Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:24:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tanichka - 13.10.2007г.!!!!!  (Прочетена 28913 пъти)
 
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #15 -: октомври 03, 2007, 09:59:28 »

tanichka, прави каквото трябва,пък да става каквото ще!Няма смисъл да се ядосваш на свекитата.и при мен беше същото.Четири месеца не можаха да си изброят гостите.накрая като трябваше да ходим в ресторанта окончателно да уточняваме масите и разположението им,свекърва ми не дойде.Каза ми някаква измислена бройка.След два дни сядам да и пиша на един лист на коя маса кой ще седи и изведнъж 2 маси по 10 човека остават празни.Сега си имам и около 20 слончета повече,които бяха за подаръчета. Така че ти си завиши бройката, за да си сигурна че ще имаш калъфи на всички столове,път те после да си плащат за  повечето куверти,калъфи и т.н
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #16 -: октомври 03, 2007, 14:38:57 »

Всички само викат да ще я свършим още днеска и накрая - нищо! Свекъра каза, че днес вечерта ще ми даде резултат и ако и днес нищо не е свършил ще ги отрежа, че който е поканен поканен другите да чакат следващата сватба
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 03, 2007, 16:12:17 »

абсолютно правилно!!!!!!!!!! И толкоз!Какво са те побъркали в последния момент!Такива хора не ти трябват на сватбата!!! beating
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #18 -: октомври 03, 2007, 20:04:10 »

Момичета набързо орязахме ония туткащите се,  то се оказа че няма да идват. Всеки имал някъде да ходи, единия влиза в болница /дано да се оправи/ и остана една двойка, която още мисли и аз имам надеждичка, че шефовете ми ще дойдат и упорито не ги махам от бройката. Бях се шашнала то всеки ден растеше тая пуста бройка 95, 98, 103, 108, 115 , поне се успокоиха вече нещата, аз бях пратила майка ми да заявява на аранжорката 130 калъфа - знам ли до сватбата колко ще станат. тя милата каза, че вече заобикаляла цветарския магазин и минавала от друга улица, за да не я види жената , аз не вдигам на управителя  по тел. - до къде я докарахме с тая сватба  crazy insane Сега мога всичко да уредя. Направо ми олекна. 
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 03, 2007, 21:00:53 »

Е видя ли?аз какво ти казвах!А,я по-спокойно!Всичко ще е наред мила!
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: октомври 04, 2007, 13:26:46 »

чудесно много се радвам за теб!!! DANCE Хайде вече по-спокойно и се отдай на приятната тръпка и емоция от предстоящото събитие!!!!!!11
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 04, 2007, 14:11:46 »

Ох мила напълно те разбирам с тези туткания на гостите да потвърдят. До последния момент те държат в напрежение. Но като че ли това е нормално явление, защото и на мен в срядата преди сватбата няколко госта ми сервираха, че нямало да могат да дойдат. много е изнервящо, но какво да се прави  pardon. Знам, че е лесно да се каже:"не се напрягай за тези неща", но самата аз знам, че дори да ти го кажа, това няма да помогне особено, защото е нормално да сме напрегнати последните дни преди събитието. Въпроса е да свършиш с всичко до петък вечерта и оттам нататък вече да си спокойна!  good Успех!
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #22 -: октомври 05, 2007, 08:40:54 »

Ох момичета, благодаря ви за подкрепата. Аз по принцип не съм нервак и такава паника, ама всички на мен ми звънят да питат кое как и кога ще бъде и почвам да се   aggressive ANGRY ANGRY и всеки казва ама кажи какво има още да се свърши да помогнем, но никой не ще да се среща с DJ, с фотото, с тортаджията, с управителя за последните подробности. И всички от понеделник - вторник излизат в отпуск, а булката и младоженеца ще продължават да работят до четвъртък Не е ли малко нагло какво има да толкова да правят по сватбата и от какво ще си почиват чак толкова. Аз работя от 8 до 21 ч., а милото е още по зле покрай тия избори, освен че прибира след 10 ами и последните три седмици работи и в събота и неделя.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 05, 2007, 09:27:57 »

ohmyТова е ужасно! Я се вземете в ръце!
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 05, 2007, 09:46:35 »

Ох, горките май доста стрес ви се насъбира!  angry Ами в такъв случай моя съвет се състои само от 3 думи: СПА-Салон в петък!
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #25 -: октомври 05, 2007, 15:46:27 »

Благодаря ви за подкрепата, милички. Утре кумата и още няколко лудетини ще ме водят на моминско парти, а на мен цял ден ми минава само мисълта как да избягам от собственото си парти. С тях винаги ми е било купон, но в момента имам чувството, че трябва да ходя да копая, а не да се веселя.   
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 05, 2007, 15:51:49 »

Никакво копаене!  beating Върви с твоите приятелки, цапардосайте по една  drinks или нещо друго алкохолно  drinkz и хич не му мисли! Отпусни си душицата! Недей се тормози, чуваш ли!
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 05, 2007, 15:52:53 »

Таничка спокойно, те не напразно го правят това парти, за да се забавлявате, да се отпуснеш малко и да не мислиш за организацията. Отиди, няма да съжаляваш!  good
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 06, 2007, 09:51:43 »

Е, може ли такова нещо, ще копае, ама няма да пие!???!!? Таничка, твоите приятелки май не те строяват много, отивай и отпусни както казват момичетата, насъбраха ти се нерви, мила, трябва да се отпуснеш малко, затова и го правят твоите приятелки, послушай ги!!!!!!!!!!!!!!!Желая ти весело парти, много да се веселите и да забравиш за моментите, в които някой те е ядосал!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DANCE DANCE DANCE tease
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 07, 2007, 10:17:07 »

какво стана с партитоооооооооо?
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines