Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 02:01:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С дъх на пролет-седмична тема- 11.03-17.03.2013  (Прочетена 33279 пъти)
 
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: март 14, 2013, 14:41:15 »

И въпреки всичко определяща е средата. Децата от страните от третия свят едва ли искат таблети и маркови дрешки, просто защото всички са гладни. А тези от по-развитите страни не могат да оценят какво имат, защото в тяхното битие това са дадености.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: март 14, 2013, 14:49:58 »

Киви, какво направи girl_impossible Аз те помолих да пуснеш един перчем за Еми, а ти натъжи и нас cray
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #47 -: март 14, 2013, 14:52:50 »

Честно казано аз съм на мнение, че доста голямо влияние над това, кое оценяват децата имат родителите. Те ако са такива какво очакваш от него? За жалост живеем в материален свят, където малко хора оценяват истински значимото. Има и много малка част, на който това е същност (не рефлекс), но те са още по-малко.

Затова не мога да променя целия свят, но мога да променя представите на детето ми, за да се научи да живее пълноценно...лично мнение. А пък и то ми е най-важното в края на краищата....другите да се спасяват girl_wink


Да разведря обстановката girl_wink Езра, специално за теб blum

« Последна редакция: март 14, 2013, 14:56:07 от casky » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #48 -: март 14, 2013, 14:58:54 »

От Италия има две снимки, съвсем различни /малката кокона и момичето при кравите/, явно зависи от средата. Украинецът е много готин Wink. Защо момченцето от Тексас е с динозаври crazy само....
casky, дано успееш, макар че не ми стана ясно какво точно искаш да променяш Wink
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #49 -: март 14, 2013, 15:02:32 »

Отговорих по повод написаното от Пънк, но Мунчето ме изпревари blum Това какво оценяват хората и защо някой се радват да са нахранени, а други не виждат почти нищо, от това което имат. Въпрос на гледна точка и съзнание (заложено най-често) girl_wink

Дали ще успея  - надявам се. На мнение съм, че невъзможни неща няма, има такива които не се желаят достатъчно, така че.... smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #50 -: март 14, 2013, 15:03:57 »

Реванш, перчеми за всички от сърце smile


 heart

 heart

 heart

 heart

 heart

 heart
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: март 14, 2013, 15:30:06 »

Иес! Киви, страхотно! Bravo Чак не мога да си избера перчем - богато разнообразие pullpigtails banana
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: март 14, 2013, 15:34:40 »

кивито май иска да ни удари с крайности . аз харесвам 3тия кон, нали е шарен. smile
аз имах малко играчки и много книжки и си ги ценях. после по времето на брат ми, имаше повече неща по магазините, но пак не му купуваха много, та си изобретявахме сами- аз тоалети за куклата, той- коли и камиони от подръчни материали.все още пазя рисунката му на багер. heart
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: март 14, 2013, 17:36:21 »

За мен последния перчем Curtsey
Еми, гледам ти овчицата и си представям как след малко и аз припкам така към вкъщи Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #54 -: март 14, 2013, 18:38:32 »

m0onlight, на овчицата опашката и е фризирана, направила се е на лъв good
Аз си оставам на старата прическа на бретон. Тъкмо и на цвят го докарвам на тази снимка - Палете №7 Wink Дали черният кон до моя е мъжки? Иииииииии, поцвилвам от удоволствие blum
Доста написах и за играчките, родителите и децата, но го изтрих. Нека порасне детето на casky, нека и вие отгледате вашите, тогава ще си говорим. Хехе, тогава ще съм на 90 Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: март 14, 2013, 19:31:23 »

свекърва сега ми разпали любопитството разбира се. пиши, пък аз ще си взема от написаното, каквото ми хареса
 blum
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: март 15, 2013, 01:00:37 »

Привет от мен, минавам само на отчет, че късно стана вече smile Днеска покръстосвах малко улиците с мамето smile Виждам, че сте подхванали тема за деца, и аз като Скай мисля в момента да не коментирам тази тема, имам какво да кажа , виждала съм и виждам какво ли не както всички вас,но...
Страхотни перчеми сте постнали, аз харесвам като Еми 3-тия кон, нали луд на шаренко се радва smile
Лека нощ на всички и успешен ден ви желая smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: март 15, 2013, 07:39:00 »

Записвам се в темичката макар и в края на седмицата да ви почерпя виртуално за моя рожден ден
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: март 15, 2013, 07:55:41 »

Добро утро!
Не знам защо на кончетата им седят толкова добре човешки прически!
За децата.. и на мен ми се иска да ги възпитам добре и да им предам моите ценности, но като гледам подрастващото поколение и ми се струва мисията невъзможна.
Дами, някой има ли новини от Ивето? Като слушам по Габрово как бедстват и се чудя дали всичко е наред.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #59 -: март 15, 2013, 08:18:29 »

Петъчен привет! Доста натопорчен ден се задава за мен!
И аз се тревожа за габровци, дано са живи и здрави....
Мариелка , прекрасна торта. Да си жива и здрава, много усмихната и късметът да е с теб.
emmmmmy, може в Горещия стол да ме приклещиш по въпроса за играчките, няма смисъл да пълним темата тук. Пък и мнението ми може да е доста неочаквано Wink
Хайде, успешен петък, ще мина в края на деня heart
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines