Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:08:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на BaBy - 07.10.07  (Прочетена 51059 пъти)
 
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« -: септември 21, 2007, 15:46:43 »

Желая ти едни красиви,спокойни и все пак емоционални моменти до ДЕНЯТ.
Нека от този момент няма тъжни личица, а само усмивки.
« Последна редакция: септември 28, 2007, 22:44:27 от maria_lakova » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 21, 2007, 22:35:50 »

ааааааааа нашето Baby си има темичка DANCE супер
миличко искам от сърце да ти пожелая страхотна,незабравима и невероятно весела сватба!
я разказвай как върви подготовката DANCE
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 22, 2007, 10:41:53 »

И аз си имам темичка за сватбатаааааааааааааааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! yahoo yahoo yahoo
 Yes DANCE Bravo give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Благодаря ти, mwpo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!@}->--

Ами вече си имам готова рокля, ноя оставих при майка ми tease
Много е красива(като всяка булчинска рокля) и стои прекрасно с обувките, но върнах да ми направят отново чантичката, зашото беше голям боклук! Цялата в силикон омазана, мързяло ги да шият, ми лепили, моля ви се!
Но другото която е, отивам на пробата за роклята, първо ми беше малка, после ми беше голяма, послеме питаха бременна ли съм, после ми каза шивачката, че съм със смъкнати рамене и накрая като отивах да я взема- "А вие шаферка ли сте?"
Направо тия шивачки в Холидей Сона са много гадни!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Смачкаха ме отвсякъде, много съм им бясна!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Иначе подготовката си върви, но баща му на Емил няма да може да излезе от болницата, ткаа, че сватбата ще е малка в камерен състав! laugh
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 22, 2007, 11:17:03 »

сладур и ти вече си имаш темичка.пожелавам ти спокойни и радостни последни приготовления без нерви @}->--знам че е малко трудно но се опитай убедена съм че всичко ще бъде наред и ти ще си една приказно красива булка Bravo
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 22, 2007, 11:44:13 »

Благодаря ти, kleo_20!!! да ти се връщат милите пожелания!!!!!!! air_kiss air_kiss air_kiss give_rose give_rose give_rose
Активен
Кашарел
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38


Щастливка


« Отговор #5 -: септември 22, 2007, 15:03:56 »

Еееее как се радвам..и аз съм на тази датичка.Мила Бейб, пожелавам ти да си най-щастливата булка и да има безброй хубави емоции на сватбения ти ден give_rose
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 23, 2007, 18:24:17 »

И от мен искерени пожелания за много усмивки и положителни емоции в деня на вашата сватба!!!!
А вие сте точно един ден след нас и напълно си представям как точно се чувствате  girl_wink
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 24, 2007, 08:39:26 »

Здрасти миличка....
Сватабата наближава .Искам да ти кажа че ще си страхотна булка.Роклята ти е божествена и ти стои много сладурски въпреки че не си бреммна и не са ти виснали раменете.Абе ти си толкова лъчезарен човек че сватбата ще е супер яка.Айде мацко жалко че няма да мога да те видя ще чакам с нетърпение снимки.И да го настъпиш ей.Ама вземи настъпи и свекървата си да не говори много и да си знае мястото.Много те целувам и стискам палци да си истински щастлива на твоя сватбен ден.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 24, 2007, 08:58:28 »

Ей, сладур, вече има и темичка за твоята сватба!!!!!! по разказите на варненки смея и аз да твърдя, че ще си прелестна в твоята рокля!!!!! сигурна съм че ще блестиш като  Sunshine!!!!!!! пожелавам ти много усмихната подготовка,  :*а за сватбата ще пожелая по-късничко!!!!!!! след като открих темичката мисля да се включвам по-честичко с риск да ти досадя!!!!!!!а ти докъде стигна с подготовката? как беше във Варна? разказвай....................
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 24, 2007, 09:27:07 »

Hey Baby,  още малко и ще бъдеш госпожа. Пожелавам ти през тези последни дни от подготовката най-вече спокойствие , да не се изнервяш покрай подготовката, за да бъеш свежа на този прекрасен ден. Сигурна съм ,че всичко ще бъде перфектно! От кога чакам с нетърпение твоята сватба!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 24, 2007, 09:27:44 »

лека полека идва ред и нашата Бейби !! мила пожелавам да бъдеш най-щастливата, най-красивата, най-обичаната в този ден !!!! smile  girl_in_love girl_in_love
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 24, 2007, 09:32:56 »

Бейби и да си спокойна миличка да не набиеш някого.Че тоя тъпия в Холидей сона малко му остана да го отнесе.Ех тогава щях да ти помагам и аз.Айде мила усмивка до уши и право напред към клуба на ЕКС булките.
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 24, 2007, 10:18:39 »

Леле ама колко ви обичааааааааааааммммм!!!!!!!!!!!!!!!!!! girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Токлова ценни и страхотни хора намерих тук и направо не знам как да ви се отблагодарч за емоцията, която ми създавате, за положителното настроение, с което ме изпълвате!!!! Вие сте истински приятелки!!!!!!! girl_in_love girl_in_love girl_in_love yahoo Bravo Bravo Bravo give_rose give_rose give_rose
Във Барна беше много якооооо, още няколко пъти се видях със Гери и по още веднъж видях Селвет, Ани и Юлето, много са сладки всичките!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Бях обещала на Гери и Селвет за другия ден пак да им звънна да се видим, ама то едни вихрушки и виелици, егати стида беше, а аз трябваяе да обикалям с една братовчедка да си търси квартира и работа, ужас беше!!! angry

Иначе за сватбата да кажа-няма да е голяма, защото баща му на Емил все пак ще го оперират, колкото и да се радвахме...и ще бъдем в камерен състав само с кумувете и ще взема брат ми да ни снима laugh
Свеки още не знае за тия наши планове, щото аз искам и църквата да направим и полсе да отиден да се черпим някъде DANCE Карах Емил и вечерта да събереме приятелите, той не иска, защото му е тъпо зарди баща му и нормално е , де sad
И така, обаюе още не сме ходили за медицинските и тия изследвания, как ме мързи.......Да не говорим, юе любов няма и костюм laugh А на всичкото отгоре кумата ми заяви, че тази рокля, която си е купила за сватбата нямало да я облича щом ще сме само ние четиримата?!?!?!?!?!?!?!?!!? Откъде го измилси незнам, тя щяла да я облече като се оправи баща му и направим голяма сбирка...е, много тъпо, нали?!?!?
Не знам, ама и не ме интересува, важното е аз да съм хубава, нали? smile



Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 24, 2007, 10:51:00 »

Милинко да  не се притесняваш за щяло и за нещяло...Ти ще си прелестна убедена съм  girl_in_love girl_in_love girl_in_love  - роклята ти е страхотна, а освен всичко си много лъчезарна и усмихната и зареждаш хората с положителни емоциии ...
Та дори и да сте в камерен състав всичко ще е супер - а когато на Емил баща му се оправи (дано да съвсем скоро) ще си имаш едно прекрасно сватбено тържество air_kiss air_kiss air_kiss
Миличка бъди спокойна и много , много щастлива  give_rose give_rose give_rose
Поздрави и на твоята страхотна мама и много целувкииии миличка:) air_kiss air_kiss air_kiss
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 24, 2007, 11:02:58 »

Бебчо най-важното е да сте щастливи заедно. Изживейте вашите мигове, защото нищо не се връща назад. Нищо, че ще сте толкова малко. Ако вашите кумове са поне на полувина като нашите, вярвам, че и само четирима ще ви е весело и празнично.
А когато се оправи бащата на твоят мъж, си направете едно яко парти и се веселете до зори.
Ти си прекрасен и лъчезарен човек заслужаваш да си щастлива.  give_rose
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines