Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 11:58:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ДОБРИЧ -4 част  (Прочетена 125325 пъти)
 
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #15 -: март 18, 2013, 22:42:42 »

   Ани, за оркестър още се двоумим, но тези дни трябва да вземем решение. Имаме фото и видео, ако искаш да знаеш кои са - ще ти пиша ЛС. Ще бъдем в по-голямата зала, защото ще сме много хора и специално си пожелахме кръгли маси, много държим на тях smile Относно украсата засега знам със сигурност само, че ще имаме калъфи с панделки за столовете и живи цветя, но още не съм решила нито какви да са, нито цвета им. С една дума - доникъде не сме smile
   Относно цените - не се притеснявай, спи спокойно, не са никак високи, всъщност не са по-високи от цените в Резиденция и Спорт Палас. Може да отидеш на място и да поискаш да прегледаш менюто, така най-добре ще добиеш представа.
   Питай, ако имаш други въпроси, може и на лични smile
   Успех и на теб!
Активен
ana_peicheva
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #16 -: март 18, 2013, 22:43:09 »

Аз ги открих съвсем случайно днес. Намира се до кино Добрич до кафе Фреш. Половината магазин е за цветя и сувенири, другата част е с булчински рокли. Жената е много мила и внимателна, пълна с идеи и въпреки че не ме познава веднага ми каза " Аз си те представям така и така..." Дори седнахме да пием кафе заедно и говорихме за абсолютно всичко което ме интересува. Да не говорим че тя ми спомена неща за които дори не съм се сещала. До сега не съм участвала в организацията на сватба и съм напълно неориентирана (като изключим хилядите мнения които съм чела по форумите), но тя доста добре ме насочи. Роклите които предлага са на Модна къща Аз и ти Смолян. До сега се рових в интернет да почета и за тях и всички много ги хвалят. А роклите които видях днес са на изключително добра цена.
Активен
ana_peicheva
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #17 -: март 18, 2013, 22:47:49 »

Аз още от момента в който милото ми предложи брак знаех че украсата ще е в бяло и лилаво, а днес видях страхотни неща (относно украсата). И на мен ми харесват кръглите маси, а тази зала не мога да спра да и се радвам (нищо че не сме запазили още нищо)  smile За фотото и аз знам кой ще е понеже го познавам лично от няколко години и съм виждала албумите им, които са по-скоро фотокниги и изглеждат страхотно. За оркестъра също съм си решила сама за себе си, но все пак трябва да се обсъди с родителското тяло smile
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #18 -: март 18, 2013, 22:49:29 »

    Ани, ето ти и менюто на р-нт България:
 http://bulgaria.complex-bulgaria.com/bg/menu.html
    Няма цени, но можеш да добиеш представа какво предлагат. Сватбата ви е далеч, така че не се притеснявай, не е необходимо отсега да уточняваш менюто. Ние се разбрахме месец по-рано да кажем какво ще е то.
Активен
TONI89
Любопитен
*
Публикации: 39


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 18, 2013, 22:54:54 »

Благодаря ти, сетих се кой е магазина, но все още не съм го посещавала. На мен май ще ми е голяма мъка роклята, че не искам да си я шия, а ще търся готова. Относно менюто - и ние така, месец преди сватбата ще ходим да избираме smile
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #20 -: март 18, 2013, 22:56:08 »

   Аз също харесвам лилавия цвят и това беше първоначалния ми избор, но тъй като ресторанта е в кафяви нюанси, реших, че лилаво няма да му подхожда. Така, че все още обмислям кои цветове да комбинирам.
   А вие, момичета, освен цвят, ще имате ли и тема на сватбата?
Активен
ana_peicheva
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #21 -: март 18, 2013, 23:05:42 »

Да ти кажа и аз първоначално се притесних за лилавото и ресторанта, но днес видях снимки като е украсен и изглежда страхотно с лилаво. Ако искаш мога да ти пратя линк на лични да видиш как изглежда.
Активен
TONI89
Любопитен
*
Публикации: 39


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 18, 2013, 23:08:00 »

Оох, аз за цвета все още се колебая, а какво остава за тема smile Най- вероятно няма да имаме ние. Относно цвета, колебая се между синьо и много бледо розово, като клоня към второто, но се чудя дали няма да е тъпо, все пак си е чисто женски цвят. Младоженеца е съгласен на розово, дал ми е пълна свобода на действие  danceg , но аз се колебая... Ти за каква тема си мислиш?
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #23 -: март 18, 2013, 23:14:23 »

   Ани, да, прати ми линка да му хвърля едно око smile
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #24 -: март 18, 2013, 23:30:48 »

   Тони, значи ставаме две smile Аз също още се колебая за цвета, а темата...това ми е болното място - хем искам да имаме тема, така всичко ще е подчинено на нея - поканите, тейбълките, украсата, дори подаръчетата за гостите, хем не мога да си избера подходяща и непрекъсно си сменям мнението - първо бяха пеперуди, после слънчогледи, след това птичета и клончета, шоколад, житни класове, лавандула, тикви, калинки, коне.....до утре мога да изброявам smile Абсолютна каша ми е в главата и точно, защото и аз имам пълна свобода за действие, не мога да реша сама smile
   Продължавам да се ровичкам из нета пък да видим дали ще ми хрумне нещо smile
   Тони, кой ви е ресторанта, обърни внимание кои цветове преобладават в него и така си прецени кой цвят да избереш.
Активен
pavletutka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 258


10.08.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: март 19, 2013, 06:51:00 »

Голямо писане е паднало снощи. Моята тема е слънчогледи, лято.
  В булчинския букет слънчогледът е обет за вечна любов и закрила.
  http://ideizasvatba.com/%D1%81%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B5%D0%BD%D0%B8-%D0%B1%D1%83%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%B8-%D1%81%D1%8A%D1%81-%D1%81%D0%BB%D1%8A%D0%BD%D1%87%D0%BE%D0%B3%D0%BB%D0%B5%D0%B4/
Активен
TONI89
Любопитен
*
Публикации: 39


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: март 19, 2013, 08:53:53 »

Ресторантът ни е "Грийн палас". Мебелите са кафяви, стените са някакви светлички. А относно тематата - ако акцентът от панделки се брои за такава, това ще е. Понеже мисля на много места да има панделки - на поканите, тейбълките, подаръчетата, булчинската маса и на столовете естествено smile
Активен
Dreamdesire
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #27 -: март 19, 2013, 10:17:33 »

Здравейте и от мен момичета smile

Да ви се похваля - на 8-ми март милото ми направи предложение (крайно време беше yahoo) и аз се присъединявам към отбора на булките. Виждам, че сте супер активни и сте доста напреднали в нещата. Все още нямаме нищо запазено, но си мислим за края на септември или началото на октомври, че работим по морето и през сезона е абсурд да ни дадат отпуска cray
 От къде да започна с организацията - какво трябва да направим първо - рокля ли, ресторант ли, агенция ли? моля помогнете
Активен
pavletutka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 258


10.08.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: март 19, 2013, 10:58:57 »

Първо честито.
Избирате дата и започвате фотограф, видео-оператор, оркестър или DJ и ресторант. После съвет и църква, там нагласята часа според сватбата и фотографа - 2 ч. фото сесия. Смело бягайте по задачите. От сега са капарирани до септември.
Активен
unikalna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Сватбена и парти агенция "УНИКАЛНА"


« Отговор #29 -: март 19, 2013, 11:06:04 »

Здравейте и от мен момичета smile

Да ви се похваля - на 8-ми март милото ми направи предложение (крайно време беше yahoo) и аз се присъединявам към отбора на булките. Виждам, че сте супер активни и сте доста напреднали в нещата. Все още нямаме нищо запазено, но си мислим за края на септември или началото на октомври, че работим по морето и през сезона е абсурд да ни дадат отпуска cray
 От къде да започна с организацията - какво трябва да направим първо - рокля ли, ресторант ли, агенция ли? моля помогнете
Здравей, Dreamdesire !
Първо си избери агенция. Всички агенции са украсявали ресторанти, познават работата на музиканти, фотографи и видеооператори.
С помощта на агенцията, познати, форума и интернет ще стигнеш до решение как да изглежда и да протече  най-вълнуващия за теб ден.
Хубав ден
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines