Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 08:24:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tanichka - 13.10.2007г.!!!!!  (Прочетена 29084 пъти)
 
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: октомври 15, 2007, 15:29:17 »

да миличка и ти вече си г-жа! Bravo *YAHOO*Да си носиш титлата с гордост и без предразсъдъци! :girl_wink:Бъдете много,много щастливи и влюбени! give_rose kiss2
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: октомври 17, 2007, 12:50:03 »

честито миличка, знам че сватбата ви е била прекрасна!Пожелавам ви много радости и само положителни емоции, едно здраво и щастливо семейство и дано скоро станете 3-ма!!!!!!!!!Целувам те! air_kiss
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: октомври 18, 2007, 12:45:51 »

Миличка , Честито , пожелавам ти много семейно щастие и нека любовта ви никога не угасва smilesmilesmile
Да се обичае все така като на сватбеният ви ден до дълбики старини  air_kiss give_rose give_rose give_rose
И нека скоро а станете 3ма smilesmilesmile
Очакваме снимчициии
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: октомври 18, 2007, 12:57:53 »

Абе Танче, ти къде остана , а снимчици, а разказче???
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #49 -: октомври 18, 2007, 13:39:22 »

Благодаря ви милички! Беше наистина много забавна и хубава сватба, даже не очаквах да се забавлявам толкова. Всички от сутринта притеснени, сериозни, аз пък точно обратното страшно им се забавлявах. В 9.30 моите родители донесоха моя букет, бутонерата и букета за колата и тръгнахме със свекървата и майка ми на фризьор. Те двете сериозни, преговарят какво е готово и какво не и тъй като не бях взела торта за кумата, защото не исках като сватбената, а плодова -кумовете такава обичат, а такива има готови и няма нужда да се поръчва/ майка ми изнесе цяла лекция как ще останем без торта (както и стана). Предния ден щях да си купувам обици за сватбата, но закъснях и магазина беше затворил, та за това пратих сутринта пратих милото с моя брат да ми избират обици (честно казано не мислех, че толкова сложна задачата при положение, че знаех какво има в магазина, дадох им гривната в ръцете и единственото условие беше да купят обици със същия цвят перли като гривната, имаше само три чифта подходящи, като единия го бяха продали, другите два ги бях показала на милото, но и двата бяха красиви и нямаше значение кой ще купят, но те прекарали 40 мин. в магазина гадаене  crazy  ,  проведохме 4-5 тел. разговора докато се решат да вземат нещо. Точно като са слезли в града аз се се сетих, че съм забравила булото в къщи и ги върнах да ми го носят. Тъй като двете майки бяха само за прически, набързо ги направиха и тръгнаха. Бях казала на Сашо като приключи задачите в града, да мине да ме вземе. Свекървата каза, че има да свърши едно-две неща и ще мине да ме вземе. Да ама не! Всеки си мислел, че другия ще мине да ме вземе и се е прибрал самичък, а аз стоя и чакам  laugh В този момент ми звънят кумовете да им отворя да влязат, като мислят че съм в къщи. Аз звъня у дома някой да им отвори и да дойдат да си ме приберат. И фотото и видеото пристигнали, само мен ме няма. Въобще докато започне самата сватба всеки тича като замаян и нали цялата подготовка мина през мен, никой не знае кой кога къде какво прави....не спря да ми звъни телефона
Съжалявам, че нямам време да кача малко снимчици, но по-късно и това ще направя и ще продължа разказчето /ако искате /
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: октомври 18, 2007, 14:05:25 »

ама разбира се , че искаме ,  Bravo Bravo Bravo иск али питане Wink
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: октомври 18, 2007, 14:43:31 »

хайде tanichka чакаме give_rose
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #52 -: октомври 18, 2007, 15:05:04 »

Иска ли питане- чакаме снимчици  DANCE А това че са те забравили направо ме разби  laugh
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: октомври 18, 2007, 15:20:30 »

Да, Танче, няма измъкване със снимките
А това че са те забравили направо ме разби  laugh

Дааа, накрая сватба без булка laugh
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #54 -: октомври 18, 2007, 16:17:06 »

снимки ще кача, но няма да е днес, защото имаше толкова проиятели с камери и фотоапарати, а сега никой не дава /сигурно съм била много грозна булка и не искат да ме стресират  girl_haha / А на нашия апарат ме има само на две снимки и на едната толкова тъжно гледам ще се разплача още малко cray
През цялата сватба имаше по нещо забравено и майка ми каза, че нарочно ги правя тези номера, а DJ че го саботирам, защото съответно трябваше да се променя сценария. Най-много ме яд, че забравиха платното. Съответно и него милото го пратих да го купува сутринта на 13-ти, взеха го в ресторанта и го оставили отстрани без никой да каже на DJ и той не попитал, защото помислил, че и него съм забравила. Наистина щеше да стане много интересно, но не. Чак като си тръгваха свекито ме попита кога е ред за платното, направо ми идеше  GROAN GROAN.
Момичета нали знаете как на самия ден не можеш да  асимилираш всичко, защото те връхлитат емоциите като вихрушка и малко сякаш нещата се завъртат около теб и ти се опитваш да ги настигнеш като усещане и искаш да се насладиш на всеки един момент напълно, но идва следващия и после следващия и едва на другия ден възстановяваш всичко от отминалия ден и така подреждаш спомените си. Е мисълта ми беше, че какво успях да се насладя на усещането да съм булка си беше само за сватбата, защото на другия ден се обадиха да кажат, че бабата  на милото починала /лека й пръст/ и дано не прозвучи грубо, но цялата еуфория и радост от сватбата отидоха в канала. Съжалявам за лекото  Offtopic 
 Наистина беше си весела сватба, но след това толкова други настроения я изместиха, че имам чувството че е била преди няколко месеца, а не преди 5 дни   
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: октомври 18, 2007, 20:01:01 »

Мале мила ohmyкакво ли не ти се е случило преди,по време и след сватбата!На някои хора не им се събират такива емоции за цял живот,а на теб....Както и да е,важното е,че все пак сте си изкарали добре и че колкото и грубо наистина да звучи баба му не е починала предния ден,защото щеше да е още по-зле!Така че спомняй си само хубавите неща!и мила хайде пусни поне 1 снимка де...така искам да те видя като булка! give_rose
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: октомври 18, 2007, 20:35:57 »

Миличка, първо и аз да ти Честитя и поздравя  give_rose
Пожелвам ви прекрасни моменти от семейният живот, здраве и много весели дечица! Обичайте се!
Разказчето ти много ме впечатли, какво ли не ти се е случило както каза Тони, но това само е помогняло да почувстваш по-добре какво е да си булка.
Аз все още не знам и се замислям върху това, което всикчи казват, че минава като на магия и чак на другия ден го асимилрваш.
Ще чакам снимчици с нетърпение  DANCE
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #57 -: октомври 19, 2007, 08:27:49 »

Миличката ми тя денят ти е бил наситен с толкова много емоции  girl_in_love Но все пак това си е бил вашият ден и пак всичко е било хубаво сигурна съм- а то без да се забрави нещо не може! И ние нямахме туй онуй в деня на сватбата та моите приятелки търчаха като линейки насам натам, така че сладка всичко си е в реда на нещата give_rose good Много съжалявам че така се е случило с бабата на мъжа ти е починала, но мила живота е такъв и хубав и лош, весел и тъжен  Girl_sing Наистина те разбирам,моят дядо почина в деня в който трябваше да си платим капарото за ресторанта, а още не му бях казала че ще се женим  Girl_sing Но миличка така е редуват се и хубави и лоши моменти, но приказният ти ден не може да се забрави или измести от нещо друго,просто като мине малко време и като си гледаш снимките и видеото отново ще те връхлетят веселите мометни и прекрасните емоции от деня give_rose И пак ще му се радваш  give_rose girl_in_love kiss2
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #58 -: октомври 19, 2007, 09:24:48 »

Благодаря ви момичета! Толкова ви  girl_in_love   Ще се постарая утре събота или неделя да кача малко снимков материал, но и аз нямам никакви снимки. Всички са обещали тези дни да ми пратят, а и професионалните снимки ще ги взема довечера
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: октомври 22, 2007, 15:48:59 »

миличка айде вече не издържамееееееее DANCE DANCE DANCE
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines