Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 14:48:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ДОБРИЧ -4 част  (Прочетена 125926 пъти)
 
unikalna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Сватбена и парти агенция "УНИКАЛНА"


« Отговор #270 -: март 12, 2014, 11:07:52 »

Здравейте, момичета ! Отдавна не съм се включвала в темата. Наскоро ме попитаха за това дали трябва свекървата и свекъра да отидат в дома на булка когато я вземат или направо отиват и чакат пред ритуалната зала. Вие какво мислите ?
Тук за Добрич мисля че се ходи. Миналата година бях на сватба в Каварна там чакаха булката и младоженеца пред ритуалната зала.
Моето лично мнение е,  че е редно свекъра и свекървата да отидат със младоженеца /като едно семейство/ за булка. Това е уважение и към тъщата и тъста. Все пак после това момиче ще живее с техния син.
Все пак който както си го направи.
Чакам коментари по темата. Бъдете по активни.   weddingday
« Последна редакция: март 12, 2014, 11:09:52 от unikalna » Активен
cveti_dds
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #271 -: март 12, 2014, 15:26:08 »

 smile здравейте момичета реших и аз да вмъкна моята рокля ,която също съм решила да продам
http://prodavalnik.com/svatbena-roklya-i39063421

а относно това дали свекъра и свекървата трябва да идват за булката не знам ,според мен кой както си го направи ! мен лично ме чакаха там където правехме почивката на кръстника. А у нас дойдоха заедно с мъжо ми  преди сватбата да ме искат от тати  bouncinggirl
Активен
unikalna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Сватбена и парти агенция "УНИКАЛНА"


« Отговор #272 -: март 12, 2014, 15:49:59 »

Благодаря за коментара , но тука става въпрос в деня на сватбата дали да отидат за булка заедно с младоженеца или да ги чакат направо пред ритуалната зала. weddingday
Активен
cveti_dds
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #273 -: март 12, 2014, 16:02:51 »

да де  girl_wink според мен е лична преценка ,но по скоро не трябва да я взимат от вкъщи , а да ги чакат пред ритуал или църква
Активен
julieta85
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #274 -: март 20, 2014, 09:11:08 »

Булките от Добрич,къде сте! Wink
Активен
mironi
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #275 -: април 09, 2014, 22:23:01 »

хихих Здравейте, скъпи бъдещи булки в Добрич, дойде най-накрая и моя ред да се запиша в тази тема...искам да ви попитам можете ли да ми кажете някоя добра сватбена агенция освен "Романтика", за която четох доста добри неща.. или е само тя
Активен
julieta85
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #276 -: април 10, 2014, 14:57:29 »

Здравей mironi,аз се оставих в ръцете на сватбена агенция Уникална.На мен много ми харесват до сега направените неща от нея,ще видим за напред,но не се съмнявам да не са добри.
Кога ще вие е сватбата,моята наближава,на 04.05.? danceg
Активен
bubolinkata
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #277 -: април 10, 2014, 20:46:43 »

Здравейте момичета ! Март месец моят приятел ми предложи да се омъжим. Сватбата я плануваме за август месец и искаме да е на морска тема /миди, рапани, морски звезди, цветя ... и др./. Още обмисляме в кой ресторант да сме. Аз също се интересувам за сватбена агенция и искам да видя коя какво предлага. Ако сте се насочили вече към агенция споделете. Благодаря julieta85 ще отида и аз да видя сватбена агенция Уникална. Твоята сватба на каква тема е или какъв цвят е ? В кой ресторант ще сте ?
« Последна редакция: април 10, 2014, 20:49:13 от bubolinkata » Активен
julieta85
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #278 -: април 10, 2014, 21:15:06 »

Здравей,bubolinkata моята сватба ще е в р-т Центал.Този ресторант е класика,страхотен е. good
Там цветовете в самия ресторант са бордо и бяло за това аз съм в тези цветове.Реших цветята да са ми рози,както на булчинската маса така и на гостите и моя да е от тъмно червени рози.На среща съм ако имаш въпроси питай,аз съм вече на финала.
Активен
bubolinkata
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #279 -: април 11, 2014, 11:01:10 »

Розата - цветето на любовта. Наистина е хубаво да се съобразиш с цвета на ресторанта. Аз се чудя още за нашата сватба. Искам да е морска ама незнам на кои ресторант ще му подхожда. Днес е много гадно времето, но след понеделник ще обиколя агенциите. В интернет открих агенциите - Уникална, Стилеза, Романтика и Юлена. За някои четох по форумите много добри отзиви. Ще видим. Ще пиша като реша коя да е агенцията.
Активен
julieta85
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #280 -: април 12, 2014, 10:34:12 »

От сватбената агенция Уникална ти пращам да видиш това,което е на морска тема.
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.378505418926208.1073741838.290053424438075&type=3
Много зависи какъв бюджет си заложила за агенция.
Ходи ли да гледаш за рокля.Моята на 25.04 ще я взема.Няма търпение да е сложа вече.
Активен
bubolinkata
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #281 -: април 13, 2014, 17:00:42 »

Благодаря ти julieta85 за линка който си ми го изпратила, много е красиво. Още не съм ходила да търся рокля. Още не мога да си харесам модел в интернет. Нека да дойде май месец и ще му мисля.
Активен
julieta85
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #282 -: април 13, 2014, 17:13:16 »

Един съвет от мен,ако ще си шиеш роклята по твой модел внимавай с шивачката.На мен една рокля ми съсипаха и на 15.03 хем имах рокля ,хем,нямах.Защото шивачката от Варна не е уши както е модела,на нищо не приличаше.
Наложи се да търся последния месец готова рокля,и попаднах на много добри модели на сносна цена във Ла споса във Варна.Също има много хубави и на червения площад,магазина на втория етаж.
Много е гадно да знаеш,че имаш вече почти готова рокля,и на края на да нямаш.
Активен
bubolinkata
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #283 -: април 13, 2014, 20:24:32 »

Добре е че си намерила. От къде си купи аксесоарите за сватбата /бутилка шампанско, кошничка, късметчета, украса за чашите и всички други/
Активен
julieta85
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #284 -: април 13, 2014, 21:49:27 »

Ами,част от аксесоарите си ги избрах от Интернет и агентката ще ми ги направи същите.Чашите си ги купих от Варна,възглавничката за халките от един сайт в Асеновград.Свещите от Варна и те.Каквото те интересува съм на среща да помагам,мога да ти кажа,че 6 месеца се готвих за този ден и е хем удоволствие хем и изнервещо на моменти.Музиката ще е орк.Извори със солист Ганка от орк.Златна арфа.Фото и видеото съм ги избрала от Варна.Мога да ти препоръчам гримьорка,от която съм възхитена.А и фризьорката ми е невероятна,при нея ходя от 12-13 години.Ти на каква вълна си.С какво си се захвана на първо време.
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines