Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 19:30:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 5 част  (Прочетена 158440 пъти)
 
jutka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #210 -: април 04, 2013, 09:44:41 »

При мен чакането беше за изработката на две бучески и хванах Новата им година...над 40 дни, бях издивяла. Шипнаха ги в деня на предполагаемото им получаване...А иначе пристигнаха за 10-на дни...от 23 март до онзи ден...
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #211 -: април 04, 2013, 09:48:01 »

Да, тогава е разбираемо, нашата рокля е била от готовите, затова е пристигнала толкова бързо.
Активен
vivii
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #212 -: април 04, 2013, 09:51:30 »

Честито за рокличките  Wink
Момичета някой носил ли е рокля с трен(да се влачи отзад)чудя се дали е удобно,много са красиви но ме притеснява вървенето с нея а после и танците  crazy
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #213 -: април 04, 2013, 10:01:42 »

Моята е с шлейф, и то доста дълъг, но си има копченца за прикрепяне и буквално изчезва като се прикрепи, така че няма проблем нито вървене, нито танцуване :-).
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: април 04, 2013, 10:12:44 »

И моята има шлейф, но се прибира отзад и не се усеща изобщо  smile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: април 04, 2013, 11:42:58 »

Леле, jutka, честитоооо Bravo danceg yahoo Нямаш си идея как ме успокои с това, че и твоята рокля от Миланоо е прекрасна. Отдъхвам си леко good Чакам и се надявам и моята да е прекрасна Girl_hide (А да не говорим че проверявам всеки ден по два-три пъти има ли движение в Миланоо blush )
Активен
jutka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #216 -: април 04, 2013, 11:47:32 »

Хаха, и аз бях така...да не кажа дневно поне по 10 пъти ...задължително ще следя и твоята как ще е. Имам позната която държи да се омъжи с този тип рокля и искам да разбера как ще е изпълнението. Стискам палци и вярвам, че всичко ще е наред.  good
Довечера ще разгледам за шлейфа, аз видях, че имам нещо като ушенце от вътрешната страна, но незнам къде се закача...  Girl_hide
Дори незнам как би станало...не мога да си го представя....
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: април 04, 2013, 11:54:18 »

Довечера ще разгледам за шлейфа, аз видях, че имам нещо като ушенце от вътрешната страна, но незнам къде се закача...  Girl_hide
Дори незнам как би станало...не мога да си го представя....
Според мен трябва да я облечеш, да викнеш кумата или друга приятелка и да започнете разузнаване на облечено  girl_wink
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: април 04, 2013, 12:00:22 »

Между другото за моминското парти, което ще е уникално избухване в дискотека, съм си избрала ето тази рокля - http://www.milanoo.com/White-Black-Strapless-Multi-Layer-Skirt-Tulle-Cocktail-Dress-p74859.html  MANICURE Задържам с поръчката й, за да видя как ще се справят с булчинската рокля. Обаче малко ме притеснява дали няма да съм като абитурентка или нещо подобно...И също дали не е прекалено...Вие какво мислите, ама честно? blush
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: април 04, 2013, 12:17:17 »

честно казано, мен малко не ми харесва самият мотив черна дантела. Не защото съм против това съчетание, даже съм За, но самият модел нещо не ми харесва лично на мен . smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #220 -: април 04, 2013, 13:00:28 »

И на мен не ми харесва модела - струва ми се малко странно съчетанието на тюл с дантела, малко е претруфена за мен лично. Но ако на теб ти харесва, най-важното е да знаеш, че ще се чувстваш красива и спокойна с нея.  Wink Ако е такова усещането ти за роклята, мнението на останалите не е много важно. Wink
Активен
jutka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #221 -: април 04, 2013, 13:51:34 »

Адичко, според мен вземи нещо, което да облечеш и за друг случай...аз така ще правя за моето моминско smile
Аз харесвам тюл, но къс вариант от Миланоо ми я направиха да изглежда доста по-пухнала отколкото очаквах.
Ако това ще ти помогне да промениш мнението си - късата ми рокличка е с тюл и е прекалено разкроенааа, повече от показаното в сайта! Направо незнам, странно ми е и мисля да я прибирам малко  Wink Определено е като балеринска, не съм свикнала...иначе съчетанието със сребърното и камъчетата се е получило супер! Дантелата на мен ми хареса, но на вкус приятели няма.  girl_wink
Какъв е акцента на сватбата ти? Може да си с рокля в този цвят...
Активен
vivii
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #222 -: април 04, 2013, 15:23:57 »

Относно шлейфа-миналата година бях кума и преди да влезем в ресторанта решихме с булката да и закачим шлейфа(имаше едно копченце) но тъй като цял ден се беше влачил по земята(беше почернял)не изглеждаше никак добре,откопчахме го и се наложи цяла вечер да го държи и така едната и ръка беше винаги заета sad
Просто споделям личен опит Wink
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #223 -: април 04, 2013, 15:50:58 »

Да затова и на моят шлейф подпъхването е от вътршната страна, т.е. мръсната страна отива отвътре на подгънатия шлейф, така че изчезва един вид под роклята и само създава илюзията за още по богата пола, а горната маст, си  е тази, която си е била и преди това, т.е. чистата и изглежда поне в моите очи страшно красиво!
Оле как го обясних, по добре обаче не мога  blush
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: април 04, 2013, 16:05:41 »

Мерси момичета за мненията give_rose Аз харесвам точно щръкналата балеринска част, а и ме предупредиха приятелките да съм с нещо кукленско, не знам защо и какво ще правят  girl_wink А иначе наистина дантелата е малко повече и за мен...А сватбата е червено и бяло, обаче ми казаха да съм с черно и бяло, и пак не знам защо и какво толкова ще ми организират  Girl_hide Другата, която харесах е тази - http://www.milanoo.com/Pretty-Strapless-Organza-Satin-Mini-Wedding-Dress-p10103.html Лошото ми е, че са ме ограничили от към избор - нещо кукленско, бяло с черно girl_impossible
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines