Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 09:33:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 5 част  (Прочетена 158690 пъти)
 
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: април 25, 2013, 11:00:34 »

Аз съм си набелязала рокля от Милано, но днес в сайта на Булвеси видях много сходен модел.
Реших да звънна и да попитам дали ще работят по празниците и дали я има да я проввам.
Има я, на 2-ри май жената ще е там и можем да отидем. Като попитах за цената и тя ми каза "Това ни е най-скъпата рокля, към 900лв."  smell Убеждавам се, че това което ми харесва няма как да бъде по-евтино. Ще отида да я пробвам, поне да знам как седи smile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: април 25, 2013, 11:14:13 »

Аз съм си набелязала рокля от Милано, но днес в сайта на Булвеси видях много сходен модел.
Реших да звънна и да попитам дали ще работят по празниците и дали я има да я проввам.
Има я, на 2-ри май жената ще е там и можем да отидем. Като попитах за цената и тя ми каза "Това ни е най-скъпата рокля, към 900лв."  smell Убеждавам се, че това което ми харесва няма как да бъде по-евтино. Ще отида да я пробвам, поне да знам как седи smile
Ели, ако не можеш да си я купиш, според мен не я пробвай, ще се дразниш само nea Зависи и какъв лимит си си сложила за рокля, в смисъл ако е малко над горната граница, вземи я, за малко пари разлика ще съжаляваш после. Например аз имах лимит до 1000 лв. Харесала си бях рокля на Mori Lee by Madeline Gardner, която в Романтика беше към 1500-1700 лв., не помня точно. Но ако беше към 1100-1200, може би щях да си я взема. Сега по щастливо стечение роклята ми е 300 лв. girl_wink А модела ми много прилича на този, който първоначално исках. Така че, ако не можеш да я вземеш, търси нещо подобно поне, за да си успокоиш съзнанието. Аз така направих pardon
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: април 25, 2013, 11:35:52 »

Ади, аз искам да я премеря, за да знам поне как ми седи. Все още се притеснявам да поръчам от Миланото, тъй като не съм сигурна как тази рокля би стояла на моята фигура. А така като пробвам подобен модел ще знам и мога да реша дали да я поръчвам или не. Лимита да ти кажа и аз не знам какъв ми е. Искаше ми се да не е много скъпа, но осъзнах, че за малко пари в родните магазини не мога да намеря това, което ми харесва. Следователно трябва да вдигнем лимита. При нас моята майка облича милото, а неговата майка – мен. Та жената ми каза "Ели важното е да ти харесва и да се чувстваш добре, ако ще и 1000лв. да е!".
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: април 25, 2013, 12:16:30 »

Ади, аз искам да я премеря, за да знам поне как ми седи. Все още се притеснявам да поръчам от Миланото, тъй като не съм сигурна как тази рокля би стояла на моята фигура. А така като пробвам подобен модел ще знам и мога да реша дали да я поръчвам или не. Лимита да ти кажа и аз не знам какъв ми е. Искаше ми се да не е много скъпа, но осъзнах, че за малко пари в родните магазини не мога да намеря това, което ми харесва. Следователно трябва да вдигнем лимита. При нас моята майка облича милото, а неговата майка – мен. Та жената ми каза "Ели важното е да ти харесва и да се чувстваш добре, ако ще и 1000лв. да е!".
Елинка, браво на свекърва ти! Bravo Много правилно! Моята предложи да ни даде по 1500 евро, само и само да не поръчвам по интернет (като чу, полудя направо, каа че съм луда и че могат да ме измамят), но аз не исках, не ми беше удобно.
Права си, в БГ нищо под 1000 лв. няма качествено, поне аз така забелязах nea
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #409 -: април 25, 2013, 18:30:36 »

elistoilova, кой е моделът на Булвеси? Може ли да го видя? Интересно ми е понеже бях там преди дни и тя каза, че най-скъпата рокля е около 600лв.
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: април 26, 2013, 06:44:19 »

bbride, http://www.bulvesi.com/index.php/2012-01-05-18-55-13?start=36
Първата рокля най-горе (img_0076), то и следващите 3 снимки са на тази рокля.

Странно, че на теб ти е казала една цена, а на мен друга. Ще разбера истината на място smile
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #411 -: април 26, 2013, 13:41:33 »

Тази не съм я видяла, нещо съм я изпуснала в магазина, но като питах за цените ми отговориха до 600лв.
Иначе много красиви дантелени видях в София в Палома, но не съм мерила и не знам и цени.
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: април 29, 2013, 08:50:33 »

Благодаря ви момичета  girl_wink
Аз какво направих, понеже и на мен не ми се дават много пари за рокля, отидох в магазина пробвах много модели, видях кое ми стои добре и поръчах подобна рокля. Ходих в Сватбеният център (в София) и на мен нищо не ми хареса, имаше и скъпи и по евтини и нищооо... Ходих в Палома, и пак нищо не можах да си харесам.
Стъскам палци на смелите булки, които още не са си получили роклите, пожелавам ви най-красивите рокли на света, за да бъдете и да се чувствате специални.
Моята е чакам на 20.05, казаха ми, че може и малко по-рано. Нямам търпение вече  tease
Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #413 -: април 29, 2013, 10:13:38 »

Axenia, роклята ти е страхотна girl_in_love
Аз също поръчах от интернет, казаха, че до края на месеца трябва да дойде. Много се притеснявам дали всичко ще е наред Girl_hide
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: април 29, 2013, 15:50:38 »

Роклята ми е на митницата вече от сутринта angry Китайчетата са писали 27 долара, което е над 30  необмитяеми лв. и нашите митничари - айде beating Утре ще ходя да се разправям, сигурно цял ден, егати късмета имам girl_impossible Искам само да си я получа, нищо друго cray Стискайте палци да си я взема утре, преди празниците, че си представям колко ще им се работи  pleasantry на митничарите утре
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: април 29, 2013, 18:11:07 »

Много благодаря, дано girl_impossible Казах им на китайците, те казаха ок, и сега ме е много яд, че са писали 27 долара, DHL щяха до нас да я донесат, ако не беше спряна angry
Активен
pavletutka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 258


10.08.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: април 30, 2013, 08:49:31 »

Те всички подлежат на митническа проверка, въпроса е дали ще се усъмнят. На моя пакет пишеше рокля 10 долара и си мина без проблем. Но ако беше булчинска рокля за 10 долара, нямаше да мине номера.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: април 30, 2013, 09:00:29 »

DHL ми казаха, че на моя пише пола за 27 долара angry nea А пакета тежи 3-4 кг. някъде, те затова са се усъмнили...(поръчах си и кринолина и воала и затова тежи толкова) Абее днеска ще видя какво ще стане, надявам се поне роклята да е хубава, а другото не ме интересува вече, няма какво да се ядосвам....Иначе наистина бързо пристигна - на 25 милано я дадоха на DHL, на 28 тръгна от DHL, на 29ти сутринта беше в БГ. Поне браво, че е преди празниците, за да мога да й се радвам по-дълго време

Между другото Milanoo имат free shipping  в момента
« Последна редакция: април 30, 2013, 09:06:00 от adi4ko » Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: април 30, 2013, 10:29:19 »

И аз го видях вчера free shipping-а вчера и малко ме е яд.
Още нямам размери, а и ще мина през Асеновград в други ден да меря там една рокля. Може пък и да не се стигне до онлайн поръчка smile (стискайте палци)
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #419 -: април 30, 2013, 13:13:34 »

Момочета поздравявам Ви за смелостта да поръчвате булчински бокли по интернет! Аз никога не бих се осмелила, защото съм на принципа око да види, ръка да пипне. Като се сетя колко дантели гледах(почти под лупа), за да си избера моята и колко различни нюанси на плата гледах, докато взех крайното си решение. Сигурно Вие тръпнете в очакване да разгледате от близо това, което сте поръчали! Стискам палци на всички да получат роклята, за която са мечтали и да се много щастливи на сватбения си ден! smile
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines