Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 02:07:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на BaBy - 07.10.07  (Прочетена 51454 пъти)
 
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: октомври 05, 2007, 09:17:13 »

Пък на мен все още ми викат "гуспоице" и "момиченцето" Mad girl P-(А на сватбеното пътешествие ни викаха "не сте ли много малки за сватба?" ohmyИ като им кажех,че сме на по 26 и 27г. и те  Oh my ...,ама много ме хвана яд дето не им приличам на "гуспожа",така че и аз ти го пожелавам!Като го чуеш за пръв път е много странно :laugh:Имаше една цуцолана,дърта мома на пътешествието дето все се ръчкаше и веднъж ме стъпка и бутна и съответно аз съпруга ми и той я нахока и тя вика "Е,аз се извиних на госпоицата!" и ние съвсем кипнахме и милото вика "първо не ви е гуспоица и второ това,че казвате пардон не ви дава право да я смачкате!Дайте аз да ви пребия и да ви кажа извинете докато го правя!"И аз така се смях! laugh laugh
извини ме мила за отклонението,ама исках да споделя pardon
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: октомври 05, 2007, 09:20:48 »

Baby пожелавам ти страхотно време, незабравим празник и нека това бъде най-щастливия ден в живота ти!  give_rose
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: октомври 05, 2007, 09:34:46 »

Бебче,пожелавам ти да бъдете най-щастливите хора на планетат и нищо,ама нищо да не помръчава дните ви от тук нататък.Бъдете най-лъчезарните младоженци и нека Господ Ви закриля
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: октомври 05, 2007, 09:44:24 »

"Дайте аз да ви пребия и да ви кажа извинете докато го правя!"

Хахаааа  laugh laugh laugh Тони вие двете с Фани ще ме спукате от смях! сигурна съм, че и BaBy ще падне от стола докато ги чете. Ама ако й се случи и на нея такова нещо, нейното бейби може да я заплаши тази цоцолана даже и със съд! Той нали е в бранша, като нищо ще я осъди за телесна повреда първа степен!  laugh
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: октомври 05, 2007, 10:10:36 »

Ами то и аз съм юрист,ама то това даже и лека телесна повреда не се води иначи да съм я направила на нищо!А и нали не съм много устата blushДобре,че мъжа ми макар че е инжинер, се води семеен адвокат! :laugh:Той без малко да я набие накрая тая,че не спря през цялото време да се бута и да изнервя цялата група!
Но стига сме се отплесвали,все пак темичката е за BaBy .Извини ни мила! give_rose
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: октомври 05, 2007, 11:27:34 »

Baby, пожелавам ти много весело изкарване на сватбения ден  give_rose
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #66 -: октомври 05, 2007, 12:15:38 »

В Неделя много Sunshine weddingday Party time от мен
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: октомври 05, 2007, 13:04:43 »

Лелеелелееееееееееееееееееееее, МНОГО И ОБИЧАМ ВСИЧКИТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! heart
Благодаря на всички, които са писали в темата, благодаря ви за подкрепата, за милите думи, за силата, която ми давате, за това че ме разсмивате, че сте толкова милички, че сте толкова загрижени, че ми давате кураж и съвети, че не спирате да сте положителни и да вярвате, че всичко ще е наред!!!
Много си ви обичам и вече нямам търпение да ми викат "Гуспужа" laugh laugh laugh и да се присъединя към клуба на омъжените принцеси!!!!!!!!!!!!!!! yahoo yahoo yahoo Защото всички вие сте ми принцеси сладки и без вас не съм сигурна, че така лесно и приятно щеше да върви подготовката и сватбата! give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Никога няма да съжалявам за запознанството си с вас, надявам се и занапред толкова да си помагаме и подкрепяме, защото този форум е настина прекрасен!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! give_rose give_rose give_rose
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: октомври 05, 2007, 14:45:24 »

Толкова си сладичка! give_rose give_rose @}->--Как да не му е кеф на човек да пише в темичката ти,когато си толкова лъчезарна и мила и оценяваш това,което другите правят за теб! :girl_in_love:успех мила и съм сигурна,че ще си приказна булка! give_rose
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #69 -: октомври 05, 2007, 15:12:22 »

Олеле Бебо от кога не съм ти влизала в темичката! Толкова се радвам, че всичко се нареди при теб и си се успокоила и можеш да се на тези последни часове като момичка. Подкрепям Фани удари му едно даже няколко   drinkz drinkz drinkz и да не ти пука каквото е било като мома, то после не се брояло  girl_haha 
Толкова си лъчезарна и ме развеселяваш само като чета постовете ти в разните теми. Няма да ти пожелавам да си красива булка, защото знам че ще бъдеш невероятна със сладкото си рокле, а и каквато си готина сигурно ще впечатлиш всички дори да си по дънки. Но пък ви желая много любов, много да се подкрепяте и цените един друг, защото сте дар един за друг, никога не приемайте брака ви за статукво или даденост, защото той ще стане само ако вие го превърнете в такъв.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: октомври 05, 2007, 16:33:30 »

Ей сладур не остана още малко и ти ще си екс булка и ще минеш в нашия клуб.Да си усмихната и готина както винаги.Чакаме снимки.А аз те целувам много много и ти пожелавам голямо забавление и много усмивки.айде бонбон и да не ни забравиш .ние те чакаме със снимки и усмивка във Варна пак да ни посетиш.Така ти се радвам.
Активен
darning
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #71 -: октомври 05, 2007, 18:48:43 »

И аз искам да ти пожелая всичко най-хубаво  и имайки предвид ,че по едно и също време ще преживяваме тази емоция ти се радвам още повече!Наистина си страшно лъчезарен и слънчев човек!  Bravo
И колкото и да не си вярвам,защото до сега не съм имала празник в живота си на които да не вали и ти се извинявам предварително защото аз съм виновна  blush .....дано не вали много  laugh
 
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: октомври 05, 2007, 18:53:12 »

ВаВу на теб също желая незабравим сватбен ден, дано остане в спомените ви като едно прекрасно начало на безоблачен семеен живот   CHEERS girl_in_love

Ще очаквам с нетърпение сними и разказ, защото съм сигурна, че ще се забавлявате много и от сърце:) Бъдете силни, все така влюбени и се подкрепяйте !
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: октомври 05, 2007, 18:54:09 »

хайде мила тази неделя ти другата аз yahoo мнпого хубаво и слънчево време и много да се обичате с милото ти! give_rose бъди красива и много щастлива булка
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: октомври 05, 2007, 19:26:42 »

Абе и за 5 мин да се обърна, ще се изпребиете да ми пишете тези прекрасни пожелания, сладките ми бонбончета!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Обикновено благодаря на всеки поименно, но сте се намножили и за да не изпусна някоя принцеса-Благодаря на всички!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! give_rose give_rose @}->--Много ви обичам и няма да спра да ви го повтарям, защото много ми помагате!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bravo Bravo Bravo
Обещавам утре да гаврътна drinkz drinkz за кураж, а колкото до дъжда-тайно се надявам да не вали, защото по принцип не обичам дъжд, ама какво да се прави, нали най-важно е, че има сватба и се обичаме и сме щастливи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! danceg danceg danceg danceg danceg yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo DANCE DANCE DANCE
« Последна редакция: октомври 06, 2007, 00:46:21 от BaBy » Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines