Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 22:06:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Осмомартенска седмичка - 04.03-10.03.2013  (Прочетена 35883 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« -: март 04, 2013, 08:50:58 »


Добро утро !


Нека празничната седмица ни донесе много, много късмет!
Аз днес очаквам една новинка и съм така  Good luck Good luck Good luck
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: март 04, 2013, 11:03:21 »

добро утро и от мен, тази седмица ще ви забавлявам на тема вътрешен дизайн. Ето и снимков избор за деня (плюс закуска ) good


« Последна редакция: март 04, 2013, 11:05:40 от emmmmmy » Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 04, 2013, 11:12:08 »

Добро утро и от мен.
Грабвам си от закуските и отивам да готвя!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #3 -: март 04, 2013, 12:23:49 »

Аз пък ще ви занимая с архитектура, малко романтична стара София smile



Линк към цялата статия:
http://stara-sofia.blogspot.fr/2013/03/blog-post_4.html

А кое е вашето любимо "старо" място?
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 04, 2013, 12:49:44 »

Привет и от мен girl_wink
Аз още съм в унеса на уикенда и никак не ми е работно, но ... няма как pardon Много добре си прекарахме уикенда, починахме си, гледахме филми, използвахме хубавото време за разходки, готвихме 100 вкусотии и после ядохме до припадък! Xixixi Ходихме и до апартамента да видим какви са ги свършили наш'те убавци майсторите ... да се надяваме, че края на тая, средата на другата седмица ще са приключили. Всички казват, че банята била нормално голяма, а на мен все ми се вижда, че е станала малка Girl_hide Нека да й сложат покрива, пък ще видим Wink
Вие как прекарахте уикенда?
Днес много малка активност - да не сте запразнили още от днес? girl_wink
Пънк, какво готвиш?
Еми, давай с вътрешния дизайн good Може да си открадна някоя идейка blum
Хайде, дано седмицата ни започне добре и да завърши още по-добре give_rose
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: март 04, 2013, 13:00:32 »

Муунче готвих спанак със сирене, ама нещо не ми харесва. Знам че е полезно и за това го сготвих, но ми е много тревист. Не ми се получи!
Тия дни от бременноста не мога да ям особенно много неща, а пък ми се ядът!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #6 -: март 04, 2013, 13:44:49 »

Добър ден дами give_rose
Пожелавам ви една хубава седмица heart
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 04, 2013, 14:08:26 »

Муунче готвих спанак със сирене, ама нещо не ми харесва. Знам че е полезно и за това го сготвих, но ми е много тревист. Не ми се получи!
Тия дни от бременноста не мога да ям особенно много неща, а пък ми се ядът!

Горкичката yea Толкова ли ти е строга диетата? Какво не можеш да ядеш? Аз пък ям почти всичко като се замисля и спанак обичам ... даже все бъзикам мъжа ми, че е по-голям каприз и все нещо не яде и не обича, а аз хапвам почти всичко blum
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: март 04, 2013, 14:23:26 »

аз много обичам всякакви зеленюги- ама  коприва повече. и праз с ориз и лапад супа обичам и копривена кашааа мнямм blum . а ако има и сиренце и кис. мляко .пфууу сега огладнях пак.

http://vkusnoikrasivo.com/recepy/932/%D0%9A%D0%B0%D1%88%D0%B0%20%D0%BE%D1%82%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%B0
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #9 -: март 04, 2013, 14:24:23 »

Ние пък много неща не обичаме, но за голяма моя радост и двамата blum
Много са малко нещата, които той обича, а аз не. Обратен случай май няма crazy Даже сега се сещам само за ориз. Аз го ям ама насила, обичам само китайски blum А той го обича всякакъв angry А моето негодувание от ориза е от Студентски град, защото по столовете можеше да няма нищо друго, ама виж пиле с ориз задължително...
Зелени неща не обичаме и двамата, виж детето тук е на друго мнение blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #10 -: март 04, 2013, 14:48:55 »

Привет дами!
emmmmmy , то като и гледам рецептата на тази каша, копривата е в най- малко количество Wink
punk_girl123, аз предпочитам спанак с яйца, а когато е със сирене, да е синьо сирене. Защо не ти се получи? Мен най ме е яд да чистя спанак, иначе всички го ядем с удоволствие в различни варианти. Пък ако по принцип не го обичате, броколите са къде- къде по- полезни.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 04, 2013, 14:55:58 »

броколи и карфиол обожавам но нещо не ми се погажда стомахът с тях.  nea
Свекърва, моята дом рецепта е по-лесна и по- копривна, но тя не е като за гости- сварява се, пасира се, добавя се масло .  никакво  брашно- само кисело мляко или настъргано сирене отгоре в чинията. хората не са длъжни като мен да ядат здравословно без запръжки, искат да им е яко на небцето.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: март 04, 2013, 14:59:23 »

Здравейте дамии, черпя ви с един следобеден топъл коктейл


Аз вкъщи никога не съм готвила никакви зелении, а безкрайно ги обичам - милото не ги хапва и съответно аз не си правя труда да купувам и да ги чистя  nea За сметка на това мама винаги ми изпраща по някоя кутийка, когато готви. Обожавам и салати с пресен спанак, синьо сиренце и карамелизирани ядки ..мммм  blum, чакам обаче да излезе съвсем пресен и крехък, за да си направя такава  smile
Ние изкарахме супер кофти уикенд, защото половинката беше и двете вечери на работа, та си стоях сама у дома. Спахме до преди малко, защото той се прибра в 5 сутринта, а аз четох книжка до 4  blush Сега той пак тръгна да работи, а аз отново съм сама с котарака, който е изнервен от смяната на режима  blum
Муун, сигурна съм, че банята ще е страхотна  give_rose
Пожелавам ви прекрасен, слънчев  денннн!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 04, 2013, 15:01:23 »

инлов, аз към муун съм се запътила лятото, но и през теб ще мина - какви са тия кулинарни чудеса с ядки  shok Eeager . Май освен на море и на среща с морски и неморски съфорумки, ще си хапна на воля, както се самопоканвам навсяктде. angel popcorn pc_love
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: март 04, 2013, 15:03:16 »

Хахах, Емммм, добре дошла си винаги  give_rose give_rose Дано наистина тази година срещата да е на морето, за да мога да се присъединя  yahoo Крайно време е да дойдете и при нас, морските феи  blum blum Колкото до салатката - наистина е супер, открих я в Хепи преди много време, но скоро ядох и вече не беше хубава, не знам как са успели да развалят и нея. Сега съм още по запалена с друга салата - червено цвекло, ябълки и моркови - нарязани на пръчици, отново с карамелизирани ядки, синьо сирене, балсамико и зехтин...охххх как ми се прияде  blush Тази вечер смятам да изненадам милото и със сметанови палачинки, на него много му се събра на работа и мисля, че това ще му хареса  smile Ако с тях не мога да те изкуша да дойдеш, Еми, не знам по друг начин  blum blum
« Последна редакция: март 04, 2013, 15:10:48 от InLove_Girl » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines