Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 06:44:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Осмомартенска седмичка - 04.03-10.03.2013  (Прочетена 35886 пъти)
 
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: март 08, 2013, 13:42:35 »

Много е хубаво и вярно, между другото!
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #121 -: март 08, 2013, 21:02:11 »

Като гледам как си се поздравявате самички.... , не видях да е писал мъж в тая тема и се престраших да се разпиша.
Честит 8 март на всички дами, бъдете винаги щастливи и засмяни и по-малко тормозете мъжете си, това е важно условие за щастлив и дълъг семеен живот smile
Пускам един поздрав от мен и от братска Русия smile

http://www.mywed.ru/forum/all/view/51999/
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: март 08, 2013, 22:09:42 »

Честит 8-ми март и от мен мили дами, бъдете здрави, много обичани и щастливи.
Deliysky Благодаряим за поздрава, наистина единствения мъж престрашил се (не че сте толкова много във форума , но все пак)...благодарим за вниманието smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: март 09, 2013, 09:31:19 »

аз днес се излюпих много рано, поздравче smile


Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: март 09, 2013, 09:32:06 »

Добро утро smile
Днес аз май съм най-ранобудна girl_wink Реших да ви драсна няколко реда, докато похапвам помело и съм си сложила една маска за лице (докато още не е станало мъжлето, че да не го изплаша blum)
Навън се опитва да пече и е доста приятно времето. След малко имаме среща с майсторите да видим какви са ги свършили и после сме на лов за обзавеждане за баня Wink
Черпя ви с едно съботно кафе




И ако Еми позволи, слагам една идейка от мен за интериор Wink

Желая ви слънчев, топъл и много цветен съботен ден Sunshine butterfly


* White-living-room-stone-fireplace.jpg (49.93 KB, 720x540 - видяно 241 пъти.)
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: март 09, 2013, 09:33:33 »

Хаха е, все пак не успях, Еми ме изпревари с няколко секунди blum
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: март 09, 2013, 09:40:11 »

Хаха е, все пак не успях, Еми ме изпревари с няколко секунди blum
хаха
Ехаа морски минимализъм, ех  heart . Бях в подобен хотел, толкова си отива изчистения интериор с величието на гледката към морето.  heart
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #127 -: март 09, 2013, 11:08:56 »

Добро утро и от мен smile
Еми много ме изкефи тази снимка с черупките...Ама като видях тази ягодка и "ягодовото чудовище" в мен се обади blum Няма начин,пак ще се ходи до магазина pardon
Днес наистина е много приятно времето ,затова с милото сме решили да отидем да се поразходим малко из Морската градина и после сме на обиколка по магазините за обувки.
Хубав и слънчев ден ви желая smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #128 -: март 09, 2013, 11:22:28 »

Добро утро give_rose

Делийски, иска се голяма смелост да влезеш тук biggrin Благодарим за пожеланията  give_rose

 Offtopic И на теб biggrin Майтап biggrin Вчера се мяташе една мисъл, че това бил най-хубавия момент като поздравиш жена за 8-ми март и като ти отговори така, та реших да го пробвам biggrin

Ние снощи ходихме на караоке/пицария, беше ОК. Малко доста ни бавеха и мъжа накрая избесня pleasantry А е доста спокойна личност като цяло, така че си представете biggrin Като отидохме си поръчахме ром с горещ шоколад (много обичаме и двамата), като ни носиха вечерята ни донесоха рома, но нямало бял ГШ и и до края така и не ни донесоха какъвто имат, та той накрая отиде с пълните чаши на бара и им ги даде biggrin Пак си ги платихме де, ама бяхме с мама и панаири не ни се правеха pleasantry Виж бакшиша секна...  После като се прибирахме и една кола ни пресече пътя, а малкия като достоен син на майка си вика - А беее, ти да не си сам на пътя biggrin biggrin biggrin А това е патентована моя реплика и направо паднах от смях Xixixi Xixixi Xixixi
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #129 -: март 09, 2013, 11:23:48 »

Добро утро smile

Морската къща много ми харесва! Всъщност аз мога и в колиба да живея, стига да съм на морето и да имам гледка  blush
Пожелавам ви приятен уикенд и отивам на пазар...много ми е досадна тази съботна задача sad

П.С хахах casky, много ме изкефи синчето ти give_rose
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #130 -: март 09, 2013, 12:40:24 »

Alleksia синковеца е много устат biggrin Ама има на кой да прилича, не е като да няма biggrin Ама е супер смешен като изтърси нещо, защото е на 4г и от неговата уста звучи... Xixixi Xixixi Xixixi

Иначе ги бълва ежеминутно biggrin Вчера ходиха с баба си за лекарства и той на центъра се развикал - ще избират ли нов кмет, нали махнаха другия (Варна) biggrin Запознат е с Премиери, Президенти, всичко от до Xixixi Xixixi Xixixi
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: март 10, 2013, 07:44:16 »


Добро утро  smile smile
Днес съм ранобудна, защото съм на работа...вчера тук времето бе мн. хубаво и си направихме една голяма разходка. Утре обаче трябва да уча цял ден, че имам контролно.
видях, че има тема за великденски подаръци и с удоволствие ще участвам  give_rose give_rose
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: март 10, 2013, 08:01:26 »

Добро утро и от мен!
И аз раннобудна,направих закуската ,пия си кафето и чакам мъжете ми да отлепят.После живот и здраве пътищата ни зоват.Хайде една пролетна снимчица мое производство.
_Ezra_ утре мисля,че времето няма да е толкова примамливо за разходки ,така че дано ти върви по лесно ученето за контролно!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #133 -: март 10, 2013, 10:36:02 »

Добро утро give_rose

Ние пък днес не бяхме толкова ранобудни, но мъжът по чудо почива и се поизлежавахме blum


Фийби снимката е страхотна girl_wink


От мен една торта, че сутрин без сладко не мога biggrin

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: март 10, 2013, 10:36:46 »

добро утро, от мен една шантава  стая и новата колекция чанти на Burberry. Веднага си харесах червената.  smile Направих си бананов сладкиш и си го хапвам. blum Лек ден Wink

http://au.burberry.com/store/womens-bags/the-blaze/

Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines