Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 04:19:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tanichka - 13.10.2007г.!!!!!  (Прочетена 29034 пъти)
 
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: октомври 24, 2007, 13:46:36 »

Тани, страхотна си!!! Много си красива, мила, и роклята ти стои невероятно!!! Прекрасна си!!! girl_in_love Bravo Bravo Bravo give_rose give_rose give_rose CHEERS CHEERS CHEERS
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #76 -: октомври 24, 2007, 14:09:09 »

Мила страхотна булка си - няма две мнения по въпроса give_rose Наистина си много красива и елегантна-невероятна give_rose girl_in_love А букета е много оригинален не съм виждала такъв досега- наистина е като златно копие  :laugh:Това го казвам с най- добри чувства  kiss2 Снимките си залужаваха чакането  give_rose give_rose girl_in_love
Да водещата е много добра (нали тази от Актив), такава лъчезарна жена и какви хубави думи говори с този нейн глас  girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: октомври 24, 2007, 14:09:35 »

Честито и от мен!  give_rose
Много нежна булка си, и въобще страхотни сте!
Щастлив семеен живот изпълнен само с положителни емоции и много много любов  CHEERS CHEERS CHEERS
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: октомври 24, 2007, 14:10:03 »

хехе най-после и снимчици  DANCE  yahooDANCE DANCE Приказна рокля с още по-прекрасна булка!!!!!!! Bravo Bravo Bravo Браво , много си хубаво, само отначало изглеждаш нещо попритеснена, ама после съм убедена всичко си е било страхотно!!!! blum Много интересен букет наистина, много ми хареса - браво  DANCE tease DANCE
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: октомври 24, 2007, 14:12:00 »

ЕЕЕ,Таничка браво, най-после ни зарадва със снимки Bravo голям слАдур си наистина, букета ти е изключителнО интересен, а грима е невероятен give_rose
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: октомври 24, 2007, 19:45:41 »

С риск и аз да кажа колко си прекрасна и да се повторя.....ами мила как да не го кажа!?Наистина сте невероятни!И никога не съм те виждала в такава светлина!Толкова си различна,нежна и влюбена...Букета е много оригинален,а за воала... :girl_in_love:Желая ви винаги да сияете така от щастие! give_rose girl_in_love
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #81 -: октомври 25, 2007, 09:46:28 »

Много ви благодаря за милите думи, момичета! Наистина беше хубава сватба и накрая както не искаш да свършва, така в същото време нямаш и сили и си толкова уморен. Единственото разочарование беше от вида на тортата. Колкото беше вкусна, толкова пък на нищо не приличаше. Трябваше да е със златни топчета по нея, а ми я направиха с едно огромни брокатени кювтета
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #82 -: октомври 25, 2007, 19:14:57 »

И аз бих искала да те поздравя за невероятната визия! Страхотна си!! И честито и много любов и щастие!!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: октомври 26, 2007, 11:41:10 »

Ха ха Таничка не се притеснявай за тортата и нашата беше много нежна,но пък бяха забравили фоерверкът отгоре,а на снимките изобщо не излизаше защото беше чисто бяла,ама мъжа ми си я избира и сега като гледа снимките съжалява,че не ме  е послушал,ама някои от гостите дори не са я забелязали :laugh:Така че какво да се прави!?Поне наистина беше вкусна!Така че спокойно! give_rose
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: ноември 01, 2007, 11:10:02 »

Таничка, поздравления! Прекрасна булка си била ! Пожелавам ви много любов и семейно щастие!  girl_in_love
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: ноември 01, 2007, 16:23:12 »

Таничка, много нежна и ефирна булка си била!  girl_in_love Грима ти е много фин и много ми хареса! Поздравления!  Bravo
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: декември 13, 2007, 11:31:01 »

честита месечинка CHEERS
щастлив семеен живот изпълнен само с положителни емоции и много любов !
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: декември 13, 2007, 11:36:53 »

Честита месечинка мила! Чудесна булка си била! Паздравления! Бъдете много щастливи заедно! Bravo give_rose


Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: декември 13, 2007, 11:41:05 »

Честито сладур  give_rose Да го отпразнувате подобаващо с много любооооФФФФФ!!!
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: декември 13, 2007, 11:52:24 »

Айде честито и на вас честита 2-ра месечинка DANCE DANCE DANCE Много да се обичате и винаги се подкрепяйте в трудни моменти!Със силна вяра всичко оже да постигнете заедно!Много щастие и усмивки  yahoo
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines