Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:39:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на BaBy - 07.10.07  (Прочетена 51048 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 24, 2007, 11:11:40 »

Хей Бейлби кой е като тебе с две сватбени тържества.Я горе главата.Явно така е трябвало да стане.Не съжалявай за нищо.Такава си сладурана и толкова жизнерадостна.А майчето ти е много много готина и е много съвременна жена.Мног яко си изкарах с Вас.А в булченския салон ги сложихме на мястото им.Миличка искам да мислиш позитивно и да не забравяш че ние сме с теб.Надявам се скоро да имаме път към София и да се видим пак.Целувки и няма да се притесняваш за нищо ей.А кумата я и кажи че трябва да е официална какво като сте само четиримата.И Емил я го изкомандвай бързо да отива за костюм.
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 24, 2007, 13:10:25 »

Абе много ви обичам, бе ей, сладуркиииии!!!!!!!!!!!! girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Токлива ми е било приятно с вас във Варна, че не мовете да си представите, благодаря ви за милите думи и верно кой е като мене, а? laugh laugh laugh Голям майтап, снимки ще има за всиюки нали знаете Bravo  DANCE give_rose give_rose give_rose kiss2 kiss2 kiss2
Не знам ама май няма да мога да издържа до догодина да ви видя пак, няма ли да идвате вие насам??? DANCE
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 24, 2007, 13:26:40 »

е как догодина, бе сладур?!?! ние с тебе още няколко пъти трябва да идем на среща във варна  blum  good и спокойно, мила!!!! на всички сватбите ни минаха толкова бързо като сън,  а ти ще имаш цели 2 сватби, ще можеш да се насладиш на всеки момент по-пълно!!!! Поздрави на Емил и го стягай да си купи костюм за подписването, а после за сватбата пак ще му мислите дали да е със същия или друг, а кумата пак може да е официална, нали не е казала че ще дойде по-дънки, нищо че не е точно с тая рокля!!!!!  girl_wink пък и ако ти я помолиш, може и да размисли и да я облече!!!!
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 25, 2007, 17:02:39 »

оффф, не знам вече какво да мисля...кой ми мсили лошото...винаги съм била късметлийка, винаги ми е вървяло, винаги съм била много положителна, дори и в по-трудни моменти, ама какъв е този цикъл, в който сме попаднали- незнам!!! cray Освен че баща му на Емил се влоши отново и е много зле и през нощта пак са го интубирали и все пак ще има операция, която се оказва много тежка и сложна и с много малък процент успеваемост...ами се случи и нещо фатално, единия от приятелите на емил, с който бяхме в Турция, почина вчера в катастрофата до Банско, на място е починало момчето и всички са в шок, направо не ми се говори...кума ни направо не е на себе си, а за майката на момчето и приятелката му не ми се говори...Направо какво става незнам...кумата ми веднага почна, че трябвало да отмениме сватбата, тя не знаела, дали Боби-кума ще имал сили...не знам, ние само ще подпишем четиримата и после на църква, незнам дали трябва да го отменяме...не знам какво да правя, малко ме ядоса, защото така говори, поневе не е нейната сватба, ама ако беше тя, никога нямаше да я отложи...и ми стана малко тъпо, не стига, че не искаше да си облече роклята, ако ще сме само четиримата, ами сега и да отлагаме...накрая ще обявя конкурс за кумуве, че нещо нямам късмет в това отношение...
Днеска си писах с някои от вас по Скайп и Кю ама как да ви занимавам с тия ужасни неща, направо е страшно, а пък тук малко по неангажиращо, не ви притеснявам толкова...
Дано на никой не се случват такива работи, че е много неприятно, на всичкото отгоре днес е и една година от смъртта на баба му на Емил и ние чакахме да мине година, за да се оженим, а добре викаше беща му на Емил-абе какво ще чакате една година, я се женете, не правете глупости, да го бяхме послушали, да сме забравили вече, при половение, че починалата баба е негова майка, а не на майка му на Емил, но тя настояваше да чакаме заради свекърва й, при половение, че хич не са били голяма любов...
Бъдете силни и не позволявайте на никой да ви се меси в семйствата!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! good good good
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: септември 25, 2007, 17:08:35 »

ох baby миличка наистина много тъжно за вашия прител,така на човек като тръгне на зле и....но не се безпокой всеки тунел има край  Wink.вие сами си преценете дали да има сватба,но кумата ти не е тази която да решава,тя трябва да ви подкрепя каквото и да решети.
аз много силно ти пожелавам операцията на свекъра да мине успешно и стискам много силно палци good
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 25, 2007, 17:15:55 »

BaBy не се притеснявай,наистина доста неща са ви се струпали на главата ,но всичко ще се нареди ,поговорете си само вие двамата дали да отлагате сватбата това трябва да е само и единствено ваше решение и да сте сигурни че ще е правилното  Успех мила и бъди силна
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 25, 2007, 17:31:04 »

С такива приятелки като вас, няма как да не съм силна!!!!!!!!!!!!!!!!!! girl_in_love
Знам, че тунела има край и се надявам да го видя много скоро!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ами сега тъпото е, че родителите не ни дават да ходим на погребението, аз и не сикам, ама Емил иска, а знам, че младовенци или бременни, не че аз съм, ама по-принцип, не трчбва да ходят, той сега се запънал и незнам как да потъпя, хем ми е мъчно за момчето, хем не искам да ми се разваля и без това разваленото щастие и да ми върви на зле...а той сигурно иска да отиде, за да не му се разсърдят приятелите ли незнам, а си му е бил и приятел, незма как да поступя...
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 25, 2007, 19:13:53 »

BaBy наистина не е било нужно да чакате година.Ние с милото се оженихме 7 месеца след смъртта на майка му.Това не значи че не я уважавате.Но какво е трябвало да се направи вече е късно да се пресмята.Гледай напред.Преди зазоряване е най-тъмно.Така са казали хората.Всичко ще се нареди само да сте живи и здрави и да се обичате.Да,вярно неприятно е ако трябва да отложите сватбата,но...............ако наистина се наложи.Все пак всички решения вземайте заедно.не може ти да се нагърбиш с тежката задачи да решиш сватба или не и после дълго време да се самообвиняваш.А и ако на баща му не му остава много време,няма ли да се радва човека да ви види женени и щастливи.Я горе главата мила.Мъртвите няма да върнете,уважението все пак носите в сърцата си ................Успех
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 25, 2007, 23:00:36 »

Мила Фиби, колко си мъдра и знаеш как да успокоиш всеки! girl_in_love
Наистина ние трябва да си го решим, но за съжаление Емил малко се влияе от майка си, а ми се струва тя не е много съгласна на този вариант...т.е. да се оженим сега докато баща му е в болница, а за мен не гражданския брак е от значение, а църковния, за мен е важна Благословията, мисля, че тогава нещата ще се наредят! good и нашата идея беше на 07.10., когато си ни е датата да си направим и двете неща само с кумувете, дори моите родители няма да додйат само и само майка му да е не се чувства зле, ама сега като кумувете ми поставят така нещата, макар, че има време, де какво да правя...имам една малка идея, но вече нчма да говоря преди да е станало, щото явно като говоря, нищо не става laugh Но това не е окончателно решение, а и майка му ще има да прави фасони и театри...ужас!
Е, както и да е , като има развитие ще ви пиша!!!!!!! kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 26, 2007, 07:49:53 »

Baby горе главата  !!!! сстегнете се и двамата !!!! нека Емил си отиде на погребението, все пак човека е починал внезапно и трбява да се уважи !!!! ти не се сърди, то така или иначе ще сте само 4-та, дори и да се отложи сватбата си мисля, че е по-добре, отколкото да се подтискате да се забавлявате !!! за вас и кумовете !!!!! вие ще си решите !!!! и ние бяхме на крачка заради отлагането заради счупването на крака на майка ми, но тя не пожела !!! и като се замисля това е нищо в сравнение с вашето положение, при вас нещата са доста по-сериозни !!!! успех и късмет ! smile ние сме с теб !!! колкото до кумовете нека си решат !!! на нашия кум баща му почина внезапно 3 месеца преди сватбата и казаха, че  ни обичат и уважават и че има достатъчно време до сватбата !!! макар че за тях беше като гръм от ясно небе, единственото условие беше да не забираме кумовете, те да дойдат в младоженеца
« Последна редакция: септември 26, 2007, 07:52:08 от Ели . » Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 26, 2007, 09:09:25 »

Лееле миличка, колко неща са ти се струпали на главата... girl_impossible...направо чета и... Mad girl...Baby в такава ситуация съвет не би могло да се даде...направете го както ВИЕ решите ( но това включва излагане на съображения и доводи и на двете страни и безн влияние и външна намеса, доколкото е възможно, все пак това касае предимно вас двамата)...както сърцето ти го иска....стискам палци нещата доколкото е възможно да започнат да се подреждат... give_rose give_rose give_rose
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 26, 2007, 16:41:52 »

Сладурки, благодаря ви за милите думи и подкрепата, всеки минава през трудни моменти в живота си и съм сигурна, че за някой хорица, моите проблеми са нищо пред техните, но аз си ги изживявам, човешко е...днеска като се видях с бъдещия кум, направо не го знам това момче как смогва...нагърбил се е с организацията на погребението, успокоява милата майчица, загубила син, приятелката му, кочто за него се е хванала като удавник за сламка, милото момиче и се държеше Боби, кума, щото мо0мчето няма друг избор...целия квартал не може да повярва...та той ми вика "Няма да се притесняваш, ще ви бъда кум!"
И мене като ми стана съвестно му казах, да не се притеснява да мине утре погребението, да се уталожат малко нещата и тогава ще говорим. Има време, и аз много се надявам и се моля да се оправи баща му на Емил, но един Господ знае какво му е писано! Иначе и ние така решихме утре Емил ще отиде на погребението, ама аз няма да ходя, освен другите работи, ами и днеска само докато седяхме на кафето и се събрахме по-близките приятели, не можах да спра да плача...мисля, че няма да мога да издържа...
Благодаря ви още веднъж, че сте токлова мили и загрижени и вече нямам търпение да ми се случи нещо прекрасно и да ви се похваля! Дано да е по-скоро!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! give_rose
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: септември 26, 2007, 18:04:41 »

Ох, мила, много ми е мъчно за теб  cray
Като прочетох и за момчето, което е починало, просто нямам думи! Аз също съм мислено с теб и стискам палци всичко да се оправи малко по малко и да има скоро да ни се похвалиш с нещо хубаво  good
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 26, 2007, 18:36:07 »

О, мила, може би ще прозвучи глупаво, но докато четох за премеждията ти и в главата ми започна да звучи една реклама, която вървеше преди време по телевизията, когато се очакваше да излезе решението за медиците ни и там се имаше този въпрос: "Защо най-големите трагедии се случват преди най-големите празници?"  cray Миличка, не си мисли че на някой проблемите ти ще му се сторят маловажни, защото смъртта и влошеното здраве са едни от най-големите проблеми на света. чета за премеждията и страданията ти и си мисля за онази реклама и за още нещо. Не знам дали си гледала по нова телевизия от време на време повтарят едно интервю на Венета Райкова, където интервюира една безкрайно добра и мъдра жена - Вера Кочовска! Ако можеш да намериш отнякъде това интервю и да го изгледаш, мисля че много ще ти помогне и ще ти се отрази много пречистващо. поне на мен така ми се отрази като го гледах. И искам да те призова да бъдеш силна и да не оставяш и на най-голямото нещастие да те пречупи! Запали свещичка и се помоли за здравето на всички твои близки и на всички хора по света и ще видиш, че вселената ще ти върне дарената от теб добра енергия стократно!
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #29 -: септември 27, 2007, 10:59:05 »

Baby, колко лоши работи са ти се случили за толкова кратко време.Но народа е казал,че всяко зло е за добро.Ако ми позволиш един съвет.Направете си сега гражданския брак само с кумовете и като се оправят нещата направете една голяма сватба с църковен брак и тържество.Сега ще си сложиш късото рокле, а после една дълга,красива булченска рокля! Good luck
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines