Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 01:24:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на BaBy - 07.10.07  (Прочетена 51475 пъти)
 
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: октомври 09, 2007, 12:04:16 »

Честито, Baby !
Попътен вятър и много щастие !
Здраве, късмет и сбъднати мечти !
И някой каза: "Горчиво, горчиво, горчиво-о-о-о !"


Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: октомври 09, 2007, 21:44:16 »

Благодаря ви на всички за пожеланията!!! give_rose give_rose give_rose

Та до къде бях стигнала...
След Ритуалната много ми беше притеснено и търсех задния вход, за да не се сблъсквам с други булки и забъразхаме към църквата DANCE Там се бяха строили приятели на нашите, които искаха да ни поздравят и присъстваха на ритуала, беше много мило от тяхна страна, създадоха ми много настроение!!! yahoo yahoo yahoo
Църковния ритуал беше невероятен, продължи поне половин час, ако не и повече, беше много прочувствен и много разбираем! Настръхнах по едно време, наистина беше много красиво! girl_in_love
След това минаха и ни поздравиха, братовчедка ми като мина ме разплака, после и Жани, моята приятелка от детството ми плака, общо взето бяха дошли хора, които много обичам и на които много държа и които уважиха церемонията! girl_in_love
После както каза едната приятелка на майка ми-направихме си страхотно коктейлче в църквичката laugh и излязаохме за снимки, снимахаме се всички и аз казах, че искам да се снимаме ние с емил и всеки от гостите поотделно, като започнахме от семействата и първо се снимахме с нашите, после  започнах да викам другите приятели.
След снимките, които макар и брат ми да пооплеска, но майка ми после довърши, но така е като не взех фотограф...(а даже в суматохата никой не се сети да вземе от колата нашия професионален апарат), всички се качихем по колите и ние с кумувете тръгнахме към Шератон, там бях запазила да обядваме с тях. Беше страхотно, макар и само четиримата, масата ни беше невероятно украсена, бяха ни направили страхотна мини сватбена тортичка, просто всичко беше невероятно, а ни посрещнаха и със шампанско!!! yahoo Обяда беше към 3 и приключи към 6 и нещо, заприбирахме се, бяхме изпратили шофиора, та се наложи да викнем такси, побърка се бакшиша с нас и особено смен, която от сутринта какво ли ен бях пила-алкохолно и само глупости говорех и беше много смешно laugh laugh laugh
Дойдоха и кумувете и нашите с братовчедка ми и брат ми, поръчахме храна, щото кога трябваше да сготвя,...може би между двата ритуала laugh laugh laugh  и седнахме и си прекарахем страхотно. Беше много приятна вечер, аз си прекарах страхотно, беше много весело и много семйно, почувствах се наистина щастливо омъжена и много обичана от всички!!! към 2-3 поприключихме, набързо с бейби оправихме и седнахме гушнати да си гледкаме снимките-много мило ми беше и така съм заспала, макр и смалка сватба се бях смазала от умора! laugh
С леки изключения, беше страхотен ден, бях с хората които обичам и се омъжих за най-страхотния за мен мъж!!!!!  twohearts weddingday
На всички бъдещи булчици пожелавам да се чувстват така обичани и щастливи на сватбения си ден и не само на него Wink, а аз вече влизам в клуба на най-щастливите екс-булки!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! yahoo yahoo yahoo
« Последна редакция: октомври 14, 2007, 00:49:33 от maria_lakova » Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: октомври 09, 2007, 21:52:52 »

Бейби, всичко толкова добре си описала и с такова нетърпение очаквах втората част на разказчето. Радвам се ,че всичко е минало добре, само дето и аз се ядосах на изцепките на свекърва ти, но хубаво си направила, като си и дала игнор. Радвайте се един на друг, бъдете щастливи и винаги се обичайте и подкрепяйте.
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: октомври 09, 2007, 22:00:31 »

Ехаааа....милинка...толкова хубаво ми стана когато прочетох разказчето ти...и особено в момента, когато казваш, че си се почуствала наистина, като щастливо омъжена жена с многото я обичащи покрай нея хора... @}->--Нека ЩАСТИЕТО, ЛЮБОВТА и СИЛАТА бъдат с Вас в пътя ви от тук нататък.
Специални поздрави и за младоженеца, че си има толкова жизнерадостна и красива булка... Dance
Бъдете много, ама много щастливи.... twohearts Flower Sunshine butterfly weddingday
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: октомври 10, 2007, 10:17:03 »

Миличка толкова ми беше интересно да прочета остатъка от разказчето ти и чак сега разбрах,защо сватбата ви е била "малко нестандартна" :laugh:Все се чудих защо!Да си призная дори малко ви завидях,че е била такава....някак по-задушевна и поне сте успели да споделите мига си с най-близките хора!Защото мен малко ме е яд,че от толкова хора не успях с никой да поседна и специално да му отделя внимание,а родителите ни милите и те бяха много заети и само щъкаха...Но сме решили специално да ги изведем на благодарствена вечеря в най-скоро време!
А що се отнася до свекито ти-виждам,че все пак не си й се вързала много,за което те поздравявам!Бъдете винаги така лъчезарни и сплотени миличка! give_rose girl_in_love heart
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: октомври 10, 2007, 11:57:34 »

Благодаря ви кукли сладки, да ви се връщат прекрасните пожелания!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Днес си мислех, че ще вземем и другите снимки, ама бейби е много зает и май няма да стене, но довечера като се прибера ще ви покажа още от непрофесионалните DANCE DANCE DANCE
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: октомври 10, 2007, 13:12:08 »

С нетърпение ще очакваме и останалите снимчици, сладурка!!! air_kiss air_kiss air_kiss а защо не си направите албум? ще си направите подалбумче 1-вата ни сватба, после живот и здраве след голямата сватба ще си направите и втори подалбум 2-рата ни сватба!!!!!!  blum Няма значение малка или голяма сватбата е едно уникално събитие, благодаря ти че ни го доказа още веднъж!!!!!!   air_kiss air_kiss air_kiss
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: октомври 10, 2007, 16:42:49 »

Бейби, извинявай че съм пропуснала темичката ти! Едва ли има нещо хубаво, което да не са ти пожелали досега, затова се присъединявам към всичко казано и ти желая да се сбъднат  твоите най-съкровенни желания-  тези, които са толкова хубави че не смееш да изречеш на глас!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: октомври 10, 2007, 18:33:22 »

мила така се радвам че си щатлива нищо са тези дребни "бели кафъри" не се притеснявай ти сама си го казала че е било важно че си с твоето момче и си била щастлива @}->--от тук нататък ти желая мнгого повече щастие и любовта да не напуска дома ви @}->--а снимкииииииии аз не видях но може да не съм глледала внимателно де blush
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: октомври 10, 2007, 20:03:45 »

а снимкииииииии аз не видях но може да не съм глледала внимателно де blush
Мила, по-назад в темата майката на Бейби е качила няколко снимки!  good
Активен
coco
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: октомври 11, 2007, 09:27:45 »

Пожелавам ви многооо любов, доверие, търпение и цяла банда дечица, на които да дадете цялата си любов , на която сте способни  kiss2 girl_wink
« Последна редакция: октомври 14, 2007, 00:55:49 от maria_lakova » Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: октомври 14, 2007, 01:02:58 »

Държа да подчертая, че съм много смотана и да ви кажа, че вече имам Албум, който сигурно повечето от вас са видели, ама аз да си кажа, за неразбралите, че нали всяка от нас иска да се похвали на възможно най-много хора, колко сме били щастливи на Големия си ден!!!:girl_in_love: girl_in_love girl_in_love

http://album.svatbata.bg/savovi-07-10-07
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: октомври 14, 2007, 01:18:45 »

Аз сега разгледах албума и много ви се радвах на снимките!  girl_in_love
Много сте сладки наистина! Видях, че и при вас Свидетелството за брак е дадено на младоженеца и аз не разбрах защо го дадоха на мъжа ми  crazy винаги са го давали на булката, но същата жена ни беше и на нас и може тя да е преценила, че на мъжете може повече да им се вярва за документите  pardon  laugh
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: октомври 14, 2007, 09:22:34 »

baby, разгледах снимките и те са много хубави give_rose Много семейно щастие ви пожелавам  kiss2
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: октомври 14, 2007, 12:11:14 »

Мерси, сладурки!!! Да ви се връща!!! give_rose give_rose give_rose
А колкото до служителката и аз я заподозрях, че май е преценила, че на мъжете повече може да има се вярва! laugh laugh laugh
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines