Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 16:29:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Осмомартенска седмичка - 04.03-10.03.2013  (Прочетена 38371 пъти)
 
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: март 06, 2013, 07:56:09 »

Добро утро! От мен една закусчица, че не съм фен на кафето!
Ерза и аз някой път съм голяма ревла. Даже плача на анимационни филми. Естествено че това е несравнимо, но все пак!
Кивчо озори ме с това кученце! Поне 30 секунди го търсих, а съм много добра в такива игри!  smile
Ние за 8ми март сигурно ще боядисваме или ще редим паркет! А бе романтиката е пълна! Нашите може да се съберат със свекърите на по бира, ама ние с мъжо си имаме работа! sad Пък и покрай тоя ремонт финансите не позволяват много много да  празнуваме!
В тая връзка се бях запътила да ходя на клуб в събота, ама заради тия пусти пари...!  smile Така исках да заведа бебо! Много се кефи на гостуващата група!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: март 06, 2013, 08:31:51 »

добро утро, май ние с пънк сме най -рано дошли, но аз после излизам по задачки. Интериор плюс  пожелание за деня от мен:

Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: март 06, 2013, 08:43:34 »

Еми, колко спокойствие лъха от тази снимка....
Да си сложа закуската, че я забравих


* index.jpg (9.05 KB, 230x220 - видяно 1883 пъти.)
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: март 06, 2013, 08:54:59 »

Добро утро и от мен и мерси за закуската и пожеланията от ранобудните Еми и Пънк!
Езра, аз пък преди бях доста силна и борбена, а сега се разплаквам на всяко нещо, миналата седмица ми беше много тегава, една сутрин плаках 4 часа в офиса (добре че бях сама). Много е трудно да се посрещне такава съдба - на болен родител или близък. Мисля, че не трябва да сдържаш плача си, още повече пред мъжа ти. Аз го сдържах почти два месеца и миналата седмица това сдържане ми излезе скъпо и прескъпо. Емоциите, които показваме външно, са отзвук на нашите чувства и не трябва да ги пазим само за себе си.
Аз гледам рядко да пиша, за да не пълня темата са негативните си емоции, но това са нормални неща от живота, все пак не можем да споделяме само хубавите неща, а лошите - да пазим само за себе си!

Casky, много ми хареса този воден център! Благородно му завиждам на сина ти blush Щастливец е с родители като вас! Bravo
На всички момичета желая усмихнат ден и да посядват повече днес, нищо че е сряда smile
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #64 -: март 06, 2013, 09:26:20 »

Добро утро и от мен !
Пънки , благодаря ти за хубавата закусчица give_rose Аз по принцип не закусвам ,но от тази ще си хапна с удоволствие blum
Еми ,като видях снимката на интериора и ми стана едно леко и спокойно на душата angel Много ми харесва,че всичко е толкова светло и изчистено,ама и веднага си представих как всяка сутрин си пием кафето с милото на терасата и се наслаждаваме на тази прекрасна гледка heart
Скай ,чудесен е този воден център!Как да не се цопне човек в него Swiming
Езра и според мен не трябва да ги потискаме прекалено дълго време,защото рано или късно те избиват и то с много по-голяма сила.За годините си съм изживяла страшно много неща и винаги се стараех да държа всичко в себе си ,за да не натъжавам близките си.Е да ,ама накрая не осъзнавах ,че вредя само на себе си и в един момент всичко изригна като вулкан  nea Сега ,когато ми стане тежко ,просто се уединявам някъде и си се наплаквам ,така поне ми олеква pardon Бъди силна и не се страхувай да изваждаш на показ емоциите си ,все пак те са част от нас ,от нашите чувства heart
На всички пожелавам хубав и успешен ден  give_rose
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: март 06, 2013, 10:19:15 »

иве, и аз като теб избягвам да пиша за нещо тъжно, но реших че е правилно да го споделя; иначе аз съм си поплакала достатъчно, но сега мисля че най-важно е да вярвам и да съм с положителна нагласа, защото вече мина времето за тръшкане и реване, на мен ми става трудно ако мисля за миналото (а съм такъв човек) и това е неправилно; Опитвам се отново да се радвам на това, което имам; а милото просто не може да ме гледа тъжна...
Пожелавам ви слънчев ден  give_rose (аз съм седнала да си подготвям едни домашни за две седмици напред, че после ще съм заета - голям съм шемет  Girl_hide )
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #66 -: март 06, 2013, 10:51:04 »

Привет!
Ей такива чаши купихме на жените за 8-ми. Намерихме ги в много приятни пастелни цветове. Тъкмо останаха и пари за пакет хубаво кафе.
Alleksia, човешкият ни материал  Wink е 60% около 50 години и по малки населени места. Та по тези причини се съобразяваме с естеството на подаръка. Wink
casky , то сериозна работа е този център. Не виждам обаче да ви се размине воденето на плуване...
_Ezra_ , точно така, в момента е най- важно да се прави каквото трябва и да се радваме на това, което имаме. Какво е било и какво ще стане, ще го мислим, когато му дойде времето. От друга страна, хубаво е че можеш да плачеш. Има моменти, когато напрежението е толкова голямо, че сълза не можеш да отрониш. Тогава вече се налага лекарска намеса......По принцип мъжете не понасят сълзи, аз също си рева сама.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #67 -: март 06, 2013, 11:37:41 »

Добър ден дами give_rose
Иве то сега такива неща има, че...само да си играеш yahoo yahoo yahoo Както казах - защо по наше време ги нямаше. Ние като тръгнем да му купуваме нещо с мъжа се губим по часове, направо очите ни отиват и се радваме повече от него blum


Свекърва аз много искам да го водим на плуване, ама още малко да порасне - поне първи клас. А и си е голям ангажимент, почне ли се няма спиране. Искам и на карате да го запишем, даже искам от сега. но братовчед ми ходи от втори клас, сега е 38 годишен мъж (и е доста добър между другото blum ), та той ми каза за това да не прибързвам, защото бързо ще прегори, както се изрази. Към втори клас било най-добре. Сега ходи на йога blum А иначе лятото, че си ходим и на море то това ясно yahoo Ние като отидем и стоим по цял ден, малкия даже успях да го науча да спи под чадъра yahoo Центъра е по-скоро за да си играе на двора като е в нас, защото аз както казах много държа на това blush А и сме в къща, място има (а оправдание не biggrin ), така че като дойде лятото той е почти цял ден навън (само на обед спи). Мъжът даже му направи и пясъчник на двора миналата година, че да си играе smile А иначе като купихме този център беше още април, мъжът тогава беше в БГ (и затова толкова от рано) и така се радвахме и двамата (и ние много го харесахме) и едва дочакахме да дойде юни, че да му го подарим tease (Даже тази снимка е от април като го пробва и се е снимал, защото бях на работа и ми я качи веднага във фейс да го видя надут tease ) Стана мнъго дълъг пост, така че приключвам  tease


Хубав ден на всички give_rose

П.П. Иве, Езра не се притеснявайте да пишете какво ви е на душата, нали за това сме тук give_rose То само хубаво не става, а и аз вярвам, че като споделиш поне малко ти олеква sad
« Последна редакция: март 06, 2013, 11:45:38 от casky » Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: март 06, 2013, 11:45:52 »

Хоп и аз тук Girl_hide
Киви, голяма играчка-закачка ни спретна Wink Аз честно да си призная много бързо реших, че трябва да гледам отдолу нагоре и бързо намерих кучо blum
Алекс, завиждам ти за ваната. Аз като тръгна да разправям колко голяма всъщност искам да стане банята и всички ме гледат като застреляни shok angry crazy А моята идея беше точно след време да се сложи една вана, но както и да е, стените вече трябва да са готови (може дори и покрива). Това е страхотен кеф - след дълъг работен ден да се потопиш в ароматна вана heart
По отношение на емоциите аз също съм страшно емоционален човек (то даже и по постовете ми личи blush). Аз съм на мнение, че човек трябва да изразява емоциите си в момента, а не да ги задържа в себе си - това е много вредно. Няма значение положителни или отрицателни емоции, те трябва да излязат от нас.
Еми, благодаря ти за дозичката - кафето е прекрасно! А интериорната снимка - аз винаги съм харесвала всекидневна в бяло и с много малко мебели - толкова успокояващо действа. Става ти едно леко и чисто на душата.
Пънки, страхотна закуска! Тука в офиса от сутринта говорят за ядене и даже някои вече обядваха за закуска blum И аз вече толкова съм изгладняла, че нямам търпение да пристигне обяда вече Eeager
Свекърва, какви чаши купихте?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #69 -: март 06, 2013, 11:51:01 »

Хич не ви е рано да ходите на плуване, те още като бебета е добре да започват. Само дето един човек трябва да се "върже" с него.
m0onlight , като тази, която е сложила Еми за начало на деня.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #70 -: март 06, 2013, 12:02:21 »

Свекърва, то е ясно кой ще се върже за него. Не знам, пак ще помислим, аз го отлагам защото много се разболяваше и от скоро (тази зима) почна да има по-голям имунитет и да не го лови всичко sad Знам, че с плуване ще се кали много повече, ама докато стигнем до каляването през ден ще ми е болен. Поне да почне лятото, че да не е с пълна сила разболяването sad

Мунче хайде скоро да се похвалиш с новата баня yahoo


П.П. Днес е денят на траур за варненеца sad И кметът е подал оставка (за тези, които се интересуват), най-накрая....
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: март 06, 2013, 12:24:47 »

Добро утро момичета  smile Днес съм в страхотно настроение, най- сетне ми се обадиха за работата /тази, за която ходих на интервю/ ииии...са ме харесали, съгласили са се с условията ми  blush Сега , обаче, получих оферта и от друго място, та съм в чуденка. Независимо от това ви черпя с така наречените супер плодове


КаСкай много е готин водния център, убедена съм че децата сами откриват, че на вън е по-интересно да се играе - гледам по племенника  smile Колкото до чуждите традиции, празници и герои /свързани с децата/ съм убедена, че трябва да се празнуват. Живота ни става толкова труден и сив, че е хубаво да се отбелязват всички поводи за празник, и всичко което ни носи усмивка.
Муун, не се притеснявай за големината на банята, има невероятни душ кабини /на цената на една вана, или джакузи/, коитооо са още по-релаксиращи, така че като можете да си поемете въздух от ремонтите и кредита, може да се възнаградите с нещо такова  good За въпроса от вчера, тази седмица нали сме в Одрин, трябват ни турски лири, затова обменям  give_rose
Еми, това е мечтата ми за всекидневна  give_rose give_rose give_rose
Пънк, страхотна закуска, завиждам на всички, които могат да закусват.
Ивелка, Езра, хубаво е да се плаче, изкарва се негативната енергия и напрежението, а и казват че задържаните негативни емоции водят до сериозни болести.
Свекърва, много са хубави чашите, аз винаги се радвам на такива подаръци  girl_wink
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: март 06, 2013, 13:15:41 »

Инловче, честито! Bravo Май така се получава - чакаш, чакаш и накрая ти се обаждат от няколко места едновременно, та чак се чудиш къде да си избереш give_rose
Аз никак не харесвам душ кабини nea Много са ми остарели и неудобни. Нищо, ваната да ми е проблема Wink
А вие съвсем скоро заминавате - ех, че хубаво! yahoo Ще поостанете ли там?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #73 -: март 06, 2013, 13:36:36 »

И аз се бях затръшкала за вана, когато влизахме в първото ни жилище. Брат ми, мъжът ми и още отбор юнаци я качваха тази чугунена вана до 8-мия етаж. един път после не сме я ползвали. Само дето трябваше да се катеря в нея за да взема душ. Нито съм имала време, нито толкова топла вода за хабене. Че и когато съм по хотели все нямам време. Спомням си, че една съседка искаше вана, че да имало къде да си пере килимите. girl_impossible
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #74 -: март 06, 2013, 13:46:03 »

Инлов, честито за работата give_rose При мен винаги става така - докато няма и после поне две, да се чудя какво да избирам blum

Мунче и аз искам вана, ама в тая къща няма да стане...или поне не на този етаж biggrin
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines