Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:36:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на BaBy - 07.10.07  (Прочетена 51049 пъти)
 
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: септември 27, 2007, 11:03:49 »

Мила Baby, стана ми много мъчно , докато четях какво ти се е случило и какво трябва двамата с Емил да преживявате. Ще се присъединякъм Бени - отиди в черква запали свещичка и се помоли. Аз винаги , когато се чувстам разстроена отивам църквата, защотото имам чувството че там всички негативни мисли и енергии изчезват. И мисли ,че след облачното време винаги изгрява слънце.
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: септември 27, 2007, 18:25:22 »

Благодаря ви милички сладуранки, че толкова сте се загрижили за мен!!!!
Ходя на църква много редовно и затова искам да направим и църковния брак след гравданския, защото искам да получа благословия, аз съм религиозна и знам, че нещо не правя както трябва и затова Господ ни наказва, искам благословен брак и знам, че нещата ще тръгнат надобре, а и да не -то значи имам да плащамм за греховете си! smile
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #32 -: септември 27, 2007, 20:18:31 »

Ох, миличка, много тежко ми става като чета какви неволи имате. Трудно ми е да дам какъвто и да е съвет в момента, че отстрани е винаги по-лесно. МОже би трябва да си поговорите с Емил как да постъпите. ако и той иска сега да направите Гражд. и църк. ритуал и след като казваш, че кума ви е съгласен, то я понастъпи тая пуста кума / на него му тежко, а тя не дава признаци да го подкрепя и помага, а му увиснала на врата/ Не я слушай с тия приказки за отлагането, а дори да отложите да го направите защото вие така сте решили, а не защото тя иска , нали все пак тая сватба не сте я измислили от днес за утре и не сте виновни, че стават нещастия.  Преди две години баба му на милото беше много зле и я взехме в къщи да я гледаме и така се случи, че почина ден преди рожденния ми ден. Съответно никак не го отразих, а милото се наложи да ми даде подаръка ей така между другото, а не беше какво да е, защото баща му беше купил перлена гривна на Майорика. Така че случва се, а това си е кръговрата на живота в крайна сметка.

А тия мисли, че Господ те наказва или плащаш за грехове си ги избий от главата. Тежко ти е за свекъра и за приятеля ви и започваш да търсиш вината в себе си. Не е вярно - всяко едно няма връзка с другото и още по-малко с твоите гтехове, защото не знам какви трябва да са греховете ти и дори на двама ви взети заедно, че да умират близките ви. Ако наистина ще се поуспокоиш отиди в църква и запали свещички за близките си, но си избий от главата тия глупости. МИличка, съжалявам май не те успокоих, а по-скоро ти се накарах, но наистина ми е тъжно да те гледам такава Flower Flower Flower       
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: септември 28, 2007, 11:35:03 »

Голям си сладур, не се притеснявай, не си ми се накарала! laugh Аз се опитвам да мисля положително основно и да не се поддавам на тъжни мисли, и горе-долу се получава! good
За кумата, явно кума я е строил щото и тя ми се обади да каже, че ще са ни кумуве, каквото и да решим, ама не знам дали не очакват да отложим сватбата...на мен не ми се иска освен заради благословията, както казах ами и защото, май и това го казах, че незнам как ще се развият нещата с баща му на Емил...ама ще видим, тя операцията на чожека е преди сватбата, така че ще решаваме в движение! Girl_sing
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: септември 28, 2007, 21:43:18 »

Е, днес си записахме с кумата часове за маникюр и педикюр в събота, преди сватбата, която засега ще се състои DANCE и в неделя за фризиор yahoo Засега всичко е наред, стискайте палци! girl_in_love kiss2
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: септември 29, 2007, 13:46:54 »

eeeee, супер  Bravo май малко по-малко нещата се нареждат, мила!!!!!!!! продължаваме да стискаме палци!!!!!! air_kiss air_kiss air_kiss
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: септември 29, 2007, 13:57:05 »

Палчетата ми посиняха и ето има ефект Bravo @}->--така се радвам че нещата се нареждат миличка girl_in_love yahoo само хубави неща ви предстоят от тук нататък сигурна съм и ви го пожелавам
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: септември 29, 2007, 22:42:47 »

Много се радвам че всичко се нарежда BaBy!  DANCE Пожелавам ви само хубави неща да ви се случват, усмивките да не слизат от лицата ви и много хубаво настроение!  give_rose give_rose girl_in_love
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: септември 30, 2007, 15:29:18 »

Миличките ми те, какви сте ми сладки и положително настроени, много си ви обичам, нали знаете!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Засега всичко е спокойно и се нарежда-от утре тръгваме за медицинските, халките да си вземем(дано са готови!), оплесканата чантичка, да търсим костюм за сладкия ми младоженец girl_wink и трябва да го накарам да ми купи някакви бижута, защото се оказа, че тези, които планирах няма да подхождат, а той ми вика, че нямал пари, еми на булката един подарък не може ли? blush не че и аз не съм нахална и не ги искам от Майорика, ама все си мисля, че първо ги заслужавам и след това имаме пари pardon Нищо де и да не стане не е болка за умиране..... лелееееее...сега докато пиша се сещам, че май имах някъде едни перли от бала точно на майорика ама са при мама, аууууууу, ще стане чудно, нали! Ей сега и звънч да ги търси и да види отиват ли ан роклята, че тя нали е при нея smile Ех, значи, как щях да го охарча излишно laugh
« Последна редакция: септември 30, 2007, 15:33:58 от BaBy » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: октомври 01, 2007, 09:06:27 »

ех, бижутата никога не са излишни!!!! girl_in_love girl_in_love girl_in_love и все пак не го стряскай!!!!!!  когато трябва да дадат пари, мъжете винаги изглеждат така shok
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: октомври 01, 2007, 19:13:44 »

 Ами може и да му се наложи да купува, защото днес бях на щанда на Майорика в Сити центъра и изобщо нямат дори нищо подобно на обичките ми...но има време ще измислим нещо! girl_in_love
 Иначе днес- много ползотворен ден! DANCE Купихме страхотен костюм на Емил от Агресия, но го оставихме за корекция и като отидем да го вземем ще си нося плата от роклята, за да изберем риза и вратовръзка Wink иначе му взехме и много хубави обувки  Bravo
 Ходихме за халките да видим какво става, че бях загубила телефона и направо отидохме и добре че! защото аз тъкмо се бях притеснила, че мъжката халак не стои много мъжки, а пък бижутера, който е страхотен ми обясни, че размислил за модела, който сме избрали, че ще убива и няма да е много удобно за носене постоянно, та сменихме модела на халките с по-стандартен и даже след час и половина той ни се обади да ни извика на проба с полуготовите халки tease.
 Иначе и до психодиспансера отидохме да си вземем бележки, че не сме регистрирани и по пътя му обяснявах на Емил, ако иска да остане в колата, че като го видят, от вратата ще си го приберат laugh                   
А за васерман и спин ще отидем утре или вдругиден, казаха ни, че тук в една поликлиника ги правели за два часа, и то добре че, щото иначе нямаме никакво време до неделя! Ние пак в полседната минута, ама какво да правим не е нарочно! pardon
Мисля, че докладвах всичко, ако се сетя още нещо ще пиша! girl_in_love girl_in_love girl_in_love kiss2
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: октомври 04, 2007, 09:28:07 »

Ето чашите и шампанското
!

и халкитеееееееееееее
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: октомври 04, 2007, 09:33:14 »

оле, мила, страхотни са!!!!! и как хубаво си ги украсила, с това бордо и златно Bravo тъкмо си мислех, че тия дни не си се появявала и хоп-тя тук!!!! сега разказвай-как се чувстваш?вълнуваш ли се? успяхте ли да разсеяте облачетата вече? готови ли сте?
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: октомври 04, 2007, 10:06:24 »

Мила BaBy, аз малко късничко се включвам в твоята темичка, но все пак радвам се, че нещата отиват на хубаво. И вие двамата мислете само позитивно и ще видиш, че всичко ще се оправи - то вече е тръгнало  good
Много са ви красиви халките, а и украсата на шампанското - уааауууу, много изискано стои!!!
Пожелавам ви много настроение, само положителни емоции и да си изкарате страхотно! И после да се похвалиш тук, разбира се  DANCE
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: октомври 04, 2007, 10:27:29 »

Ейййй много са красиви милинка !!!! smile браво !!! smile я кажи как се чустваш дни преди да станеш г-жа !!! smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines