Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 14:07:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tanichka - 13.10.2007г.!!!!!  (Прочетена 29052 пъти)
 
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« -: септември 21, 2007, 13:36:29 »

Твой ред е мила и ти да си имаш темичка!!!Малко ни остана на нас двете, че нали сме на една дата и знам как вече имаш чувството, че утре е Големият ден!  DANCE DANCE DANCE Казвай какво остана?
« Последна редакция: октомври 18, 2007, 14:47:32 от maria_lakova » Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 21, 2007, 23:16:35 »

Има още една булка скоро! Колко хубаво!  DANCE Таничка, пожелавам ти един слънчев и много емоционален ден!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 22, 2007, 10:33:26 »

ллеле мила кога дойде и твоето време DANCE yahoo пожелавам ти една незабравима сватба много да се обичате с мъжа ти и да напълните къщата с дечица  DANCE
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 22, 2007, 11:38:33 »

Мила, желая ти страхотна, весела и слънчева сватба!!!!! Бъдете щастливи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bravo DANCE give_rose give_rose give_rose
Активен
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #4 -: септември 22, 2007, 15:19:02 »

Миличка,пожелавам ти всичко най-хубаво на света да бъде твое!Обичайте се и бъдете щастливи.  girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 24, 2007, 10:37:06 »

TANICHKA айде не си ли видя темичката, казвай какво става.... DANCE
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #6 -: септември 26, 2007, 09:13:22 »

Олеле момичета, наистина чак сега си откривам темичката. С тая работа съвсем нямам време, прибирам се след 8-9, че и събота и неделя ходя на работа и само по няколко минутки открадвам, за да се вмъкна при вас.
 
Диденце много ти благодаря миличка  girl_in_love   girl_in_love

бЛАГОДАРЯ ВИ за милите пожелания. Да ви призная наистина сте страхотни и форума е невероятен. Толкова много ми помогнахте за цялата подготовка, дори малко ме е яд, че ви открих доста късно и бях готова вече с рокля и ресторант /най-важните неща/  и можех да си спестя част от притесненията. Докарах я до края и пак нищо не съм свършила. Тази седмица трябва да стигна до ресторанта вече, за да вида какви покривки има, имат ли си разните бели платна, каква е ракия, която влиза в куверта, за да се съобразя и да купим същата. Трябва да се срешна с DJ да му дам имена на гости, защото съм казала да не чака голям ентусиазъм от тяхна страна за игрите, а да ги вика поименно. Нямам торта, ама никаква, но това не ме тревожи - дала съм време до края на седмицата на свекървата дали тя ще уреди нещо и после ще се заема. Тази седмица трябва и на пробна прическа да ходя и на козметик, но не знам кога, срам и позор част от поканите още не са раздадени и малко ми е кофти, защото шефовете ми не искат да дойдат на сватбата, а само на ритуала.  Cray
   
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 26, 2007, 10:00:14 »

Таничка пожелавам ти от сърце всичко да върви гладко през оставащите дни  good За хубавото време и аз стискам палци, така че се надявам да изпъдим облаците. А иначе като гледам основните неща сте ги организирали и няма за какво да се притесняваш. Знам от собствен опит, че всъщност дреболийките отнемат също много време и нерви, но и те ще станат - само спокойствие и по-малко нерви!
А относно тортата, ако свеки не се справи и поемеш ти нещата в ръце, можеш да ми пишеш на лични да ти кажа ние от къде я поръчахме и е на доста добра цена смея да мисля.

Това е от мен, много усмивки и приятни емоции в тези последни дни на очакване ти пожелавам  give_rose
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #8 -: септември 26, 2007, 11:53:40 »

Миличка и твоят ред дойде  Bravo DANCE Хайде сега стягай се и ти и не се предавай на последните метри good Миличка знам че е гадно, но щом шефовете ти така са решили така да бъде- я не си вгорчавай живота излишно  Girl_hide Наслаждавай се сега на последните приготовления ( е истината е че са малко изнервящи) но след това всичко минава толкова бързо така че им се радвай- и си мисли за всички хубави неща които те чакат  girl_in_love
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 30, 2007, 21:56:47 »

Ето че и тук се включвам доста късно :mad_girl:ама какво да се прави!Ами мила няма за какво да се тревожиш-всичко важно си си организирала,а другото ще си се нареди,все пак имаш още малко време-няма страшно!Наслаждавай се на мига,защото за мен и самото очакване и подготовката понякога са по-сладки дори и от самото дългоочаквано събитие!Успех! good give_rose
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 02, 2007, 20:38:42 »

Има ли нещо ново мила да се похвалиш? DANCE
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #11 -: октомври 03, 2007, 09:33:07 »

ами май само изследвания си направихме и днес ще са готови, иначе нямам точна бройка на гостите все още оттам следва, че не мога да наредя масите, оттам следва че аранжорката не знае дали ще й стигнат калъфите за столовете и колко украси за маси трябва да прави, съответно не знам колко парчета торта да поръчам. Какво да ви кажа и всичко идва от гостите на свекитата , направо са ме насадили запъртъци да мътя и управител и аранжорка на мен се сърдят . Иначе имам разни дреболийки като свещи за църквата, вино, няколко свещи и разни нещица и за галерията искам да взема за украса и ей такива дреболии. А и едното семейство гости на свекитата и ми  казват те са с три деца, не знам дали ще ги вземат, то не е казано че трябва да помъкнеш цялата челяд при положение, че не им познават децата, но  както и да е записах и още три деца и се сещам след това да попитам колко са големи и какво се оказва едното е дете на 5, обаче другите на 14 и на 19 . Аз като не ги знам и броя още три деца още три детски куверта и ако ги натикам и децата на отделна маса и каква излагация дето щеше да стане. И ми казват вчера ти нищо не казваш ами дай да помислим какво трябва още да се свърши. Сякаш аз до сега нищо не съм свършила , те им останаха 10 човека да разберат ще идват ли няма ли и всичко ми спират и вместо да ми останат последните два-три дни да си почина, че тогава и гости пристигат от Унгария, че и рожден ден на 12 единия.
Те си мислят май че като на рожден ден можеш и предния ден да поканиш гостите.. beating beating beating beating
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: октомври 03, 2007, 09:38:25 »

Мила така добре те разбирам!И при нас беше така,до последно!с тая разлика,че нашите проблеми си дойдоха от доста добри приятели(тогава),които решиха,че не им е по силите да присъстват на това тържество и някои дори нарочно не ни предупредиха,та сега не ги познавам вече и още ми е болна тема :'(Така че спокойно!То и да ги предвидиш накрая все някой не идва.А както и да ги настаниш те после се местят,танцуват,шават,а и ти няма да имаш време да гледаш кой къде е и какво прави,така че не се тревожи толкова!Все пак успех! give_rose
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #13 -: октомври 03, 2007, 09:47:48 »

Да миличка, разбирам че винаги има нещо такова но става дума за повече от 10 човека . Да е един-двама ще ги броя плюс, но толкова много и то постоянно се сменят, защото един отпада примерно, но се появяват други двама забравени. Е до последно ли ще се присещаме имаха 10 месеца да мислят. Накрая може заради тях да остана без калъфи, защото жената има още една сватба с калъфи и ако бях казала по-рано, можеше като не й достигат няколко да си ги ушие, а като и кажа сега и всички вече са поръчани, аз за два стола, че не достигат може да остана без калъфи
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: октомври 03, 2007, 09:54:12 »

Еми колкото има в крайна сметка!Никой няма да ги забележи!А и да са се обадили по-рано!Ох,знам колко е отвратително!И ние бяхме с толкова включващи се и изключващи се,но накрая само 2 не дойдоха....Бъди по-строга и открита!Аз накрая така направих и дори стана малък скандал,защото мъжа ми се ядоса,че направих изречение пред техните(които иначе знаете много обичам),но положението стана критично и накрая само след ден разбраха,че съм права и направо отрязаха цяла фамилия,защото те постоянно звъняха и казваха,че ще дойде и тоз и онзи,а аз дори имената не им знаех и ставаше тъпо и с тейбъл картичките,а и оставаха няколко дни до сватбата и само ни изнервяха.Та вече при последното им позвъняване да кажат,че и още някой щял да идва! свекър ми направо им казал,че на поканата ясно си пише кои са поканените,та накрая никой от тая фамилия не дойде!Още по-добре,ама трябва да си твърда вече,щото аман от такива!много се бях ядосала...
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines