Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 28, 2024, 04:59:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбената торта - 8 част  (Прочетена 191133 пъти)
 
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #345 -: юни 12, 2013, 08:53:52 »

Момичета, мога ли да поискам мнението ви относно тортата  give_rose Харесали сме 4 и не можем да стигнем до консенсус smile Имайте предвид, че цветовете ще са бяло и тъмно синьо, а ако има цвете то ще е съобразено с използваните за украса цветя  girl_wink
1.
2.
3.
4.
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: юни 13, 2013, 06:19:55 »

2 е много нежна и изглежда прекрасно.
Еми, опитах произведенията на сладкарница Малина - благодаря за прекрасната препоръка! Цените са 1/3 от тези на Неделя например,а количеството и качеството са същите! Много съм доволна и цялото семейство намаза по някоя паста tease
Активен
dideto5
Ентусиаст
**
Публикации: 50



« Отговор #347 -: юни 13, 2013, 06:47:28 »

2 е много нежна и изглежда прекрасно.
Еми, опитах произведенията на сладкарница Малина - благодаря за прекрасната препоръка! Цените са 1/3 от тези на Неделя например,а количеството и качеството са същите! Много съм доволна и цялото семейство намаза по някоя паста tease

Ние също сме се насочили към тази сладкарница по препоръка на приятели!  smile Другата седмица ще ходим да доуточняваме поръчката-мислим тортата да е със захарно тесто,но идея нямам за цвят и форма!  girl_impossible Аз в един магазин харесах фигурка на младоженци-дали ще имат против да си я купя или трябва да поръчам от техния асортимент?  huhhuh.gif
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: юни 13, 2013, 09:09:09 »

2 е много нежна и изглежда прекрасно.
Еми, опитах произведенията на сладкарница Малина - благодаря за прекрасната препоръка! Цените са 1/3 от тези на Неделя например,а количеството и качеството са същите! Много съм доволна и цялото семейство намаза по някоя паста tease
Радвам се, а Неделя отдавна ги развалиха. тортата им с цял лешник също беше ужасна последния път. bad
Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #349 -: юни 13, 2013, 15:19:54 »

Благодаря ви момичета за мненията  give_rose
Аз харесвам много 1, но не знам в бяло и синьо как би стояла. Което се отнася и за номер 4.
Две също ми харесва, нямам забележки към нея.
Три ми беше първия фаворит, само може би цветята ще са според това какви използваме в украсата.
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: юни 16, 2013, 11:41:27 »

Момичета, всичко се провали с тортата  cray
Първо от сладкарницата ми казаха, че сега са много заети и не могат да ми направят пробна торта, а аз няма да се доверя на някой без да съм го проверила...
Второ фигурката, която исках я няма наличност в сайта... И сега не мога да я открия...
Някой да знае от къде мога да купя тази фигурка:
Активен
dideto5
Ентусиаст
**
Публикации: 50



« Отговор #351 -: юни 16, 2013, 22:16:35 »

Не могат ли да ти я направят от захарно тесто?  smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #352 -: юни 17, 2013, 07:41:53 »

Момичета, всичко се провали с тортата  cray
Първо от сладкарницата ми казаха, че сега са много заети и не могат да ми направят пробна торта, а аз няма да се доверя на някой без да съм го проверила...
Второ фигурката, която исках я няма наличност в сайта... И сега не мога да я открия...
Някой да знае от къде мога да купя тази фигурка:


не се притеснявай имаш предостатъчно време до сватбата и за торта да намериш и за фигурката smile пита ли сайта дали ще я имат в наличност скоро? щом са я имали едн път пак ще я имат  good

А за тортата , сладкари колкото ти се иска все ще намериш от къде, ние нашата я поръчахме 2 седмици преди сватбата smile убедена съм че искаш всичко да е предварително уточнено, знам и аз бях така но тортата повечето я поръчват преди сватбата няколко седмици smile туку виж си намериш червена фигурка smile
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: юни 17, 2013, 10:00:17 »

Не ми се иска да е от захар фигурката, тъй като имама намерение да си я запазя.
Питах дали няма да я зареждат от ново, но още чакам отговор.
Не искам да поръчвам торта преди да съм я опитала.
Вярно е, че има много сладкари, но ние имаме ограничение в бюджета.
Тортата трябва да е около 250 лв, а гостите са около 150 човека. Дори да е 300 лв. това излиза 2 лв на парче.
Този уикенд ще ходя до Варна, да видя дали няма да мога да намеря някакво решение sad
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: юни 17, 2013, 10:48:04 »

на мен тази ми харесва,но черното да е с червеничко примерно  good


* 0693e64e06b8171ba41c7166f146a32dsvatbena torta graciq.jpg (49.86 KB, 286x320 - видяно 8288 пъти.)
Активен
Karis
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



« Отговор #355 -: юни 17, 2013, 18:28:06 »

Amisega, не се ядосвай явно това не е бил твоята сладкарница. С такова отношение към клиентите по-добре, че со видяла преди да поръчаш, а не после да береш ядове. Стискам палци да намериш твоята скадкарница  good

Зайче_Кате
тората е много хубава и аз си я представям по цветна, но обожавам принципно този тип дизайн, който ми напомня за любимият ми Бъди  Wink
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: юни 17, 2013, 19:37:39 »

Фигурка от захарно тесто също може да се запази,  стига да няма в нея блат, който е облицован. Аз съм правила фигурка, която си я пазихме около година,  тя просто изсъхва и се втвърдява. Единственото затруднение с тази може да е постигне ва равномерен черен цвят за колата:) Желая ти успех и да не се напрягаш излишно за толкова дребни неща smile
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #357 -: юни 17, 2013, 22:21:45 »

Фигурката от захарно тесто няма проблем да се запази. Аз имам такава на 5г. и не е мръднала.
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: юни 18, 2013, 08:18:51 »

Намерих сайт в Испания, който предлага същата фигурка. Ще проверя дали едни познати ще могат да ми я донесат.
Иначе сега поръчах пробна торта от Краси Бекярова... ще я ядем в неделя.
После ще пиша отзиви.
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: юни 18, 2013, 15:42:39 »

Да се оплача от сладкарница "Неделя" - просто нямам думи .... Отидохме да пробваме новата еклерова ягода и викам на мъжо, така и така сме тук, дай да видим сватбените торти  crazy Харесах аз една торта за 70 човека 205 лв., но на мен ми трябва за 80 и викам девойчето сервитьорка да попитам може ли за 80 ч. да ми я направят и на каква цена ще излезе, тя ми отговори че не може, да разгледам по-нататъка каталога имало и по-големи, викам си ок, явно точно тази не могат да я увеличат 1 етаж /беше от тези дето са им слепени етажите, без стойка, подобна в поста на Danito, на три етажа беше, просто питах за четвърти/, след което оставащите 2 стр. от каталога бяха с торти за 120 човека - 390 лв., харесахме още една и отново питам аз  crazy може ли да я намалят за 80 ч. т.е. от 6 етажа да стане на 4-5 и аз не знам за 80 ч. колко, но все пак те си изчисляват, при което получавам отговор НЕ  crazy crazy crazy и питам, ами тогава ми покажете торта за 80 ч. - отговора беше нямаме такава  crazy crazy crazy Е питам аз какво да ги правя оставащите ми 40  парчета от торта за 120 - теглих им една и дим да ме няма!!! Нямат никакво отношение към клиента, не знаят въобще как да ти вземат парите, какво им пречи да сложат още едни етаж или да махнат един или два?!? И на всичкото отгоре тортата, която си поръчахме новата им еклерова ягода явно им беше загторяло млякото и крема вътре имаше вкус на загоряло мляко, абе просто ужас, загубиха ме като клиент!!!
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines