Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 03, 2024, 05:20:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбената торта - 8 част  (Прочетена 191465 пъти)
 
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: май 25, 2013, 14:27:03 »

За момичетата от Варна мога да препоръчам Светлана Христова.Прави торти у дома.Невероятно вкусни са и красиви.Аз съм яла предимно детски торти -два варианта и двата бяха много вкусни.
Това е профила и във фейса.По принцип си се занимава със детски торти но предполагам че може да прави и сватбени.
https://www.facebook.com/pages/Cakes-by-Svetlana-Hristova/215181055204607?sk=photos_albums
Ау, страшен артист! И аз се интересувам от цената. Сигурна съм, че вкуса е страхотен!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: май 25, 2013, 15:42:01 »

Момичета цената зависи от избрания вкус и украсата.Доколкото знам около 4 лв парчето,но най добре да си говорите с нея лично да не ви подведа.Иначе няма проблем със заведенията дава си сертификат.И двата РД бяха в заведение ,където не приемат ръчно направени торти без сертификат за произход.
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: май 26, 2013, 08:53:58 »


И на мен тази много ми харесва smile
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: май 26, 2013, 09:07:38 »

и ние искаме такава,съставена от мини тортички,но излиза златна тортата,което хич не ми харесва
Активен
yanitsa_d
Ентусиаст
**
Публикации: 65


« Отговор #289 -: май 26, 2013, 14:09:00 »

Каква е цената й на парче?
Да, цената зависи от пълнежа и от това как изглежда тортата. Ние си харесахме доста изчистена сватбена торта с падащи рози и ни каза, че понеже тортата не е сложна в зависимост от вкуса, цената ще е около 3-3.50 лв. парчето. Най-добре, ако вече сте си харесали модела, направо й го пратете и я попитайте. На мен ми отговори много бързо и точно. А това, което най-много ми хареса е, че може да направо тортата по наш вкус, а не е задължително да избираме между няколко нейни вкуса.
Активен
Valya_Ivanova
Любопитен
*
Публикации: 33


« Отговор #290 -: май 26, 2013, 14:29:31 »

и ние искаме такава,съставена от мини тортички,но излиза златна тортата,което хич не ми харесва

Абе не излиза кой знае колко по-скъпо от стандартните, цената е 3,60 на парче. Аз по принцип си бях решила да не е повече от 3 лева на парче, но след като реших, че това е нашата торта, ги прежалих тези 60 ст.Факт, е че моя мъж доста мрънкаше, че сме дали много пари за торта, но защото поръчахме 120 парчета + торта за ритуала + мъфини  pardon
Иначе тези от Чочко правят чудеса, супер коректни са, има една девойка Вили, която наистина си разбира от работата smile
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #291 -: май 26, 2013, 19:28:46 »

Валя, тортата е прекрасна, точно по моя вкус, а и 3,60 за пастичка е супер цена. Жалко, че не съм от София, тук ни искат 7лв за парче..
Активен
Valya_Ivanova
Любопитен
*
Публикации: 33


« Отговор #292 -: май 27, 2013, 10:11:30 »

Мерси много.. но не е пастичка, чисто си е малка тортичка smile  blush
Активен
Bloody_Marry
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #293 -: май 27, 2013, 11:44:39 »

и ние искаме такава,съставена от мини тортички,но излиза златна тортата,което хич не ми харесва

Скоро на сватбата на едни приятели видяхме торта от  кексчета, подредени на стойка.
Беше страхотна и споделиха, че не е било скъпо.

Мога да питам кой я е правил, ако искате.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: май 27, 2013, 12:37:33 »

Ние се поръчахме да опитаме няколко от вкусовете на 100гр. сладки. Блъди Мери ще попиташ ли все пак от къде са взели малките тортички? Благодаря!
Активен
Bloody_Marry
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #295 -: май 27, 2013, 16:03:38 »

Ние се поръчахме да опитаме няколко от вкусовете на 100гр. сладки. Блъди Мери ще попиташ ли все пак от къде са взели малките тортички? Благодаря!

Да:)
Тази вечер ще се видим с тях и ще ги питам.
Утре ще пиша.
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: май 28, 2013, 13:28:57 »

Бъдещи булки, някоя от вас срещнала ли е сватбена торта БЕЗ фондан, захарно тесто или маслен крем като покритие  shok ?
Тортите с гореспоменатите покрития са изключитело красиви и декоративни, но не ми е приятно да трябва да го ям ( и да плащам за него) и не ми е приятно да трябва да го обеля от тортата, за да изям пълнежа.
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #297 -: май 28, 2013, 13:35:11 »

tinycat, на сватбата на сестра ми тортата беше сметанова, без никакви захаросани щуротии и фондан. Беше страхотно красива и невероятно лека и вкусна. Аз също не смятам моята торта да е с фондан  - просто е въпрос на предпочитание.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #298 -: май 28, 2013, 13:47:47 »

Разбира се че има торти без фондан Wink Ето някои примери:






Аз също не искам моята да е с фондан, защото не го обичам и мисля, че е супер тежък.
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: май 28, 2013, 13:52:02 »

 Момичета благодаря за бързите отговори! Май забравих да си напиша конкретния въпрос  blush - можете ли да препоръчате сладкарници или хора, които приготвят сватбени торти без фондан и маслен крем?
Аз си признавам ,че съм голям фен на тортите (особено на декорираните) и за всеки специален повод за моето семейство поръчвам такава (като подарък) - често с дизайн измислен от мен или взаимстван от итнернет и променен спроед случая. В тази връзка - не съм срещнала някъде торта за празник или сватба без фондан! Къде изчезнаха сметановите и сладоледените торти?!
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines