Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 09:36:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С дъх на пролет-седмична тема- 11.03-17.03.2013  (Прочетена 33030 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: март 17, 2013, 10:42:42 »

Иве, пожелавам ти спокойствие, сила и здраве!
Чудесна торта!  heart
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #76 -: март 17, 2013, 11:00:16 »

Иве, честит рожден ден! Пожелавам ти много здраве, на теб и цялото ти семейство, много късмет и любов give_rose Масата, която си приготвила е страхотна, тортата също Bravo


Аз също искам да помоля за прошка ако някога съм ви засегнала или обидила. Аз ви прощавам.
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #77 -: март 17, 2013, 11:36:34 »

Иве,честит рожден ден и от мен give_rose Пожелавам ти да си най-вече здрава,много щастлива,винаги обградена от хората,които обичаш и продължавай да бъдеш толкова борбена и позитивна give_rose Тортата наистина изглежда великолепно,а сигурно е била и също толкова вкусна Birthday А тези ягодки...винаги ми представляват голямо изкушение pardon Лазанята също изглежда много вкусна...направо ми се разтекоха лигите  blum
Аз също ви моля за прошка и вие получавате такава от мен give_rose

Някой от вас спазва ли обичая с бялата халва и какво точно представлява,че въобще не съм запозната blush
« Последна редакция: март 17, 2013, 11:40:35 от Mulan » Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: март 17, 2013, 17:24:31 »

Здравейте и от мен,
Иве честит рожден ден, да си жива и здрава, бъди винаги толкова силна и позитивна, бъди обичана и желана, бъди щастлива и сбъдвай мечтите си. give_rose Тортата ти е страхотна, както и лазанията, направо ми нацели всички вкусове smile
Простете и вие, прощавам и аз smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #79 -: март 17, 2013, 17:37:40 »

Mulan, преди много години, в детството ми, баба ми въртеше халва. Нареждахме се всички деца - ние, братовчедите, идваха и съседските в кръг, с ръце зад гърба. Баба ми връзваше една петълка бяла халва /кръгла, като геврек с дупка/ с червен вълнен конец и промушваше другия край през абажура. Разклащаше халвата и ние трябваше да гризнем от нея. Само дето тогавашната халва беше по- мека, сегашната може да ти извади зъб Wink. Целите се изпомазвахме, но и голям смях падаше. Не съм правила това после с моите деца и много съжалявам. Ама и как да го правя с тази, сегашната халва crazy. Преди време ми донесоха от Турция, имаше същият вкус от детството и формата и беше такава. Колежката ми каза, че те завързват на дълга пръчка бучка халва, най- възрастният в семейството я върти и всички се мъчат да я захапят. Който я отмъкне, ще бъде най- здрав през годината.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: март 17, 2013, 17:41:08 »

това май се казваше хамкане , по мой спомен неясен детски. ама верно халвата сега може да ти счупи зъбите. girl_impossible
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #81 -: март 17, 2013, 19:51:00 »

Svekarva , много ти благодаря за разяснението  give_rose На мен също ми звучи много забавно и смятам след време и ние да го изпробваме с нашите деца ,само дето трябва да потърсим по-мека халва,че наистина сегашната не става много много за ядене и особено за хора с по-крехки зъби blum
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: март 17, 2013, 23:11:27 »

Същото това "хамкане" се прави с яйце, от малки това се прави в нашето семейство, тази година завързахме яйчице на племенницата  - всички се забавлявахме.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines