Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 00:18:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С дъх на пролет-седмична тема- 11.03-17.03.2013  (Прочетена 33025 пъти)
 
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 12, 2013, 15:22:56 »

Историята на Джамията е интересна  good За МОЛ - има само един открит , но няма нищо особено в него... Честно казано обиколихме няколко магазина и аз загубих интерес. Купих една блузка на малката племенница и само това nea Стоката е като в България, но по-скъпа. Там стандарта е по-висок. Както разбрах от приятели минимална им заплата е 800 лири, което е близо 700 лв, така че за тях цените са си ок. Бях впечатлена от съботния син пазар - огромно изобилие от пресни плодове и зеленчуци, ядки и подправки. Точно това си напазарувах - шафран, ядки, паста, чайове  smile Изядох и 2 кила ягоди  blush, защото бяха невероятно вкусни /да не говорим, че бяха супер евтини /. Доядя ме, че не си взех пресни подправки, но така или инъче нямаше да издържат докато се приберем  pardon Другите пазари приличаха на китайски боклукчарник...с безброй сапунчета във формата на плодове, долнопробни броеници, ключодържателчета и магнити, да не говорим за хавлии и хиляди други такива неща. Купих си сервиз за турски чай /розов  blush/ и невероятна покривка с 8 хангъла с пръстени...това ми беше най-голямата радост  blum Изобщо не е евтино, както всички около мен си мислеха, затова не прецених че трябва да мъкна прахове и други простотии. Донесохме си баклава, натурални сокове /там са невероятни/ и шам фъстък  smile Абе общо взето поглезихме се. По-впечатлена бях от Одринската крепост Шукри паша, оказа се че на 11.03.2013 стават точно 100 години откакто българските войници са успели да я превземат /до този момент се води непревземаема / - наистина е специално място.
Церемонията ни беше прекрасна, попа се беше постарал и наистина беше вълшебно.  blush
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 12, 2013, 15:45:31 »

Инлов, мн хубав разказ, било е мн приятно  give_rose give_rose
аз слагам едно следобедно кафе, че ще имам нужда, натрупала съм тук лекции по химия  good

и една любима снимка от нета

муун, тез твоите кИлежки мн. глупави... то и аз напоследък се дразня от една особа дет само мрънка и ми надува главата;
пънк, братовчедката на милото роди мн.леко и по време на бременността спортуваше доста често -правеше упражнения  good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: март 12, 2013, 15:54:06 »

Инлов, честито, направо се отнесох с твоя разказ. Много ми хареса че си си купила това онова и си се поглезила, човек има нужда smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 12, 2013, 16:36:25 »

Езра, такива са си мойте убави кИлежки Wink Не че очаквам нещо от такива хора girl_wink
Пънки, не знам защо напоследък съм в такова настроение ... нещо ми става crazy Обикновено съм борбена и не се предавам, а сега се чувствам супер изтощена и развявам бялото знаме. Ще ми мине smile И на мен така ми се разхожда, много обичам, но се случва само събота и неделя и ако е хубаво времето понякога се прибирам пеш от работа - действа ми ободряващо след дългия монотонен работен ден. Добре че мъжлето намина през работа ми днес да ме ободри малко heart О, аз от простотии забравих да го похваля - ще си сменя работата! yahoo Ако всичко е наред, другата седмица вече е на нова работа и е супер щастлив и доволен! И аз много се радвам за него, защото след толкова тормоз го заслужаваше good
Инлов, хайде честито! Bravo Както Еми каза, наистина и аз се отнесох с разказа ти - представих си вкусните истински плодове - аз понеже обожавам плодове и с това ме впечатли най-много blum
Днес всички сте постнали просто невероятни снимки - много ми харесват! heart
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #19 -: март 12, 2013, 17:41:40 »

Здравейте, пролетна тема най-сетне!!! Вече кихам, като изляза навън, сигурен знак, че зимата си отива!

Искам да ви вдъхновя снимково Wink за пролетното настроение. Ще подновявате ли пролетно прическите



или аксесоарите?





Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #20 -: март 12, 2013, 20:01:01 »

Kiwiаз май докарах конската прическа. Бретонът ми е дълъг и вместо да отида на фризьор да го цъкне, взех, че го навих. Хахаха, добре поне, че лицето ми е топчесто!
m0onlight, вече сме в Меркуриевата дупка всички овни и ни е виснал перчемът. Да дойде май и пак ще се наперим.
InLove_Girl, винаги ми се свива сърцето, когато чуя за Одринската крепост. Моят прадядо /не го познавам/ е загубил там едното си око. Като награда за победата, с получените пари е купил за жена си /прабаба ми/ златен часовник. Часовникът все още работи и се предава по женска линия - от майка на дъщеря.  Беше при мен, а аз го подарих на снаха ми, с пожелание да има дъщеря и да и го даде. Не се впечатли много.....но и го дадох с цялата си любов.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #21 -: март 12, 2013, 20:23:42 »

svekarva, честита модна прическа тогава! Какъв виснал перчем това си е стилизиран такъв smile

Муун, и на теб пожелавам нова прическа в такъв случай и много настроение smile

InLove_Girl, добре дошла! Как мина венчавката? Какво стана с работата, ще почваш ли скоро?

Еми, тоя зеления шкаф е страхотен и не само заради зеленото smile

А като гледам домашния любимец с аксесоарите, който ви споделих по-рано, почна да ми става жал. Дали е редно да се измъчват животинките заради такива снимки?
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #22 -: март 12, 2013, 22:58:45 »

Здравейте, момичета smile
При вас пролет, нас ни затрупа пореден сняг snow-man Искам пролет вече!

Инлов, честити венци, както се казва по църковному  blum
Муунче, горе главата!
Пънк, и аз така съм чувала за разходките
Еми, много ми хареса снимката на спалнята, тъкмо сега сме на вълна купуване на ново легло за спалнята
Киви, аз съм против толкова аксесорайзване на животинки, струва ми се мъчение за тях. angry

Ох, пращам поздрави на всички останали, сори, че не поименно smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: март 13, 2013, 09:01:36 »

 и мен ми звучи неподходящо да се кичат животни така от снобизъм или късно желание за игра с кукли. pleasantry
ето днешният ми поздрав за вас:



ето и астрологичното положение, на мен лично също не ми се отразява добре, поради особеностите на наталната ми карта angry.
Луната навлезе в знака Овен (до 14 март в 21:08 часа),транзит, който може внезапно да ни събуди и изкара от медитацията на Рибите.

Транзитът на Луната през огнения Овен ще ни стимулира към самоизява. Сега е времето да заявим пред околните, кои сме, какво искаме и как да го постигнем, а ако на някой не му харесва, то си остава негов проблем. Това е периодът, през който полагаме основата на проект, връзка или дори идея, с очакването да постигнем желаната крайна цел. Когато Луната преминава през този знак, неусетно ставаме по-смели и уверени в себе си. Знаем какво искаме, но как ще го постигнем, понякога е под въпрос. Овенът ни съживява, но и бързо прегаря емоцията и копнежът, особено ако не се случи тук и веднага.

Сега много повече изразяваме какво чувстваме, от какво се нуждаем и активно се впускаме да го търсим. Независимо дали сме по-апатични и спокойни по природа, транзитът през този знак ще извади на повърхността цялата ни страст. Овенът ще ни провокира да се освободим от всичко излишно, което ни възпира или дърпа назад, и ще ни устреми смело с главата напред. Това е времето, в което да стартираме ново начинание, нова връзка, нов проект, а защо не и нова професионална изява.

През този период ще сме склонни да чувстваме повече със сърцето си, отколкото да мислим с главата си. По-темпераментните натури вероятно ще се спуснат в нов рисков проект, а по-инертните ще затаят дъх в очакване на промяната. Тъй като Овенът като огнен знак стимулира импулсивността и детето у нас е възможно да се противопоставим на всички очаквания, отговорности и задължения, които света отправя към нас. А защо пък да не си позволим и малко да се вдетиним и като деца да се забавляваме.

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #24 -: март 13, 2013, 10:41:50 »

Добро късно утро! Черпя ви с едно лятно кафе с бели черници /дуди, по хасковски/, много полезни за сърцето. Щото нали мислим повече със сърцето през този период по астрологичните прогнози Wink. Чудя се аз защо всички вчера решихме да пеем "омръзна ми", пък то си имало причина....
Хич и не казвайте, че сте против аксесоарите smile, големи пари падат там. Даже ми е идея за след пенсия. Нали живеем близко до парк, та гледам как кипрят пинчери и разни други късокосмести зиморничави твари. Имало колекции за домашни любимци от най- известни дизайнери - дрешки, обувки, чантички, каишки...В магазина, от който купувам гранули на моята хубавица, видях една мушама за куче, която струва 15лв. Представям си плетените какви цени имат. Wink


* 541411_540942072606022_1338616673_n.jpg (63.86 KB, 800x531 - видяно 355 пъти.)
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: март 13, 2013, 20:35:46 »

Здравейте, сладурки Girl_hide
Днес такава задачка-закачка спретнах на управителите на повечето ни магазини,  че сама се омотах в нея biggrin Чак сега ми остана време да надзърна в темичката smile
Кивиии, толкова много ме забавлява с тая конска прическа и после като прочетох и поста на свекърва и просто се спуках от смях ROFL Ами ще взема да метна и аз един такъв перчем да сме в тон Wink blum
Иначе и аз съм против маймуненето на животни - дори самите животинчета се чувстват тъпо и не смеят да вдигнат очички от срам badgirl
Алекс, каква спалня си харесахте?
Еми, страхотен интериор! Ако се сложи имитация на дограма пред картата ще стане още по-готино heart
Моите колежки съвсем взеха да оредяват - днес едната дигнала кръвно, отиде на лекар и айде вече е в болничен Wink Другата се кани и тя да излиза в отпуска (както се казва а, дано! blum) Мисля и аз да си спретна един почивен петък Wink
Хубава и спокойна вечер give_rose

Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #26 -: март 13, 2013, 20:46:35 »

Добро късно утро! Черпя ви с едно лятно кафе с бели черници /дуди, по хасковски/


ЕЕЕЕЕ, къде ме върна с този коментар!! В детсвото. Макар да съм от София, имаме доста роднини в хасково и много добре помня вкуса на дудите! А имам и спомени от това, че сме гледали за "домащни любимци" копринени пеперуди и техните ларви, които пък се хранят с листата на черницата.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #27 -: март 13, 2013, 22:52:12 »

Днес ви прочетох през телефона и ми стана едно такова топло и мило (че като виден овнешки представител и на мен ми се беше накривил перчема). Много е пролетно при вас, а как ми липсвате самооо  Flower
Целувки за всички ви, сладки кокошчици  koko6ka girl_in_love
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: март 13, 2013, 23:11:27 »

А аз като "най-работещата" от всички ви чак сега успях да изчета какво сте написали smile
Днес нищо не съм правила, ама ми беше "чорлав" ден, понеже не можах да спя през нощта.
Явно доста овни станахме с накривени перчеми smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: март 14, 2013, 07:11:19 »


добро утро, с пожелание за един слънчев и успешен ден!
при мен започва натоварения график със смените, след лекции съм пак на работа, но неделя почивам и ще го очаквам с нетърпение  blum
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines