Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 06:15:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С дъх на пролет-седмична тема- 11.03-17.03.2013  (Прочетена 33028 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« -: март 11, 2013, 21:54:57 »

Видях, че емето е питала за нова тема -
нека ни донесе радост, късмет и успехи  give_rose give_rose give_rose

Обичайте се и не забравяйте да го казвате и показвате  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #1 -: март 12, 2013, 06:57:41 »

Е, честит вторник! Хубаво, че е пролет, но нещо ме мори пролетната умора  Wink.
По онзи случай, за който аз имах по- различно от вашето мнение за учителя, сега ще гонят директорката. Случайно минах снощи покрай протестиращите и нещата изглеждат така: не протестираме да върнат учителя, а че той работи на недостойно място. Съответно имаше отново пушещи ученици, около 20-тина по- възрастни /вероятно родители или родственици/, към 200 души. Съвсем възпитано и кротко носеха плакати против всичко и всички.
Пее ми се онази песен на Милена "Омръзна ми!"


* razliv.jpg (53.8 KB, 640x460 - видяно 319 пъти.)
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 12, 2013, 08:12:36 »

Примет и от мен...малко се позагубих миналата седмица, но имах много задачки  give_rose

Наистина навън вече мирише на пролет и ми е много хубаво...гадната зима и беше време да си ходи...няма по-хубаво от това да виждаш как всичко се събужда за живот след дългата зима  yahoo

Езра много хубави снимки  give_rose

Свекърва и на мен ми иде да започна да си я пея тази песен  pardon

Хубав пролетен ден от мен  give_rose

« Последна редакция: март 12, 2013, 08:15:19 от cveta_d86 » Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: март 12, 2013, 08:41:17 »

Добро утро! Хайде и аз да се разпиша в новата тема, макар че в миналата изобщо не бях активна blush
Езра, благодаря ти за прекрасното начало на деня с тази пролетно-влюбена снимка  heart Направо ми замириса на пролетна трева с лайки и глухарчета yahoo
Успешна и слънчева седмица на всички!  give_rose
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 12, 2013, 08:50:06 »

Хайде добро утро и от мен, седя и гледам сутрешния блок и с всяка изминала сутрин се чудя, защо ги гледам тези глупости.
Езра мерси за темичката, страхотни снимки smile
Слънчев ден на всички  give_rose
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #5 -: март 12, 2013, 09:36:58 »

Добро утро ,дамиии smile
Веднага си пролича ,че времето се е постоплило и всички сме на вън Sunshine Добре,че е Езра ,да ни направи темичка give_rose
Мен също нещо ме е подхванала пролетната умора и не ми се прави нищо blush За съжаление обаче,седмицата ми е много натоварена и имам страшно много задачки pardon
Свекърва като спомена за песента и взех ,че си я пуснах.Сега на съседите може да не им е много приятно,ама се налага и те да я чуят поне 2-3 пъти biggrin
Ето и нещо от мен smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #6 -: март 12, 2013, 09:54:04 »

http://www.youtube.com/watch?v=g6q2HDKehUQ
ама е с лошо качество.
Mulan, лоша идея ми даде, колежката ме гледа на кръв Wink, пък на мен ми е кеф...
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 12, 2013, 10:33:41 »

Добро утро smile
На мен малко ми е объркано кой ден сме заради вчера - малко се поразболях, че чак си отидох вкъщи да се тръшна да си боледувам, докато чакам да дойде време за приемното време на личната. Отивам, тя решила да си смени дните и се падаше до обяд, а по графика, който аз имам трябваше да е следобед crazy Нищо, за сметка на това пък днес като дойдох на работа колежките ме "посрещнаха" в техен стил - все едно никой не влезе в офиса ... Дано поне шефа се вясне днес, че вчера беше заплатено време.
Уж идва пролетта, уж промените започнаха да се случват малко по малко, но някак не мога да им се зарадвам ... Дано скоро се отърся. Искам и чакам още хубави вести тази седмица! Искам да им се зарадвам истински!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #8 -: март 12, 2013, 10:40:50 »

Добро утро give_rose Аз се вмъквам със сутрешна гимнастика biggrin




Свъкърва, Мюлан страшна песен girl_wink Мисля, че на всеки ще му стане ясно, че ви е писнало biggrin

Мунче ти си избрала страшен ден да се разболееш...заплатен biggrin
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 12, 2013, 12:41:57 »

Здравейте дами!
Аз от няколко дена не мога да се спра от разходки! Даже се притеснявам да не стане нещо, защото не се прибирам докато не капна. Но пък времето и мускулната треска си заслужават!
Свекърва на мен тая песен ми е любима от малка  smile
Муунче защо си все в лошо настроение? Аз като взехме жилището толкова се радвах и продължавам да се радвам, въпреки ужасните финансови затруднения.
Casky това е моята поза като бебе. Кракът в устата ми е било запазана марка. Сега предполагам, че и наследничката ще ги прави тея мурафети
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 12, 2013, 13:45:22 »

Привет и от мен  Wink.Пънк завиждам ти за разходките и на мен ми се излиза,особено когато времето е слънчево,но няма с кой  sad.Всички са на работа,а аз си стоя в къщи .Днес тъкмо се разбрах с една приятелка да се видим и да се поразходим и то заваля Плачещо момиче.Ужас направо,колко е променливо времето.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 12, 2013, 14:09:15 »

Ra_di аз се разхождам самичка. И при мен всички са заети през деня, но не искам да се залежавам. Казват, че ако ходиш, раждаш по лесно. Но си спазвам правилата, като излизам винаги с половин литър вода, сладко, зареден телефон и документи.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: март 12, 2013, 14:38:20 »

Привет и от мен smile
Наваля ме, но пък ми стана приятно че не е вече така зимно усещането. поздрав със снимчици:)

много красива кокошкокалъфка smile
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 12, 2013, 14:54:18 »

Привет от слънчев Бургас  smile Тук е много приятно времето и се надявам да се задържи такова по-дълго  smile След двудневната екскурзия в Одрин съм супер уморена и сега се опитвам малко по-малко да направя пролетно почистване - разбира се не ми се получава  blum Емиии...страхотна е снимката, чак ми се прииска да се върна обратно в моето легло..  Girl_hide

Пожелавам усмихнат ден на всички! give_rose /снимката е на една от най-красивите и интересни джамии в Турция -  Селимие/
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #14 -: март 12, 2013, 15:03:01 »

О, бракувана InLove_Girl, радвам се да те видя! Ходила съм само в синята Джамия /и в Пловдивската/, тази ми изглежда доста нова. Ще чукна после да видя какво има писано за Селимие. Кажи какво имаше из МОЛ-овете в Одрин и най- вече за високи и широки, че и на възраст дами, като мен.  danceg
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines