Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 16:30:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Осмомартенска седмичка - 04.03-10.03.2013  (Прочетена 38373 пъти)
 
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: март 06, 2013, 13:52:28 »

За съжаление няма как да останем, защото половинката е на работа в понеделник, но ще имаме 2 дни да разтоварим, да пообиколя магазините  diablo , да се поотдъхнем  smile Наточили сме се октомври да отидем за седмица до Истанбул, но не организирано, а самосиндикално  yahoo , до тогава ще се крепя на двата дни, които предстоят  blum
Аз никога не съм харесвала ваните, защото трябва голямо търкане да се търкат  blum Ако някой ден сложа вана, трябва да си осигуря и домашна помощница  blush Много харесвам вашата идея за душ, Муун, само със стъклена преграда  good
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: март 06, 2013, 15:30:31 »

Хахаха, свекърва, точно за това я искам ваната - да пера килими в нея biggrin Така е, изисква поддръжка, много вода консумира, нооо ... не мога да си я избия от главата. Е, вече се примирих де, къде ще ходя blum Аз пък като ходим по хотели, винаги намирам време да се цопна във ваната, винаги! Такъв кеф не се изпуска Wink
Инлов, не може ли мъжа да си открадне някой друг ден, че да поостанете малко? Кажи му, грехота е да идете и да бързате да се връщате Wink blum Иначе за апартамента идеи имаме колкото щеш - спонсор търсим да ги реализираме blum
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: март 06, 2013, 18:30:52 »

Здравейте добре сте се разписали, аз да се отчета ,че всичко е наред, вчера цял ден не можах да влезна във форума-поради каква причина не знам, а днес ми спряха нет-а и някой трябваше да го плати smile Радвам се , че всички сте добре , почвам да чета какво сте писали smile
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #78 -: март 06, 2013, 19:55:51 »

Хехе, свекърва, евала на съседката ти, ако е прала килими във ваната - цяло постижение си е. Аз лятото прах една завивка 240Х240 във ваната, защото не влиза в пералнята - е няма такава мъка! Направо като се замисля, че пак трябва да я пера скоро и ми става зле!
Трябва си чистене ваната, особено аз преди да се мушна вътре пак я мия основно, но пък е голям кеф. За бъдещото ни наше жилище ми иска душ кабина и вана в банята. В сегашната ни баня спокойно са можели да мушнат и една душ кабина, ама на...

Инловче, честито за работата! Пожелавам ти да направиш най-добрия за теб избор и да си доволна и щастлива от него!

casky, споко, няма да се разболява чак толкова много. Басейните са отоплени и хлорирани Wink Друг е въпросът, че през зимата не е най-готиното да ходиш да плуваш. Аз ходя в басейна до нас, ама от пролетта до есента, през зимата никой и нищо не може да ме накара да  ида - никога не успявам да си изсуша косата добре и тогава се разболявам sad

Еме, как е коремчето?  give_rose

Муунче, сори, че съм пропуснала -освен банята ще правите ли много други неща? Имате ли идея кога ще се нанасяте?
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #79 -: март 06, 2013, 23:31:23 »

Късен привет и от мен smile

Няма как да не се включа по въпроса с ваните  blum .  При нас е добре, че банята не е малка (малко по-големичка е от кухня в стар панелен блок - правя сравнението с предишното ни жилище). От самото начало почнах преговорите за вана, защото само аз я исках.  pardon Опитаха се да ме разубедят, но ината си е инат. И не съжалявам... За мен релакса във ваната е нещо изключително приятно...Така най-добре си събирам мислите.  Да не говорим, че през зимата както съм зиморничева, това е идеалното и най-ефикасно сгряване за мен. Почистването не ми тежи. Има достатъчно добри препарати, а и никога не съм я оставяла така, че да се налага голямо търкане. Предпочитам това, отколкото да гладя например  Wink Е, вярно сметката за вода е малко по-голяма, но както се шегувам "спрях цигарите" (никога не съм пушила)  blum.
Лека и спокойна нощ, сладурки!!!  smile  sleeping
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: март 07, 2013, 06:58:20 »

добро утро!!!
ох много ми се спи...

тонина, хубаво разсъждаваш  good щом ти прави удоволствие, значи правилно си решила да имате вана; нашите свекъри имат, за повече от 8 год. ние сме я ползвали 3-4 пъти; аз имам смесени чувства- хем ме отпуска (примерно след сватбата една такава вана в хотелската ни стая, ми се отрази невероятно релаксиращо, че се бях изморила много), хем мн. не обичам да лежа във водата; свекърите също искали много вана, пък като свекърва не я ползват от мн. отдавна.
Аз вчера свърших едно добро дело, подредих гардероба с дрехите (както викам на мъжа, имах муза  blum blum ).

Цветен и усмихнат ден  give_rose give_rose give_rose
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: март 07, 2013, 07:58:19 »

Добро утро!
Тони вие бая баня сте имали, имайки предвид че масово кухните по панелките са към 20 кв. м. shok
Нашите имат вана от доста години. Като бях малка/около 7-8г./ ми беше сурер забавно да си играя вътре. Ползвах си я за басейн, че даже нашите не можеха да ме извадят. Но като пораснах и ми дойде цикъла и спрях да я ползвам. Сега само баща ми си я ползва! Не изпитвам желание да си сложа в банята. Първо защото съм страшно зиморничева и се къпя с почти вряла вода, което значи, че водата във ваната ми изстива бързичко. И второ страшно е неудобно да се катериш вътре зада си вземеш душ! За душ кабините - мисля, че заемат ненужно много място! Аз обичам да ми е широко като се къпя и да мога да се въртя и ширя. В стария ни апартамент имах навика като се изкъпя просто с моб избърсвам пода, като по този начин банята се запазва чиста за по дълго. Не е много приятно, но като си го изградиш като навик не е голяма работа.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: март 07, 2013, 09:05:12 »

Добро утро!

Гледам за бани си говорите.Нашата е малка и с душ,но със стъклена преграда ,а не душ кабина .Много ми е удобно.На ваната не съм фен,защото просто не обичам да лежа във водата дълго време.Обичам да се ксина в джакузи ,но това го правя по спа- центровете и ми е достатъчно.


Аз да ви питам .Вие какво мислите за уволненият учител ,заради танца "Харлем Шейк"?
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: март 07, 2013, 09:09:26 »

Фийби дай линк към статия или интервю, че не съм в течение, но ми стана интересно.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: март 07, 2013, 09:52:27 »

добро утро, то нали някой беше коментирал, че когато някой си пускал на децата Азис ( не помня случая), не беше уволнен. даже май похвален. Така че .... сбъркана държава със сбъркани ценности ( или по-скоро липсващи такива ). sad
За баните- обичам големи бани, без вани, с голям душ, пускащ много вода. Всички ми обясняваха как трябвало да си избия половината коридор и да взема част от банята, за да си направя кухня, но аз отказах. Сега не съжалявам, 4 години след като направихме банята, всеки път когато вляза вътре, се усмихвам. smile

Моят интериор и снимка за вас smile

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #85 -: март 07, 2013, 10:04:53 »

http://www.tvevropa.com/bg/news/bulgaria/view/83632
Гледах и си спомням за онези ученици, които танцуваха на песен на Азис. Повечето ученици бяха от ромски произход. Първо играха български народни танци с носии. След това беше нещо като балет /на шоуто на Слави е в подобен стил понякога/, като нямаше кючек елементи. Не си спомням само по коя песен беше.
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=869448
допълвам, намерих статията
« Последна редакция: март 07, 2013, 10:07:18 от svekarva » Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: март 07, 2013, 12:12:30 »

аз съм против такива глупости, мисля че по-добре би било да ги научи на нещо полезно вместо тия песни и танци;
Днес малката ми сестра има РД -става на 23г (ние имаме три рибки в семейството и се събират повече празници)


черпя ви, нека ни е жива и здрава, мн. щастлива, усмихната и обичана - нека всичко се сбъдва леко и успешно и да има мн. късмет  Good luck butterfly

Тъкмо милото ми звъни преди малко и ми предложи дълга разходка вечерта, че времето е по-хубаво а на него мн. му се разхождало с мен  heart така че трябва да поуча малко днес (утре на работа ...), да отметна задачките.
Еми, ти с какво се занимаваш напоследък, мн. хубави снимки пускаш  give_rose
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #87 -: март 07, 2013, 12:18:32 »

Добър ден! give_rose

Езра, да ти е жива и здрава сестричката? Много усмихната и щастлива give_rose

Фийби за мен тези бани, със стъклени прегради са най-добрия избор за смесени помещения, а и не само smile Душ-кабини също не харесвам, чувствам се в клетка blush

Мунче, снощи разглеждах едни снимки в една папка, които съм сваляла преди време на неща, които са ми харесвали и видях изтипосани и теб и мъжа ти biggrin Стана ми супер смешно biggrin Да знаеш, че съм голям фен на букета ти Girl_hide Та и за това сте в папката blum

Относно учителя, не стимулирам танца им, но пък след като учениците и родителите го искат...има много други учители, които никой не ги иска и пак си стоят...
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: март 07, 2013, 12:34:30 »

Здравейте и от мен днес!
Еми, отново много хубав интериор!
Аз днес си харесах един много практичен шкаф за обувки и огледало - 2 в 1, ето го:
http://www.como.bg/shkaf-za-obuvki-zapatero-4012.html

Езра, честита ви рожденничка! Да ви е жива, здрава, щастлива и много обичана! Много рибки си имате в семейството, което значи, че сте едно емоционално, романтично и чувствено семейство (каквито сме ние, Рибките  blush )
 
Нашата баня е стара, защото сме под наем все още, но пък ми е удобна и практична като големина и разположение. И аз  не харесвам душ кабините, защото са ми тесни и потискащи! Обичам да взимам вана, но не бих си сложила вкъщи, че заема много място  pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #89 -: март 07, 2013, 13:08:00 »

_Ezra_, да ти е жива и здрава сестричката Това е тази, която ще се жени, нали?
Според мен, директорката се е попрестарала. Можела е да му наложи по- леко наказание, така само вдига шум. По много училища го правиха този танц и всички после ги качват в нета. Отвратително е, че децата пушат и правят неприлични движения и знаци, не разбирам как родителите ги подкрепят. Да не говорим, че явявайки се в интернет пространството, тези деца "запечатват" поведение, за което после може да съжаляват и което да им пречи на кариерното развитие. Учителят е трябвало да ги предпази от това, те все пак са деца и не му мислят много- много.
По времето, когато беше ученик малкият син, беше на мода Мишо Шамара. Учителката им по пеене ни каза на една родителска среща, че може да накара децата да пеят, само ако след всяка песен от учебника изпяват няколко и на Шамара. Жената беше от стар музикантски род, завършила консерваторията и със страхотни познания в областта на музиката. Така говори, че успя да ни убеди, че е по- добре да пеят подбрани от нея поносими текстове, отколкото да не пеят изобщо. Всяко чудо за три дни - след официалното разрешение, интересът им към този тип музика направо се изпари.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines