Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 11:51:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на BaBy - 07.10.07  (Прочетена 51490 пъти)
 
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: октомври 08, 2007, 10:14:36 »

Мила Йоанка , супер си... air_kiss air_kiss air_kiss
Мило семейство пожелавам ви да сте много , много щастливи , любовта ви да е все по- силна  с всеки изминал ден ... и нищо и никой никога да не помрачава щастието Ви..Нека успехът и хармонията бъдат винаги с вас
Поздрави и целувки на твоята прекрасна майка  kiss2 kiss2 kiss2 kiss2
« Последна редакция: октомври 08, 2007, 12:01:53 от Selvet » Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: октомври 08, 2007, 11:57:52 »

Ох сладурче, насълзиха ми се очите като гледах снимките които майчето ти е пуснала! Толкова сте красиви и щастливи и влюбени! Нека любовта ви остане чиста и непомръчена от разни иднивиди...наречени свекърви blum ...Обичайте се безкрайно и нека семейството ви да бъде здраво, дълголетно и красиво както е вечен окенът!
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: октомври 08, 2007, 12:16:20 »

Ех, какви сладурести младоженци!  goody А ти, Бейби, с това готино рокле си такъв бонбон, че направо му идва да те схруска човек! Честито и много, ама мнооооооого да се обичате  Dance!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: октомври 08, 2007, 12:37:07 »

Честита сватба
ГОРЧИВОООООООООООО CHEERS
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #94 -: октомври 08, 2007, 12:43:53 »

Честито на новото семейство Савови!Много,много прекрасни мигове заедно и от тук нататък да ви се случват само хубави работи weddingday stork-gurl stork-boy Flower
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: октомври 08, 2007, 17:01:50 »

Милата ни Йоанка, пак е помислила за нас, че нямаме търпение за снимчиците give_rose
Миличка, такова бонбонче си, че направо нямам думи, много сте сладки и двамата, бъдете все така усмихнати и щастливи, и не позволявайте на никой да помрачава тези усмивки kiss2 kiss2 kiss2
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: октомври 08, 2007, 17:15:34 »

Миличките ми те!!! Повече от сестри сте ми!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2
Благодаря ви за милите пожелания, за прекрасните думи и любовта, с която ме обсипвате, толкова сте сладки и много ви ОБИЧААААААААААААААААААААААААМММММММММММММММММММММ ММ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose

Побърках се с тоя интернет, толкова ме дразни, че няма накъде повече!!!!!!!!!!!!!!! diablo diablo diablo
И вечерта преди сватбата исках да ви пиша и сътринта станах рано, направо откачих, защото знам и аз как съм чакала снимки и разкази с огромно нетърпение!!!!!!!!!!!!!!!! girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Добре, че се етих да кажа на мама, та вчера в 12 вечерта я накарах да седне да ви пише и тя стояла до сто чаца, докато намали снимките kiss2

Сега отивам да хапна, че припадам, после идват кумувете, но като си тръгнат обещавам всичко да разкажа! Аз и сега мога, но ще бързам и няма да внимавам, затова после, много ви ЦЕЛУВААААМ ВСИЧКИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! girl_in_love girl_in_love girl_in_love kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: октомври 08, 2007, 17:22:49 »

Ех,че хубаво настроение!!!Браво госпожо!И не се тревожи и ние те обичаме и за това търпеливо ще изчакаме д поотмине треската!Сама знам как е :girl_wink:Хайде много целувки и добро настроение! girl_in_love
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: октомври 08, 2007, 17:44:38 »

честито Йоанка,аз още снощи в 2 часа разгледах снимките blum.
пожелавам ви много щастие и любов!
истинско бонбонче си girl_in_love
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: октомври 08, 2007, 18:22:18 »

Честита сватба мила BaBy!  CHEERS
Много си красива! Роклята ти е прелестна! Бъдете много щастливи и се обичайте вечно!


* flo_table_270_270.jpg (28.73 KB, 270x215 - видяно 1529 пъти.)
Активен
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #100 -: октомври 09, 2007, 09:02:33 »

Честито!Бъдете много щастливи и винаги влюбени ! CHEERS
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: октомври 09, 2007, 09:15:35 »

Благодаря ви още веднъж за пожеланията-нека ви се връща цялата тази любов и пожелания, всички да сме многоооо щастливи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DANCE DANCE DANCE

А ето как премина всичко:
Още в събота вечерта ми се разтрепераха мартинките laugh, отидохме до майка му на Емил, която ме дразни много, да вземем някои неща, после вечеряхме при нашите, беше много приятно и се прибрахме, решихме да си спинкаме заедно girl_in_love  Като се прибрах първата ми работа беше да пусна компютъра, но уви...и тогава се залових с последните приготовления-да събера на едно място всичко, което ще ни трябва за другия ден-чаши, шампанско, пръстени, документи и т.н. Пеперудките в корема, вече ме гъделичкаха сериозно yahoo Видях, че не спря да вали, ама викам си-нищо, нали си купих чадър laugh Аз понеже си легнах първа и съм заспала веднага, а Емил идва след мен и ме буди -стреснал се от аларма на телефона, която от 12 часа вечерта започнала да звъни на всеки час- Честита сватба!!! laugh Никакъв спомен нямам кога съм я направила , но той много се радваше! а е типично в мой стил, защото аз и на себе си дори за моя си Р.Д. съм си направила такава аларма laugh laugh laugh
Алармата зазвъня още в 6.30, не съм от ранобудните и Емил доста ме побута, докато станах-направо не знам как станах, щото не бях спала много DANCE Пак се изстрелях на компютъра с кафенце в ръка и пак нищо! Оправих се бързичко и тръгнах към Салона на фризистката, че се заклех на кумата, че в осем ще съм там! Добре, че е на нашата улица, иначе не знам кога щях да стигна с тази скорост, дето се повлачвах laugh Кумата- Ирен, беше отишла преди мен, за да е готова като отида-много красива я направиха!!! girl_in_love И седнах аз-нямах много претенции, исках просто прав сешоар с обем и много добре се получи според мен danceg Там решихме да се стегнем с едно малко с редбул, за блясък в очите, големи наздравици бяха! laugh Вече развеселени, разкрасени и леко закъсняващи се изстреляхме към вкъщи- едвам събудихме Емил и го пратихме да вземе в 10 погачата и следките, които съм поръчала, а ние седнахме да се гримираме DANCE Първо гримирах кумата, после себе си, много естествено се получи и всички ни харесаха, макар, че на снимките като гледах, много не си личи грима nea
И се завряхме двете в едната стая да се обличаме, беше много весело и емоционално yahoo чухме че дойде и кума и като влязоха двамата с младоженеца и ахнаха, много им харесахме, не спряха да ни се радват! DANCE Естествено кума, беше забравил да вземе букета, а емил не взел погачата и сладките, щото не ги били опаковали beating Шофиора беше вече долу и сватбата от 4 човека потегли, пътьом взехме букета, много ми хареса и айде към гражданското!!! Там беше много смешно според мен, тея служителки така се превземат, беше ми постоянно смешно laugh А имаше и хор, който като тръгнахме да влизаме пееха- Щастлив живот, щастлив живот...а като приключвахме свиреха мелодията от Кръстникът- паднала съм от смях, само се ръчкахме с кума laugh От там, чакаме снимките утре, тогава ще ви ги покажа! DANCE
И спирам до тук, защото съм на лекции, като се прибера ще ви разказвам другото, че закуснях blush
« Последна редакция: октомври 09, 2007, 09:20:18 от BaBy » Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: октомври 09, 2007, 09:48:56 »

Честито мило смемейство girl_in_love Ваву, чудесни сте двамата с твоето мъжле, толкова красиви и усмихнати, като слънчица греете от снимките,а и от разказчетото ти струят толкова положителни емоции....и аз се чувствам точно така, но за разлика от теб все още не мога да си събера мислите от деня на сватбата, за да напиша разказче  pardon но след медената седмичка непременно!!! Толкова  е приятно да се четат тези разкази и да се гледат снимчици  Bravo

Бъдте здрави, много щастливи, обичайте се и се подкрепяйте още много години CHEERS
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: октомври 09, 2007, 10:02:46 »

Мила така добре си го разказала! :bravo:Много се забавлявах докато четях разказчето на 1 дъх! :laugh:Толкова вълнуващо е било и много се радвам,че всяка сватба си протича по свой необичаен и по своемо романтичен и вълнуващ начин!И ние си спахме заедно,а до последно твърдях,че ще спя в нашите и даже милите ми бяха приготвили стаята и леглото,ама в последния момент решх,че в нашия си дом с моя си меж и мойте си неща ще се чувствам по-спокойно...а не съм очаквала,че така ще се почувствам като се има предвид колко тясно съм свързана със семейството си... Girl_sing
Много добре сте се справили и със стайлинга мила!Браво на вас! Bravo give_rose
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: октомври 09, 2007, 10:04:16 »

Радвам се за вас Бейби !!!!  give_rose give_rose DANCE DANCE DANCE DANCE DANCE DANCE благодаря за разказчето !!! smile
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines