Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 08:21:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С дъх на пролет-седмична тема- 11.03-17.03.2013  (Прочетена 33029 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« -: март 11, 2013, 21:54:57 »

Видях, че емето е питала за нова тема -
нека ни донесе радост, късмет и успехи  give_rose give_rose give_rose

Обичайте се и не забравяйте да го казвате и показвате  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #1 -: март 12, 2013, 06:57:41 »

Е, честит вторник! Хубаво, че е пролет, но нещо ме мори пролетната умора  Wink.
По онзи случай, за който аз имах по- различно от вашето мнение за учителя, сега ще гонят директорката. Случайно минах снощи покрай протестиращите и нещата изглеждат така: не протестираме да върнат учителя, а че той работи на недостойно място. Съответно имаше отново пушещи ученици, около 20-тина по- възрастни /вероятно родители или родственици/, към 200 души. Съвсем възпитано и кротко носеха плакати против всичко и всички.
Пее ми се онази песен на Милена "Омръзна ми!"


* razliv.jpg (53.8 KB, 640x460 - видяно 319 пъти.)
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 12, 2013, 08:12:36 »

Примет и от мен...малко се позагубих миналата седмица, но имах много задачки  give_rose

Наистина навън вече мирише на пролет и ми е много хубаво...гадната зима и беше време да си ходи...няма по-хубаво от това да виждаш как всичко се събужда за живот след дългата зима  yahoo

Езра много хубави снимки  give_rose

Свекърва и на мен ми иде да започна да си я пея тази песен  pardon

Хубав пролетен ден от мен  give_rose

« Последна редакция: март 12, 2013, 08:15:19 от cveta_d86 » Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: март 12, 2013, 08:41:17 »

Добро утро! Хайде и аз да се разпиша в новата тема, макар че в миналата изобщо не бях активна blush
Езра, благодаря ти за прекрасното начало на деня с тази пролетно-влюбена снимка  heart Направо ми замириса на пролетна трева с лайки и глухарчета yahoo
Успешна и слънчева седмица на всички!  give_rose
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 12, 2013, 08:50:06 »

Хайде добро утро и от мен, седя и гледам сутрешния блок и с всяка изминала сутрин се чудя, защо ги гледам тези глупости.
Езра мерси за темичката, страхотни снимки smile
Слънчев ден на всички  give_rose
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #5 -: март 12, 2013, 09:36:58 »

Добро утро ,дамиии smile
Веднага си пролича ,че времето се е постоплило и всички сме на вън Sunshine Добре,че е Езра ,да ни направи темичка give_rose
Мен също нещо ме е подхванала пролетната умора и не ми се прави нищо blush За съжаление обаче,седмицата ми е много натоварена и имам страшно много задачки pardon
Свекърва като спомена за песента и взех ,че си я пуснах.Сега на съседите може да не им е много приятно,ама се налага и те да я чуят поне 2-3 пъти biggrin
Ето и нещо от мен smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #6 -: март 12, 2013, 09:54:04 »

http://www.youtube.com/watch?v=g6q2HDKehUQ
ама е с лошо качество.
Mulan, лоша идея ми даде, колежката ме гледа на кръв Wink, пък на мен ми е кеф...
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 12, 2013, 10:33:41 »

Добро утро smile
На мен малко ми е объркано кой ден сме заради вчера - малко се поразболях, че чак си отидох вкъщи да се тръшна да си боледувам, докато чакам да дойде време за приемното време на личната. Отивам, тя решила да си смени дните и се падаше до обяд, а по графика, който аз имам трябваше да е следобед crazy Нищо, за сметка на това пък днес като дойдох на работа колежките ме "посрещнаха" в техен стил - все едно никой не влезе в офиса ... Дано поне шефа се вясне днес, че вчера беше заплатено време.
Уж идва пролетта, уж промените започнаха да се случват малко по малко, но някак не мога да им се зарадвам ... Дано скоро се отърся. Искам и чакам още хубави вести тази седмица! Искам да им се зарадвам истински!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #8 -: март 12, 2013, 10:40:50 »

Добро утро give_rose Аз се вмъквам със сутрешна гимнастика biggrin




Свъкърва, Мюлан страшна песен girl_wink Мисля, че на всеки ще му стане ясно, че ви е писнало biggrin

Мунче ти си избрала страшен ден да се разболееш...заплатен biggrin
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 12, 2013, 12:41:57 »

Здравейте дами!
Аз от няколко дена не мога да се спра от разходки! Даже се притеснявам да не стане нещо, защото не се прибирам докато не капна. Но пък времето и мускулната треска си заслужават!
Свекърва на мен тая песен ми е любима от малка  smile
Муунче защо си все в лошо настроение? Аз като взехме жилището толкова се радвах и продължавам да се радвам, въпреки ужасните финансови затруднения.
Casky това е моята поза като бебе. Кракът в устата ми е било запазана марка. Сега предполагам, че и наследничката ще ги прави тея мурафети
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 12, 2013, 13:45:22 »

Привет и от мен  Wink.Пънк завиждам ти за разходките и на мен ми се излиза,особено когато времето е слънчево,но няма с кой  sad.Всички са на работа,а аз си стоя в къщи .Днес тъкмо се разбрах с една приятелка да се видим и да се поразходим и то заваля Плачещо момиче.Ужас направо,колко е променливо времето.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 12, 2013, 14:09:15 »

Ra_di аз се разхождам самичка. И при мен всички са заети през деня, но не искам да се залежавам. Казват, че ако ходиш, раждаш по лесно. Но си спазвам правилата, като излизам винаги с половин литър вода, сладко, зареден телефон и документи.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: март 12, 2013, 14:38:20 »

Привет и от мен smile
Наваля ме, но пък ми стана приятно че не е вече така зимно усещането. поздрав със снимчици:)

много красива кокошкокалъфка smile
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 12, 2013, 14:54:18 »

Привет от слънчев Бургас  smile Тук е много приятно времето и се надявам да се задържи такова по-дълго  smile След двудневната екскурзия в Одрин съм супер уморена и сега се опитвам малко по-малко да направя пролетно почистване - разбира се не ми се получава  blum Емиии...страхотна е снимката, чак ми се прииска да се върна обратно в моето легло..  Girl_hide

Пожелавам усмихнат ден на всички! give_rose /снимката е на една от най-красивите и интересни джамии в Турция -  Селимие/
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #14 -: март 12, 2013, 15:03:01 »

О, бракувана InLove_Girl, радвам се да те видя! Ходила съм само в синята Джамия /и в Пловдивската/, тази ми изглежда доста нова. Ще чукна после да видя какво има писано за Селимие. Кажи какво имаше из МОЛ-овете в Одрин и най- вече за високи и широки, че и на възраст дами, като мен.  danceg
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 12, 2013, 15:22:56 »

Историята на Джамията е интересна  good За МОЛ - има само един открит , но няма нищо особено в него... Честно казано обиколихме няколко магазина и аз загубих интерес. Купих една блузка на малката племенница и само това nea Стоката е като в България, но по-скъпа. Там стандарта е по-висок. Както разбрах от приятели минимална им заплата е 800 лири, което е близо 700 лв, така че за тях цените са си ок. Бях впечатлена от съботния син пазар - огромно изобилие от пресни плодове и зеленчуци, ядки и подправки. Точно това си напазарувах - шафран, ядки, паста, чайове  smile Изядох и 2 кила ягоди  blush, защото бяха невероятно вкусни /да не говорим, че бяха супер евтини /. Доядя ме, че не си взех пресни подправки, но така или инъче нямаше да издържат докато се приберем  pardon Другите пазари приличаха на китайски боклукчарник...с безброй сапунчета във формата на плодове, долнопробни броеници, ключодържателчета и магнити, да не говорим за хавлии и хиляди други такива неща. Купих си сервиз за турски чай /розов  blush/ и невероятна покривка с 8 хангъла с пръстени...това ми беше най-голямата радост  blum Изобщо не е евтино, както всички около мен си мислеха, затова не прецених че трябва да мъкна прахове и други простотии. Донесохме си баклава, натурални сокове /там са невероятни/ и шам фъстък  smile Абе общо взето поглезихме се. По-впечатлена бях от Одринската крепост Шукри паша, оказа се че на 11.03.2013 стават точно 100 години откакто българските войници са успели да я превземат /до този момент се води непревземаема / - наистина е специално място.
Церемонията ни беше прекрасна, попа се беше постарал и наистина беше вълшебно.  blush
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 12, 2013, 15:45:31 »

Инлов, мн хубав разказ, било е мн приятно  give_rose give_rose
аз слагам едно следобедно кафе, че ще имам нужда, натрупала съм тук лекции по химия  good

и една любима снимка от нета

муун, тез твоите кИлежки мн. глупави... то и аз напоследък се дразня от една особа дет само мрънка и ми надува главата;
пънк, братовчедката на милото роди мн.леко и по време на бременността спортуваше доста често -правеше упражнения  good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: март 12, 2013, 15:54:06 »

Инлов, честито, направо се отнесох с твоя разказ. Много ми хареса че си си купила това онова и си се поглезила, човек има нужда smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 12, 2013, 16:36:25 »

Езра, такива са си мойте убави кИлежки Wink Не че очаквам нещо от такива хора girl_wink
Пънки, не знам защо напоследък съм в такова настроение ... нещо ми става crazy Обикновено съм борбена и не се предавам, а сега се чувствам супер изтощена и развявам бялото знаме. Ще ми мине smile И на мен така ми се разхожда, много обичам, но се случва само събота и неделя и ако е хубаво времето понякога се прибирам пеш от работа - действа ми ободряващо след дългия монотонен работен ден. Добре че мъжлето намина през работа ми днес да ме ободри малко heart О, аз от простотии забравих да го похваля - ще си сменя работата! yahoo Ако всичко е наред, другата седмица вече е на нова работа и е супер щастлив и доволен! И аз много се радвам за него, защото след толкова тормоз го заслужаваше good
Инлов, хайде честито! Bravo Както Еми каза, наистина и аз се отнесох с разказа ти - представих си вкусните истински плодове - аз понеже обожавам плодове и с това ме впечатли най-много blum
Днес всички сте постнали просто невероятни снимки - много ми харесват! heart
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #19 -: март 12, 2013, 17:41:40 »

Здравейте, пролетна тема най-сетне!!! Вече кихам, като изляза навън, сигурен знак, че зимата си отива!

Искам да ви вдъхновя снимково Wink за пролетното настроение. Ще подновявате ли пролетно прическите



или аксесоарите?





Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #20 -: март 12, 2013, 20:01:01 »

Kiwiаз май докарах конската прическа. Бретонът ми е дълъг и вместо да отида на фризьор да го цъкне, взех, че го навих. Хахаха, добре поне, че лицето ми е топчесто!
m0onlight, вече сме в Меркуриевата дупка всички овни и ни е виснал перчемът. Да дойде май и пак ще се наперим.
InLove_Girl, винаги ми се свива сърцето, когато чуя за Одринската крепост. Моят прадядо /не го познавам/ е загубил там едното си око. Като награда за победата, с получените пари е купил за жена си /прабаба ми/ златен часовник. Часовникът все още работи и се предава по женска линия - от майка на дъщеря.  Беше при мен, а аз го подарих на снаха ми, с пожелание да има дъщеря и да и го даде. Не се впечатли много.....но и го дадох с цялата си любов.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #21 -: март 12, 2013, 20:23:42 »

svekarva, честита модна прическа тогава! Какъв виснал перчем това си е стилизиран такъв smile

Муун, и на теб пожелавам нова прическа в такъв случай и много настроение smile

InLove_Girl, добре дошла! Как мина венчавката? Какво стана с работата, ще почваш ли скоро?

Еми, тоя зеления шкаф е страхотен и не само заради зеленото smile

А като гледам домашния любимец с аксесоарите, който ви споделих по-рано, почна да ми става жал. Дали е редно да се измъчват животинките заради такива снимки?
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #22 -: март 12, 2013, 22:58:45 »

Здравейте, момичета smile
При вас пролет, нас ни затрупа пореден сняг snow-man Искам пролет вече!

Инлов, честити венци, както се казва по църковному  blum
Муунче, горе главата!
Пънк, и аз така съм чувала за разходките
Еми, много ми хареса снимката на спалнята, тъкмо сега сме на вълна купуване на ново легло за спалнята
Киви, аз съм против толкова аксесорайзване на животинки, струва ми се мъчение за тях. angry

Ох, пращам поздрави на всички останали, сори, че не поименно smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: март 13, 2013, 09:01:36 »

 и мен ми звучи неподходящо да се кичат животни така от снобизъм или късно желание за игра с кукли. pleasantry
ето днешният ми поздрав за вас:



ето и астрологичното положение, на мен лично също не ми се отразява добре, поради особеностите на наталната ми карта angry.
Луната навлезе в знака Овен (до 14 март в 21:08 часа),транзит, който може внезапно да ни събуди и изкара от медитацията на Рибите.

Транзитът на Луната през огнения Овен ще ни стимулира към самоизява. Сега е времето да заявим пред околните, кои сме, какво искаме и как да го постигнем, а ако на някой не му харесва, то си остава негов проблем. Това е периодът, през който полагаме основата на проект, връзка или дори идея, с очакването да постигнем желаната крайна цел. Когато Луната преминава през този знак, неусетно ставаме по-смели и уверени в себе си. Знаем какво искаме, но как ще го постигнем, понякога е под въпрос. Овенът ни съживява, но и бързо прегаря емоцията и копнежът, особено ако не се случи тук и веднага.

Сега много повече изразяваме какво чувстваме, от какво се нуждаем и активно се впускаме да го търсим. Независимо дали сме по-апатични и спокойни по природа, транзитът през този знак ще извади на повърхността цялата ни страст. Овенът ще ни провокира да се освободим от всичко излишно, което ни възпира или дърпа назад, и ще ни устреми смело с главата напред. Това е времето, в което да стартираме ново начинание, нова връзка, нов проект, а защо не и нова професионална изява.

През този период ще сме склонни да чувстваме повече със сърцето си, отколкото да мислим с главата си. По-темпераментните натури вероятно ще се спуснат в нов рисков проект, а по-инертните ще затаят дъх в очакване на промяната. Тъй като Овенът като огнен знак стимулира импулсивността и детето у нас е възможно да се противопоставим на всички очаквания, отговорности и задължения, които света отправя към нас. А защо пък да не си позволим и малко да се вдетиним и като деца да се забавляваме.

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #24 -: март 13, 2013, 10:41:50 »

Добро късно утро! Черпя ви с едно лятно кафе с бели черници /дуди, по хасковски/, много полезни за сърцето. Щото нали мислим повече със сърцето през този период по астрологичните прогнози Wink. Чудя се аз защо всички вчера решихме да пеем "омръзна ми", пък то си имало причина....
Хич и не казвайте, че сте против аксесоарите smile, големи пари падат там. Даже ми е идея за след пенсия. Нали живеем близко до парк, та гледам как кипрят пинчери и разни други късокосмести зиморничави твари. Имало колекции за домашни любимци от най- известни дизайнери - дрешки, обувки, чантички, каишки...В магазина, от който купувам гранули на моята хубавица, видях една мушама за куче, която струва 15лв. Представям си плетените какви цени имат. Wink


* 541411_540942072606022_1338616673_n.jpg (63.86 KB, 800x531 - видяно 355 пъти.)
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: март 13, 2013, 20:35:46 »

Здравейте, сладурки Girl_hide
Днес такава задачка-закачка спретнах на управителите на повечето ни магазини,  че сама се омотах в нея biggrin Чак сега ми остана време да надзърна в темичката smile
Кивиии, толкова много ме забавлява с тая конска прическа и после като прочетох и поста на свекърва и просто се спуках от смях ROFL Ами ще взема да метна и аз един такъв перчем да сме в тон Wink blum
Иначе и аз съм против маймуненето на животни - дори самите животинчета се чувстват тъпо и не смеят да вдигнат очички от срам badgirl
Алекс, каква спалня си харесахте?
Еми, страхотен интериор! Ако се сложи имитация на дограма пред картата ще стане още по-готино heart
Моите колежки съвсем взеха да оредяват - днес едната дигнала кръвно, отиде на лекар и айде вече е в болничен Wink Другата се кани и тя да излиза в отпуска (както се казва а, дано! blum) Мисля и аз да си спретна един почивен петък Wink
Хубава и спокойна вечер give_rose

Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #26 -: март 13, 2013, 20:46:35 »

Добро късно утро! Черпя ви с едно лятно кафе с бели черници /дуди, по хасковски/


ЕЕЕЕЕ, къде ме върна с този коментар!! В детсвото. Макар да съм от София, имаме доста роднини в хасково и много добре помня вкуса на дудите! А имам и спомени от това, че сме гледали за "домащни любимци" копринени пеперуди и техните ларви, които пък се хранят с листата на черницата.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #27 -: март 13, 2013, 22:52:12 »

Днес ви прочетох през телефона и ми стана едно такова топло и мило (че като виден овнешки представител и на мен ми се беше накривил перчема). Много е пролетно при вас, а как ми липсвате самооо  Flower
Целувки за всички ви, сладки кокошчици  koko6ka girl_in_love
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: март 13, 2013, 23:11:27 »

А аз като "най-работещата" от всички ви чак сега успях да изчета какво сте написали smile
Днес нищо не съм правила, ама ми беше "чорлав" ден, понеже не можах да спя през нощта.
Явно доста овни станахме с накривени перчеми smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: март 14, 2013, 07:11:19 »


добро утро, с пожелание за един слънчев и успешен ден!
при мен започва натоварения график със смените, след лекции съм пак на работа, но неделя почивам и ще го очаквам с нетърпение  blum
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #30 -: март 14, 2013, 09:21:44 »

Добро утро give_rose Минавам на бързо да се отчета biggrin Иначе ви чета  girl_wink

Инлов честото за венчавката give_rose Много щастие heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #31 -: март 14, 2013, 09:50:40 »

_Ezra_, прекрасни лалета! Би трябвало да са любими цветя на овнешките представители, дано не ги "опасем" Wink
m0onlight и аз обикалям по магазините ни. Като не вървят продажбите и само си поставяме неизпълняеми задачки.....
Днес колежката черпи за новия папа. Тя е изявена католичка /без да се превъзнася/ и само ни чете какъв бил и какво щял да направи. Ще взема и аз да и пусна розов дим като протест, че не се допускат жени в управлението. Спомням си как четяхме тайно Папеса Йоана като деца, тогава нямаше "информация" за секса и ни беше много интересно.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: март 14, 2013, 10:44:06 »

Здравейте smile
Определено си личи, че времето се е стоплило по оределите постове в седмичната тема Wink За мен днес ще е последния работен ден за тази седмица - трябва да декларираме апартамента в данъчното и още куп неща все за апартамента. Иначе ремонта върви с пълна пара, но никога няма да покрие моите идеалистични представи как точно да изглежда Girl_hide
Сноуче, нали знаеш, че винаги си добре дошла тук give_rose
Емче, все по-малко време ти остава - вълнуваш ли се вече?
Езра, дано твоята почивна неделя дойде по-скоро girl_wink
Свекърва, аз не ги обикалям на място, само ги командоря по телефона biggrin Ама това са си техни грешки, така че те ще си ги оправят Wink Днес имам да звъня на още, но някак не ми е работно изобщооо smoke
Я! Май си имаме повече емотикони chee Супер! Пак ще мога да слагам по 100 емотикони на пост biggrin Благодаря ти, Тео или Фийби (не знам кой ги е добавил)
Днес ще ви почерпя с малко интериорни снимки (Еми много ме зариби с интериорните снимки) в любимия ми японски стил
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: март 14, 2013, 11:16:49 »

Муун, много яко релаксиращо ми е втората ти снимка. Днес минавам само да поздравя, нещо съм обърнала перчема както викат овните тук и вниманието ми лети къде ли не. Определено никога не ми е действал добре този преход на меркурий angry



и астропрогнозата за днес, като гледам не само аз имам нужда в последните дни тук от нея ...
https://www.facebook.com/pages/%D0%90%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B4%D0%B8%D0%BE/336220218511?fref=ts
14 март (четвъртък) точно в 7:45 часа до 15 март в 8:17 часа настъпва 4 ден от лунният месец. Символ - дървото на познанието.

През този лунен ден може да направим следващата стъпка, за която ни подготви предишния лунен ден. Но преди да продължим, първо трябва да се изправим срещу себе си. В третият ден се надигнахме и отстояхме вярата и желанията си. На този ден ще имаме възможността да усетим и осъзнаем, как другите ни виждат и какво мислят за нас. Понякога се отдръпваме или дистанцираме от близки, колеги и приятели от страх, че ще бъдем наранени, отхвърлени или.... ако сме бунтари - да не бъдем подчинени. Слагаме маска или избираме социална роля, която се превръща в нашата Персона. Но на този ден може да останем изненадани, когато прозрем, че отдавна сме забравили лицето, емоцията и уникалността, която се крие зад персоната.

Символът на този ден ни показва колко важно е да не загубваме баланса между вътрешния си свят и лицето, което показваме. Ако прекалено дълго време сме се крили зад маската, настъпва момент, в който преминаваме здравословната граница и се сливаме с качествата на тази маска. На пръв поглед всичко изглежда идеално, но защо някъде дълбоко в нас, нещо започва да се бунтува и да негодува. Точно в този момент, хората около нас могат да се превърнат в огледало, за да отразят нашата автентична природа, вместо ролята и играта. Те ще ни припомнят за човек, който "сме познавали", но различни причини, събития и обстоятелства са ни принудили да го отхвърлим и забравим.

Ако в огледалото се отрази детето, което е наранено и плаче, или видим тъжно лице, което смътно ни напомня на някой, ако образът ни навява спомен за болка или тъга.....не е ли време да свалим маската, която прекъсва връзката ни и наранява не някой друг, а собствената ни Душа. Ако образът в огледалото ни хареса, ако ни ентусиазира и вдъхнови....маската е вече безполезна.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #34 -: март 14, 2013, 11:33:11 »

m0onlight, то сега ще застудее, ще зафучат едни хали, та може и да се понапълни темата. Я да вземем пак да говорим за мъже, може и това да помогне Wink
Аз на тези възглавници не мога да седя, болят ме коленете. Ще ти дойда на новапартамент- гостуване, но искам висок, удобен стол Wink
Snow_White, ти също ни липсваш. Гледам, че вече си седнала на стола и съвсем няма да имаш време за нас тук writer
emmmmmy, това с дребните букви едва го прочетох, пък и не го разбрах sad. Гледам в огледалото, ама освен мен, никакви деца, никакви маски Wink
Ако прекрасната жълта мебел е баня, що няма завеси или поне щори? Часовникът е супер и може да си го направя, имам китайски механизъм.
Забравих, тези пиленца вече великденски ли са?
« Последна редакция: март 14, 2013, 11:35:33 от svekarva » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: март 14, 2013, 11:59:37 »

Свекърва, не се мори. ако не си го разбрала, то значи нямаш нужда от него, т.е днес си по-ок от мен хахаах.
Пиленцата хмм, дори не се бях сетила да ги свържа с Великден, чудесна идея.
Жълтата мебел си е баня, ама е на много висок етаж, няма кой да ги гледа, пък и нали знаеш че има доста страни, в които хората ни на банята, ни на спалнята имат завеси. Направо за мен лично си е странно.
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #36 -: март 14, 2013, 12:35:40 »

Муун, много яко релаксиращо ми е втората ти снимка. Днес минавам само да поздравя, нещо съм обърнала перчема както викат овните тук и вниманието ми лети къде ли не. Определено никога не ми е действал добре този преход на меркурий angry



Японския стил и на мен ми е любим, нашата спалня прилича малко на тази от снимката на Муунчето, само дето е доста по-малка, но леглото доколкото мога да видя е същото (заема почти цялата спалня  pleasantry)
А що се отнсая до банята и пердетата, при нас цялото жилище се състои само от стъкло, няма почти стени, всичко, което е външна стена всъщност е огромни стъклени стени, и нямаме нито едно перде съседите също почти нямат пердета, хихи, и понеже аз си уча вкъщи и по цял ден стоя вкъщи "учейки" (на принципа всичко друго е по интересно от учебника), позанвам всичките котки на съседите, цялото им обзвеждане и прочие, най-забавен е един съсед, който явно си работи от къщи и многоо обича по обяд да си изкара фитнес-уредите да си обуе прилепнал (!) спортен клин и прилепнала спортна блузка(!) и да закара колело или да завдига гири! А този човек е на около 45, недобре (!) сложен и леко косматичък  crazy, голям е образ...
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: март 14, 2013, 12:46:16 »

Хаха, свекърва, винаги успяваш да ме разсмееш само с 2-3 думи ROFL Между другото аз все се шегувам с мъжа ми и му викам "Искаш ли да си направим всекидневната в японски или индийски стил - и без това заради това усвояване не се знае ще останат ли средства за обзавеждане, затова на земята върху възглавнички" blum Иначе ако стане апартаментадо лятото и тазгодишната среща е близо или във Варна, с удоволствие приемаме гости - добре сте ни дошли Welcome
Между другото търсих си оная снимка с голите мъже хоризонтално - упражненията за врат, ама нещо н я намирам scratch one-s head
Щом не виждаш други хора в огледалото освен теб, значи проблем няма, няма какво да го мислиш Wink А банята ако има такава гледка - не ти трябват никакви щори и завеси girl_wink Да не говорим за щуротията, която беше нахлула по едно време да имаш вана или баня насред хола girl_impossible
Извинявайте, ама това не са ли патенца? blum
И къде е Кивито да пусне един перчем и за Еми?
Ето нещичко за Еми, че никак не не ми е хубаво, когато на някой му е зле give_rose


* Copy of 602959_10151400443159232_392301219_n.jpg (67.35 KB, 538x339 - видяно 288 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #38 -: март 14, 2013, 12:53:36 »

Ясно! Стъклата са огледални - вижда се само в едната посока  Wink или просто е баня в изложбена зала blum Ей така си задавам въпроси, да видим кой ще се върже, хихихихи
Дааа, патета са с тези плоски човки, а може и гъски. Ама малките им на всички пернати за мен са пиленца.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #39 -: март 14, 2013, 12:56:03 »

Тази седмица не е много "активна" pleasantry

Напече и всички избягаха или се вясват по-рядко blum

Сега видях една снимка, която пазя за мъжа ми от миналата година (с цел изпълнение) biggrin Да ви я постна, че мен много ме размечтава twohearts Слънцето се показа и вече само такива неща са ми в главата Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine



Мунче, покрай този ваш апартамент и всички ние тръпнем blum

Свекърва, тази баня май доста те впечатли blum

Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: март 14, 2013, 13:37:04 »

Здравейте и от мен.
Муунче, ако тръгна да обяснявам колко компромиса съм/сме/ напръвила от към обзавеждане, може роман да напиша. Но истината е, че всичко е страшно скъпо за нашия стандарт/или поне моите изисквания/ и няма как да ги направя с налични средства.
Я да освежа темата с едно въпросче....Гледахте ли "като две капки вода" по Нова? Аз го гледах и останах супер разочарована от Лейди Гага и от Декстър от Офспринг. А второто го приемам лично понеже съм фен на групата от 11 годишна и за мен беше най-парадивната имитация. За сметка на това пък първите места, наистина се справиха много добре. Странно ми е, че Рафи се справи толкова зле с пеенето, а така добре имитира Дони/който си е труден за имитация/, а при Лейди Гага определно липсваше цялата тя - и грим, и облекло, и ексцентричност, и присъствие, но пък песента беше изпята добре!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: март 14, 2013, 13:50:03 »

Свекърва, пробваш ни, а? girl_wink Няма лошо, като има кой да се хързулка blum
Скай, тръпнете, тръпнете ... накрая ще изтръпнете от чакане biggrin Иначе за лятото има страхотни градински мебели. Ние честичко ги заглеждаме, макар че няма къде да ги слагаме - колкото и голяма да е терасата, все пак е тераса girl_wink Вие поне имате двор и можете да си сложите каквото поискате smile
Пънки, така е, наистина всичко е адски скъпо, а и аз никак не съм лесна - имам набито око за най-скъпите неща blum И лошото е, че така описателно разкавзам на мъжа ми кое как ще стои и колко хубаво ще стане, че и той се навива и после оставаме с пръст в устата като дръпнем чертата на сметката Xixixi Да се надяваме, че ще дойдат по-добри времена и ще имаме възможност да си поправим сегашните интериорни грешки Wink А и честно казано ние сами си го направихме, защото хората като си купят жилище ново строителство, слагат мебелите и се нанасят, а ние решихме да го разширяваме, че един път се прави и парите за обзавеждане заминават за ремонт. Нищо, ще продължаваме да копаем, може пък да намерим някоя златна мина или поне едно две златни кюлчета biggrin
Иначе да, гледахме предаването снощи - пародия smile Те затова си представят пак техните си актьори, защото няма кой да се навие. Нищо, важното е, че се забавляват girl_wink
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #42 -: март 14, 2013, 13:57:31 »

Мунче, то място има ама трябва да има и кой да го направи biggrin А мъжът все работи (както съм споменавала...). Иначе за това точно не бих дала пари, защото е супер лесно за изпълнение girl_wink Но като видях снимката веднага я припомних и на него biggrin

Пънк това предаване не го гледам girl_impossible Даже не знам за какво става въпрос...

Забравих да ви се похваля, че днес ще ходя на тържество за мама yahoo yahoo yahoo
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #43 -: март 14, 2013, 14:27:52 »

Здрасти Дружина,

Мен хич ме няма напоследък, защото са ме емнали в работата, ама винаги тия месеци са ни такива.  Понеже скоро си говорихме за деца и какво е важно за тях, искам да ви споделя едни снимки, които много ме впечатлиха. Децата са снимани с най-ценните си вещи:

Аз ще покажа само най-големите контрасти, а линкът към всички снимки е тук:
http://www.featureshoot.com/2013/03/photos-of-children-from-around-the-world-with-their-most-prized-possessions/

Малави


Китай:


Хаити:


Албания:
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #44 -: март 14, 2013, 14:33:32 »

Тъжно...даже няма да го коментирам, нямам какво да кажа...
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: март 14, 2013, 14:41:15 »

И въпреки всичко определяща е средата. Децата от страните от третия свят едва ли искат таблети и маркови дрешки, просто защото всички са гладни. А тези от по-развитите страни не могат да оценят какво имат, защото в тяхното битие това са дадености.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: март 14, 2013, 14:49:58 »

Киви, какво направи girl_impossible Аз те помолих да пуснеш един перчем за Еми, а ти натъжи и нас cray
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #47 -: март 14, 2013, 14:52:50 »

Честно казано аз съм на мнение, че доста голямо влияние над това, кое оценяват децата имат родителите. Те ако са такива какво очакваш от него? За жалост живеем в материален свят, където малко хора оценяват истински значимото. Има и много малка част, на който това е същност (не рефлекс), но те са още по-малко.

Затова не мога да променя целия свят, но мога да променя представите на детето ми, за да се научи да живее пълноценно...лично мнение. А пък и то ми е най-важното в края на краищата....другите да се спасяват girl_wink


Да разведря обстановката girl_wink Езра, специално за теб blum

« Последна редакция: март 14, 2013, 14:56:07 от casky » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #48 -: март 14, 2013, 14:58:54 »

От Италия има две снимки, съвсем различни /малката кокона и момичето при кравите/, явно зависи от средата. Украинецът е много готин Wink. Защо момченцето от Тексас е с динозаври crazy само....
casky, дано успееш, макар че не ми стана ясно какво точно искаш да променяш Wink
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #49 -: март 14, 2013, 15:02:32 »

Отговорих по повод написаното от Пънк, но Мунчето ме изпревари blum Това какво оценяват хората и защо някой се радват да са нахранени, а други не виждат почти нищо, от това което имат. Въпрос на гледна точка и съзнание (заложено най-често) girl_wink

Дали ще успея  - надявам се. На мнение съм, че невъзможни неща няма, има такива които не се желаят достатъчно, така че.... smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #50 -: март 14, 2013, 15:03:57 »

Реванш, перчеми за всички от сърце smile


 heart

 heart

 heart

 heart

 heart

 heart
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: март 14, 2013, 15:30:06 »

Иес! Киви, страхотно! Bravo Чак не мога да си избера перчем - богато разнообразие pullpigtails banana
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: март 14, 2013, 15:34:40 »

кивито май иска да ни удари с крайности . аз харесвам 3тия кон, нали е шарен. smile
аз имах малко играчки и много книжки и си ги ценях. после по времето на брат ми, имаше повече неща по магазините, но пак не му купуваха много, та си изобретявахме сами- аз тоалети за куклата, той- коли и камиони от подръчни материали.все още пазя рисунката му на багер. heart
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: март 14, 2013, 17:36:21 »

За мен последния перчем Curtsey
Еми, гледам ти овчицата и си представям как след малко и аз припкам така към вкъщи Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #54 -: март 14, 2013, 18:38:32 »

m0onlight, на овчицата опашката и е фризирана, направила се е на лъв good
Аз си оставам на старата прическа на бретон. Тъкмо и на цвят го докарвам на тази снимка - Палете №7 Wink Дали черният кон до моя е мъжки? Иииииииии, поцвилвам от удоволствие blum
Доста написах и за играчките, родителите и децата, но го изтрих. Нека порасне детето на casky, нека и вие отгледате вашите, тогава ще си говорим. Хехе, тогава ще съм на 90 Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: март 14, 2013, 19:31:23 »

свекърва сега ми разпали любопитството разбира се. пиши, пък аз ще си взема от написаното, каквото ми хареса
 blum
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: март 15, 2013, 01:00:37 »

Привет от мен, минавам само на отчет, че късно стана вече smile Днеска покръстосвах малко улиците с мамето smile Виждам, че сте подхванали тема за деца, и аз като Скай мисля в момента да не коментирам тази тема, имам какво да кажа , виждала съм и виждам какво ли не както всички вас,но...
Страхотни перчеми сте постнали, аз харесвам като Еми 3-тия кон, нали луд на шаренко се радва smile
Лека нощ на всички и успешен ден ви желая smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: март 15, 2013, 07:39:00 »

Записвам се в темичката макар и в края на седмицата да ви почерпя виртуално за моя рожден ден
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: март 15, 2013, 07:55:41 »

Добро утро!
Не знам защо на кончетата им седят толкова добре човешки прически!
За децата.. и на мен ми се иска да ги възпитам добре и да им предам моите ценности, но като гледам подрастващото поколение и ми се струва мисията невъзможна.
Дами, някой има ли новини от Ивето? Като слушам по Габрово как бедстват и се чудя дали всичко е наред.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #59 -: март 15, 2013, 08:18:29 »

Петъчен привет! Доста натопорчен ден се задава за мен!
И аз се тревожа за габровци, дано са живи и здрави....
Мариелка , прекрасна торта. Да си жива и здрава, много усмихната и късметът да е с теб.
emmmmmy, може в Горещия стол да ме приклещиш по въпроса за играчките, няма смисъл да пълним темата тук. Пък и мнението ми може да е доста неочаквано Wink
Хайде, успешен петък, ще мина в края на деня heart
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #60 -: март 15, 2013, 08:53:57 »

Добро утро give_rose
Тук едно слънце грее Sunshine Sunshine Sunshine Излизам на разходка и по задачки Sunshine Даже си мисля да изненадам мъжа на обяд twohearts

Мариелка, честит Рожден ден! Жива и здрава, много щастлива и обичана!
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: март 15, 2013, 10:52:28 »

Здравейте  smile
Мариелка, Честит Рожден Ден, бъди здрава, щастлива и много обичана  give_rose give_rose
И тук пече слънчице, все още се чудя дали изобщо да излизам - не съм в настроение. Имате ли приятелки, с които сте били като сестри и сте се разделили заради появата на половинките?? Моята най-близка приятелка започна да живее с момче, което меко казано не харесвам, сега усещам как се отдалечавам от нея. Нямам смелостта да й кажа, колко не ми е по вкуса, а и тя е щастлива. Инстинктивно се дърпам и нямам желание да й отговоря на съобщенията във фейсбук, какво остава да я чуя по телефона /тя е от София/. Сега затова изобщо не ми е добре, хем съм гузна, хем не мога да прескоча себе си и да преглътна въпросното момче  angry Както и да е...сигурно ще намеря решение, но поне за сега - нямам такова.
Киви, на въпроса от преди няколко дни - да ще започна работа, от 01.04 съм он лайн  smile Радвам се много, че успях да се преборя за това местенце. Това ми е първото работно място, което съм спечелила, без никакви препоръки, протекции, връзки. Горда съм от себе си...Сега друг е въпроса колко силен ще е сезона, но се надявам да се справя добре.
Пожелавам прекрасен ден на всички!
И нещо, което в момента важи за мен..
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #62 -: март 15, 2013, 13:34:24 »

Добър ден ,момичета give_rose
Минавам само да ви прочета на бързичко и да честитя рождения ден на Мариелка give_rose Пожелавам ти да  си здрава,много щастлива и винаги усмихната и обичана!Весел празник Flower Тортата е много красива и веднага си взимам едно парче,докато не е свършила blum
А аз ще се възползвам от хубавото и слънчево време,за да свърша някои задачки ,пък и да се поразходя малко на чист въздух smile
Хубав ден ви желая  butterfly
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #63 -: март 15, 2013, 14:09:47 »

Да ви кажа, че Ивето е добре smile Не бедства Wink Праща поздрави.

Инлов много се радвам за работата и за удовлетворението ти smile По повод приятелката - не си разваляй отношенията с момичето, заради приятеля й...ако наистина ти е толкова близка (лично мнение) give_rose Няма смисъл, а и истински хора трудно се срещат girl_wink Имам приятелка чийто мъж не харесвам (или по-скоро не харесвах до скоро как се държи с нея, защото като отношение към мен нямам оплаквания), но пък той ще е последния, който ще ме раздели с нея. Даже ако щеш няма да му направя кефа (въпреки че това е последното) biggrin Приятелите са хубаво нещо (говоря за истинските и доказани!), аз лично много уважавам и оценявам моите, така че е хубаво да ги има give_rose
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: март 15, 2013, 15:00:30 »

Здравейте и от мен
Мариелка ЧРД да си жива и здрава, много обичана и щастлива smile
Инловче и аз смятам, че няма смисъл да си разваляш отношенията с твоята приятелка заради мъж, ако наистина сте толкова близки кажи й това, което чувстваш, щом сте толкова близки ще те разбере и няма да се обиди, а ще приеме мнението ти. smile Приятелството е много ценно нещо.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: март 15, 2013, 15:27:21 »

Знам, че не трябва да развалям приятелството си с нея и именно за това ми е трудно. Виждам, че е щастлива с него и не искам по никакъв начин да повлиявам на отношенията им. Просто ми е трудно и споделих.. С времето ще свикна, дано все пак аз да греша за него, а не тя  nea
Както и да е.. преди малко валя направо летен дъжд..много приятно  yahoo Замириса на пролет.. butterfly
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: март 15, 2013, 18:06:38 »

Инлов, аз имам такъв случай, старая се да не реагирам , въпреки че не харесвам мъжа й. тя се е отдалечила сама, не мога да я насиля да е с мен. Оставила съм я да ме търси, когато реши. Когато на мен ми се иска и аз я търся и така.
две снимчици за деня, днес имах много работа и не можах да се включа да ви поздравя по-рано.

Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: март 15, 2013, 18:07:25 »

Привет, сладурки Girl_hide

Мила сладка Мариелка, честит рожден ден!!! Желая ти крепко здраве, много щастие, късмет и още повече любов! heart Birthday И после да разкажеш как си прекарала празника и какви изненади и подаръци си получила Wink
На мен днес уж ми беше почивен ден, а от сутринта търчим с мъжа ми назад-напред по задачки. Е, всичките не успяхме да ги свършим, но сме доволни от резултатите - поне най-после фирмата(вече бивша) на мъжа ми наааай-после благоволи да му плати изработеното за предния месец! danceg После отидохме да внесем вноската по кредита и готово - квит! Xixixi Сега го чакам да се прибере от последния си работен ден, а аз се разбих да чистя вкъщи, преди малко прострях прането и то заваля! blum
Инловче, и аз имам подобен случай с отдалечаване на много близка приятелка ... много е нелепо това nea Бяхме толкова близки, докато бяхме студентки почти всяка вечер или аз у тях или тя у нас, говорим по 100 часа по телефона, а сме се чули ей така, без причина. А сега ... даже не знам какво стана. Просто в един момент тя и мъжа й(вече) почнаха да се държат по-хладно и дистанцирано, а ние толкова услуги сме им направили включително намерихме дома, в който живеят сега, ходихме да го плащаме с наши пари, а после не само, че не казаха "благодаря", а дори не ни поканиха на гости. Както и да е, много е дълго за обяснение .. сега се опитваме да поправим счупеното, но .. все нещо куца. А понякога толкова много ми липсва и искам да я видя и чуя ..
Хайде, приключвам, че пак стана дълъг пост
Пожелавам ви страхотен и цветен уикенд и не забравяйте да се усмихвате Wink

Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: март 16, 2013, 08:04:33 »

Добро утро! Вчера щях да пиша и накрая така и не стана, а днес сутринта съм още мн. заспала  blum вече пореден ден рано сутрин ставане (аз не обичам) и дълги смени, но днес последно (но пък и ще има доста работа като за последно) и неделя отивам да видя мама и да мързелувам  chee
Мариелка, Честит Рожден Ден и от мен, с пожелание най-вече да си здрава, много обичана, да имаш една невероятно приказна сватба и много щастливи моменти  heart
каскай, мерси за котето -супер сладка снимка  give_rose give_rose
на киви също много харесах кончетата  Wink Wink heart и се смях. Ходи им!
ин лов, трудно е с тия приятелства, аз напоследък съм най-близка с мъжа ми, толкова мн. му споделям за деня си, за колегите си... все повече се убеждавам че в курса си не намерих истински приятели, а по-скоро група с която да имаме общи занимания в университета, но не и истински отношения... той все ми вика да не се ядосвам, но ме боли че няма истински хора, а завистта е доста срещано явление.

Усмихнат ден-усмихвайте се за здраве, не е трудно  give_rose

и кафето  smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #69 -: март 16, 2013, 09:11:35 »

Привет! Ето и богата закуска, като за събота. Жалко, че при нас вкъщи много рядко замирисва на празнична закуска. Просто сме си трима старци и една котка nea, нямам стимул да направя нещо красиво.
По отношение на приятелството, май най- силни са връзките, създадени в ученичиските години. Приятелките ми от студентството почти ги нямам. От колежките в различните места, където съм работила, имам само две по- близки. Събираме се на кафе и да се оплачем от деца Wink. С приятелките от гимназията, вероятно защото сме живяли пет години заедно, сами и без родители, имаме силна връзка. Може да не се чуем с месеци, но когато се потърсим, все едно сме пак заедно. Знаем си кусурите, приели сме се такива и толкова. Интересно е, че в разговорите почти не намесваме деца и роднини. То и винаги се събираме само по женски. Така се случи, че всички сменяхме професии при промяната и имахме големи проблеми с намиране на работа. Помагахме си с информация и връзки и все още го правим. много се смеем, когато се съберем.
Хихихи, всички, които сте губили или губите приятелки - ей такова е родителското чувство, само по 100 умножено, когато децата се обвържат с някой, дето не ни е по сърце.


* zakuska.jpg (67.12 KB, 640x394 - видяно 317 пъти.)
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: март 16, 2013, 09:57:58 »

Благодаря на всички за пожеланията give_rose
Снощи излезнах с три приятелки- от основното у-ще, от гимназията и от университета biggrin. Аз не съм човек, който ходи по барове и дискотеки, но тази година реших да отида точно на такива места...Все пак постоянно са пълни баровете,явно на хората им е забавно там biggrin .Еми аз ли не съм наред,остарявам ли biggrin,ама такава порнография отдавна не бях виждала. Толкова са западнали хората, разни кифли се снимаха в тоалетната със слънчеви очила crazy ,всички бяха като някакви клонирани зомбита...трагедия.
За мен си беше много ползотворна вечер- определено моминското парти няма да е на такъв тип място, мислехме вечерта на сватбата след 12 да отидем на чалготека, но определено няма да стъпя на такова място повече biggrin. Та си спестих още две разочарования.

Номерът е да не си в матрицата biggrin
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #71 -: март 16, 2013, 11:46:18 »

Мариелка, със закъснение, честит рожден ден! Пожелавам ти много здраве, късмет, любов и успехи, както и всичко, което пожелаеш!
Случва се понякога да има такива разочарования, като поизлезе човек на такива места girl_wink

Колкото до приятелствата...гледам да не оставям половинките на приятелките да ми влияят на отношенията с тях. В крайна сметка, аз съм приятелка с нея, а не с него Wink Всеки сам си преценява какви са му приоритетите. За мен е нормално да има моменти на сближаване и отдръпване във всяко приятелство, стига нещата като цяло да вървят добре. На мен ми е най-трудно това, че успявам да виждам най-близките си приятелки 2-3 пъти годишно  и това наистина ми тежи, но в крайна сметка човек не може да има всичко  pardon

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #72 -: март 17, 2013, 08:05:06 »

Добро утро! Ако волно или неволно съм ви обидила, моля да ми простите! Прощавам ви и на вас! heart
Alleksia, много хубава маймунка имаш.


* sirni zagovezni.jpg (53.34 KB, 640x480 - видяно 314 пъти.)
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: март 17, 2013, 10:07:31 »

Здравейте, мили момичета! Знам, че не съм писала отдавна, но последните дни беше някакъв ад в Габрово girl_impossible Случиха ми се някои доста неприятни неща и една трагедия стана пред очите ми по време на бурята, cray та затова не бях в състояние да пиша.
Но днес ми е простено всичко, защото съм рожденичка blush Ставам на 26 и единственото, което си пожелавам е здраве за мен и всички мои близки и любими хора (в това число влизате и вие blum)
Свекърва, простено да ти е, и ти ни прости, ако с нещо сме те обидили. smile
Мариелка, честит рожден ден и на теб на мнооого големи патерички! Бъди здрава и истински щастлива give_rose

Минавам да ви почерпя с трапезата ми от снощи. Събирахме се с кръстниците у дома и правих лазаня heart Отделно поръчах торта от същата сладкарница, в която ми правиха сватбената. Имах единствено изискване блатовете да са същите и им се доверих за украсата да бъде по техен избор. Е, отново не ме разочароваха - отново невероятно-красива и вкусна торта yahoo


Прекрасната торта  heart


И лазанята  blush



Пожелавам на всички ви слънчев ден!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: март 17, 2013, 10:41:30 »

Добро утро!
Иве, копирам и тук пожеланията си -
Пожелавам ти да бъдеш обградена със здраве и обич, да бъдеш винаги позитивна и усмихната, силна и борбена, нека скоро да бъдеш майчица и да виждаш целият свят в очите на детето ви!!! Весел празник!  heart

Тортата е чудна, благородно завиждам за тази и за др-та на сватбата, идеално изпипани са  give_rose Ти си наредила мн. хубава маса, лазанята изглежда мн. апетитно, мернах ягодки и питиета от сватбата -сигурно сте празнували мн. приятно!  Birthday Party time
Съжалявам за лошите случки, дано бъдат все по-малко!

Аз днес се наспинках, малко почистих и пия кафе сега  danceg после ще се разходим с милото и следобед съм при наш`те на гости  heart Имам и да купувам подаръци, че на 20ти кака ми има РД  heart heart

Простете ми, ако неволно съм обидила или огорчила някоя от вас. Простете ми, ако съм пропуснала да ви поздравя за някой от вашите празници.
Прощавайте! Простено да Ви е!
свекърва, простено да ти е! и ти прощавай ако нещо съм сгрешила!

Хубав ден  popcorn
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: март 17, 2013, 10:42:42 »

Иве, пожелавам ти спокойствие, сила и здраве!
Чудесна торта!  heart
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #76 -: март 17, 2013, 11:00:16 »

Иве, честит рожден ден! Пожелавам ти много здраве, на теб и цялото ти семейство, много късмет и любов give_rose Масата, която си приготвила е страхотна, тортата също Bravo


Аз също искам да помоля за прошка ако някога съм ви засегнала или обидила. Аз ви прощавам.
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #77 -: март 17, 2013, 11:36:34 »

Иве,честит рожден ден и от мен give_rose Пожелавам ти да си най-вече здрава,много щастлива,винаги обградена от хората,които обичаш и продължавай да бъдеш толкова борбена и позитивна give_rose Тортата наистина изглежда великолепно,а сигурно е била и също толкова вкусна Birthday А тези ягодки...винаги ми представляват голямо изкушение pardon Лазанята също изглежда много вкусна...направо ми се разтекоха лигите  blum
Аз също ви моля за прошка и вие получавате такава от мен give_rose

Някой от вас спазва ли обичая с бялата халва и какво точно представлява,че въобще не съм запозната blush
« Последна редакция: март 17, 2013, 11:40:35 от Mulan » Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: март 17, 2013, 17:24:31 »

Здравейте и от мен,
Иве честит рожден ден, да си жива и здрава, бъди винаги толкова силна и позитивна, бъди обичана и желана, бъди щастлива и сбъдвай мечтите си. give_rose Тортата ти е страхотна, както и лазанията, направо ми нацели всички вкусове smile
Простете и вие, прощавам и аз smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #79 -: март 17, 2013, 17:37:40 »

Mulan, преди много години, в детството ми, баба ми въртеше халва. Нареждахме се всички деца - ние, братовчедите, идваха и съседските в кръг, с ръце зад гърба. Баба ми връзваше една петълка бяла халва /кръгла, като геврек с дупка/ с червен вълнен конец и промушваше другия край през абажура. Разклащаше халвата и ние трябваше да гризнем от нея. Само дето тогавашната халва беше по- мека, сегашната може да ти извади зъб Wink. Целите се изпомазвахме, но и голям смях падаше. Не съм правила това после с моите деца и много съжалявам. Ама и как да го правя с тази, сегашната халва crazy. Преди време ми донесоха от Турция, имаше същият вкус от детството и формата и беше такава. Колежката ми каза, че те завързват на дълга пръчка бучка халва, най- възрастният в семейството я върти и всички се мъчат да я захапят. Който я отмъкне, ще бъде най- здрав през годината.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: март 17, 2013, 17:41:08 »

това май се казваше хамкане , по мой спомен неясен детски. ама верно халвата сега може да ти счупи зъбите. girl_impossible
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #81 -: март 17, 2013, 19:51:00 »

Svekarva , много ти благодаря за разяснението  give_rose На мен също ми звучи много забавно и смятам след време и ние да го изпробваме с нашите деца ,само дето трябва да потърсим по-мека халва,че наистина сегашната не става много много за ядене и особено за хора с по-крехки зъби blum
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: март 17, 2013, 23:11:27 »

Същото това "хамкане" се прави с яйце, от малки това се прави в нашето семейство, тази година завързахме яйчице на племенницата  - всички се забавлявахме.
Активен
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines