Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 04:39:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Искате ли да си разменяме подаръци за Великден  (Гласуването приключено: март 14, 2013, 21:21:49 )
да - 21 (91.3%)
не - 2 (8.7%)
Общ брой гласове: 23

Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Великденско зайче бъди и съфорумка усмихни!  (Прочетена 44612 пъти)
 
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: април 15, 2013, 13:02:24 »

 Offtopic
Ади, ако щеш вярвай, тъкмо и аз се връщам от БГ пощи, където работи една "невероятно отзивчива и мила" служителка. Трябваше да си взема едни 16 лв. от една продажба чрез Продавалника. На въпросната женица толкова не й се работи, че в 16,30 слага стол пред вратата, че не работи с клиенти, 2 пъти се разкарвах в обедната почивка от работа и все е затворено (и тя е в обедна). Днес умишлено отидох по-късно, защото друга служителка ходила до адреса на нашите и казала, че вече седмица не съм си потърсила парите и щели да ги върнат на изпращача  shok Отношението им беше прекрасно както винаги pleasantry  Хвърля ти се една бележка, която ти сам трябва да се сетиш къде и какво да попълниш. Не ти се услужва с химикал...абе въобще пощенските служители все едно насила работят там и ги избират с кастинг по най-голяма злоба, невротичност и неучтивост diablo diablo diablo
И аз до края на седмицата ще пусна моето подаръче, но чрез пощенска пратка на ЕКОНТ smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: април 15, 2013, 13:46:50 »

аз по бг пощи не пращам каквото и да било,освен ако не са единствените в населеното място. Ще пратя с куриер моят подарък. smile
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: април 15, 2013, 13:59:28 »

От както съществуват пощенските пратки с Еконт, ползвам само тях и така ще си пратя подаръчето.
Макар че в нашия клон на пощата, служителките са сравнително любезни и нямам оплаквания, ама рядко контактувам с тях.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: април 15, 2013, 14:12:32 »

Ivelka, и на теб не ти е било лесно, тези сааа NO Поуспокоих се малко, но ще чакам, да видя дали жалбата ми ще има някакъв ефект, макар че се съмнявам. Изпращали сме и преди колети по пощите, на братовчеда на милото в Добрич, и то поне 5-6 пъти (детски дрешки и други детски работи за детенцето му). Никога, никога, никога не са били такива, направо онемях и се стъписах, като почна да хвърля хартии навсякъде Oh my ... Яд ме е, че не си го взех и не си го преопаковах. crazy Просто ще си знам,че ще изпращам винаги с куриер от тук нататък 
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: април 15, 2013, 15:55:57 »

Еми, и аз не използвам БГ пощи, просто жената, която си купи артикули от мен, живее в населено място, в което няма офис на Еконт pardon Добре че са тези куриери да предлагат евтини алтернативи на пощите smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: април 16, 2013, 07:52:22 »

адичко, прегръщам те и те разбирам  Friend , аз също като Ивето съм се убедила че на някои места са безкрайно ужасни хората в бг пощите, не знам как може такова нещо; не се ядосвай, няма за какво, явно на тая й е мн зле живота щом така прави; а пък всеки от тук би те разбрал;
Поради такива причини и аз рядко ползвам бг пощите, случвало се е да не са такива, но си имам едно наум от преди години, аз съм толкова възпитана и като се случи нещо подобно и аз побеснявам ANGRY  , но има и възпитани служителки и ми прави кеф да случа на такива; изненадвам се чак;
Добре, че намерих ако се наложи къде да пращам, работя по-далечко (един вид малко извън града), но понеже там повечето се знаем, се сприятелих с една мила жена, която разбрах преди време че работи в пощата и разчитам на нея  smile smile
« Последна редакция: април 16, 2013, 07:53:54 от _Ezra_ » Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: април 16, 2013, 08:19:46 »

Благодаря ти, Ezra give_rose Никога не ми се е случвало на такива да попадна. Както казах, преди сме им ползвали услугите 5-6 пъти някъде да изпращаме подаръци до Добрич. Но досега всичко е било наред. Успокоих се вече, само ми е малко притеснено дали и какво ще стигне до моя обект sad Иначе вече съм решила, че няма да им използвам услугите повече
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: април 16, 2013, 15:25:29 »

Моето подаръче е наполовина готово  yahoo.
Обаче ще почакам още малко с изпращането, защото искам да го изпратя от Бг, като се приберем на 28ми. Мисля да го изпратя по куриер, така че предполагам, че до 1ви-2ри май ще пристигне  smile Дано да зарадвам моя обект  blush
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #113 -: април 16, 2013, 15:31:06 »

Аз днес ходих до пощата. По друг повод - пращах едни неща за чужбина, та там питах за пратките им в БГ, беше много мила женица. Но когато я попитах дали имат пратки за чупливи неща ми каза, че нямат риск crazy Така че може и на мен да ми се наложи да ходя до Еконт (ако другата част я взема чуплива), а ми е много далеч sad Ама какво да правя ще ходя, че и колета може да е тежичък, как ще го замъквам, ама поне ще го увардят smile
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: април 17, 2013, 14:32:24 »

Аз съм купила подаръче, мисля в петък или понеделник да го пусна да пътува с Еконт smile
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: април 17, 2013, 14:52:10 »

Само да кажа, че имам бележка от Бг пощи и след 18ч ще ходя да видя какво си имам, предполагам, че е от тук, не знам друг да е решил да ми праща нещо. Относно държанието на служителите, толкова бързо ги насмитам, че жална им майка. smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: април 17, 2013, 17:48:10 »

моето обектче утре ще му пусна подаръчето по куриер. danceg
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: април 17, 2013, 19:06:01 »

Имаме си тема за получените подаръци
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: април 18, 2013, 14:04:58 »

И аз най-накрая си пуснах подаръчето и съм много доволна, че утре моя обект трябва да го получи  danceg
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: април 19, 2013, 14:15:42 »

Сега, проверих и видях, че моят подарък вече е доставен, дано да се хареса и моя обект скоро да се похвали, че е получил подаръка си жив и здрав!
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines