Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 07:44:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 5 част  (Прочетена 158674 пъти)
 
maiunkova
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #375 -: април 19, 2013, 12:04:12 »

Аз получих тази рокля: http://www.amormoda.com/Empire-One-shoulder-Floor-length-Chiffon-Bridesmaid-Dress-With-Ruffle-Flower-S-007016719-g16719

Много съм доволна, макар че почти бях решила, че този сайт не е читав, защото преди да поръчам, не намерих никакви отзиви, освен собствените му публикации. Както и да е, рискувах, платих с Пейпал, след 1 седмица шипнаха поръчката, за два дни беше в Бг. Още не съм я снимала, но и това смятам да направя, доволна съм много, роклята е същата като на снимката. good
Активен
allegra
Регистриран

Публикации: 5


Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: април 20, 2013, 11:19:55 »

Здравейте момичета  smile
И аз да се присъединя към отбора на поръчали роклята си по нета, попрочитах ви и  си бях казала, че когато я получа ще пиша задължително smile
И така, моята история- решихме с ММ да се женим и по стечение на обстоятелствата един ден след това разбрах, че съм бременна  pardon Решихме, че си искаме сватбата все пак и се спряхме на май месец, като тогава ще съм в 6 месец, което си е бая напреднала бременност. Автоматично отпаднаха роклите тип принцеска с хубава талия и започнах да гледам рокли за бременни. За огромно съжаление роклите, които се предлагат тук за бременни са ужасни... Ходих до Сватбения център в Младост да гледам, пълна скръб... обаче на подземния етаж там имаше далеч по-добри рокли, от тези, които се предлагаха горе. Там си и харесах модела на White one за 1200лв, поразрових се в нета и я видях 250 евро. И реших да рискувам, да ми я ушият по мои размери и доставка от Китай роклята се оскъпи на 600лв:

http://www.europabraut.com/Designer-Wedding-Dresses/Lano/Lano-ADHS236-Fortunata-Elegant-One-Shoulder-Empire-Wedding-Dress::14189.html

Реших да рискувам, сметнах, че и с ДДС и Мито ще стане 800лв и пак ми се стори прилична цената.
Срока на доставка беше 2 месеца, но им писах, че роклята ми трябва за макс месец и половина (до 26. Април) и подчертах, че съм бременна (с идеята да имам аванс, ако се обърка нещо). Казаха- ок, няма проблем.Поръчах и зачаках. Поръчах я на 10 Март, и на 18 Април роклята беше в София. Пристигна буквално за 3 дни със самолет, пратиха ми номер на товарителница и я следих постоянно в DHL. Когато пристигна се оказа, че са я писали като мостра на дреха и стойност 20 долара и слава Богу мина митница без ДДС и без мито  danceg За самата рокля мога да кажа, че е ушита перфектно- шевовете са много добри, платовете са добри, имам и воала като бонус (прикрепя се с гребенче), единствено в бюста ми е малко голяма, и от там рамото се смъква назад и малко ми гърчи, т.е. ще трябва да я пипне малко шивачка, трябва да се скъси според обувките, защото нарочно бях сложила повече височина, защото не знам какви обувки ще си купя, коремчето ми малкооо е пораснало повече, но са оставили аванс да се разшири от пенсовте, така че и това не е беда. Единственото, което не е както трябва е цветето на рамото, по-китайко не можаха да го направят. Ужасно е, и бродерийката е бая китайска. Имаше опция да се проъча с камъни сварофски, ама защо не ги поръчах не знам.... може би ако бях поръчала с камъни нямаше да е тази грозна китка там smile Сега ще говоря с шивачката да ми смени това цветенце и да ми сложи нещо прилично. Иначе като цяло съм доволна- цена 600лв тотал, доставка- спазиха срока, опакована добре (беше в едно малко пакетче, чак се зачудих как е възможно)- нямаше петна, ушита доста добре, в никакъв случай не изглежда евтина (освен грозното цветенце) и мисля, че с корекциите ще стане добре. Сега ще говоря с шивачка и ако се наеме да я коригира ще я запазя, ако не ще обмисля варианта да я върна. Дано съм била полезна и ако имате въпроси питайте smile
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #377 -: април 20, 2013, 11:24:56 »

Много красива рокля! Честита да ти в! Със сигурност ще се намери шивачка да ти я коригира, тук повечето момичета правят така, без проби е трудно да се докара идеална за теб роклята! Успех!
Активен
Hope4Everton
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: април 20, 2013, 11:28:57 »

Allegra роклята ти е страхотна, благодарим за подробните описания, наистина ще бъдат полезни smile А аз помолих китайчетата да ми пратят по-близък план на роклята плюс изглед в гръб.... и нещо се поразочаровах, не зная дали заради белия цвят или друго, но сега съм в чуденка....мнения?


* 2.jpg (27.11 KB, 450x222 - видяно 235 пъти.)
Активен
Hope4Everton
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: април 20, 2013, 11:29:26 »

А това беше отпред...божествена...


* 450x450.jpg (28.66 KB, 300x449 - видяно 169 пъти.)
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #380 -: април 20, 2013, 11:32:19 »

Защо се разочарова? На мен доста добре ми изглежда изработена. Красива рокля! Bravo good
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: април 20, 2013, 11:37:06 »

Allegra, честита рокля, много е хубава  Girl_hide

Hope, какво те притеснява? Според мен единственото излишно са копченцата до ципа. Доколкото виждам ципа е отстрани.
Можеш да помолиш и за сребристи камъчета на колана в частта, която са пада на гърба, за да се подчертае цялата талия.
Според мен като се облече роклята, ще изглежда още по-добре. Този манекен все пак няма истинска талия и ханш, за да подчертаят извивките  pardon
Активен
allegra
Регистриран

Публикации: 5


Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: април 20, 2013, 11:38:02 »

Благодаря момичета  Wink
Ще снимам роклята да ви я покажа. Дано ми я преправят и тогава ще мога да покажа снимки и от сватбения ден  smile
Hope4Everton, имай предвид, че на снимки цветовете много лъжат. Не се подвеждай. Според мен от тези снимки ще може да видиш дейтайлите и близкия план на акцентите, според мен са много добри  good Роклята е много красива!
Успех в избора!
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: април 20, 2013, 11:40:07 »

Hope4Everton, роклята наистина е много хубава smile И отзад изглежда страхотно  good А що се отнася до изработката - аз много не разбирам, но ми харесва това което видях  good
Алегра, и твоята рокля е много красива smile Честита да ти е  girl_wink
« Последна редакция: април 20, 2013, 11:42:23 от Mucka<3 » Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: април 20, 2013, 12:01:46 »

hope и на мен ми изглежда добре, теб какво те притеснява?
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #385 -: април 20, 2013, 13:03:41 »

Алегра, роклята е разкошна, аз не съм бременна, но много ми хареса модела, сейвнала съм си я във фаворитите smile
Хоуп, и твоята много ми допада, също е във фаворитите ми smile изглежда ми добре на снимките, теб какво те разколеба?
Активен
Hope4Everton
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: април 20, 2013, 13:22:52 »

Момичета и аз не зная како ме разубеждава....Може би наистина мога да ги помоля това сребристото "нещо" отпред на кръста да го заменим с друго....
Прави сте, че на манекена не може да стои така, както на мен примерно smile Но съм решила да поизчакам да минат баловете, бутиците да се заредят с рокли и да поогледам из Асеновград модели и тогава да поръчам smile

Благодаря ви
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: април 20, 2013, 13:24:43 »

Хоуп, на мен ми изглежда добре и отпред, и отзад blum Между другото изглежда ми по-добре от това, което можеш да откриеш в БГ. Но, ти си знаеш, отиди и се увери с очите си girl_wink
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: април 20, 2013, 13:36:24 »

Можеш да попиташ в Ивоар за колко биха ти я ушили, но със сигурност няма да е по малко от 1500 лв  pardon
Тази и твоята рокля са подобни
http://atelierivoire.bg/portfolio/#!/veron

А колкото да Асеновград, там има хубави рокли, но точно тази няма да я намериш  pardon

Ако до сега не си мерила рокли, по добре изчакай и разгледай, премери, помисли и тогава поръчай smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: април 20, 2013, 16:07:07 »

хоуп, на мен пък именно сребристото ми харесва. и е добре ушита.
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines