Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 13:52:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 5 част  (Прочетена 158336 пъти)
 
bluejeans
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #150 -: март 27, 2013, 12:30:13 »

Като за китайска реплика е чудна  smile размерите са точно каквито съм ги дала, все едно на мен е шита  good Естествено, не е 1 към 1 с оригинала и при първо виждане малко се шашнах (противоречиви чувства), но след обличане си я харесах. Сега само ще отрежа шлейфа и да видим после как ще е
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #151 -: март 27, 2013, 14:12:33 »

Момичетааа, за тези, които чакаха фрий шипинга в milanoo.com, току-що получих мейл, че са пуснали такъв за следващите 3 дни. Успех!!!

http://www.milanoo.com/?Promotion=en20130327&utm_source=emarsys&utm_medium=email&utm_content=&utm_campaign=2013.03.27+en+Free+shipping+few+hours+left%2C+hurry%21
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: март 27, 2013, 14:33:08 »

Ох аз го чаках този free shiping, но преди малко се разтърсих в нета и само негативни мнения, едно след друго, на всякъде виждам НЕ КУПУВАЙТЕ  от Милано. Сега съм   shok Oh my ... и не знам какво да правя.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #153 -: март 27, 2013, 14:35:56 »

Че толкова много доволни булки има тук. То винаги ще има и друга страна, да не говорим, че може да е интерес girl_wink

Я дай линк да ги видим тия мнения, че аз не ги намерих.
« Последна редакция: март 27, 2013, 14:40:06 от casky » Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #154 -: март 27, 2013, 14:45:38 »

Хаха, Evriala, не се шашкай - винаги ще има недоволни smile Тук в нашия форум обаче, всичките, които сме поръчали оттам сме мнооого доволни  good Понякога става въпрос и за твърде високи очаквания... аз лично смятам, че съотношението качество/цена е повече от перфектно... страхотни материи, изработката е нелоша, единствено, че понякога има малки разминавания с оригиналния модел, който виждаш, но според мен не са фатални, освен ако не си твърде вманиачена. Аз пак бих поръчала от тях и по друг повод smile
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: март 27, 2013, 14:54:04 »

http://www.complaintsboard.com/bycompany/milanoocom-a154785/page/2
Ето това е само част от негативните мнения, които четох. Аз също си казвам това, колко сте доволни тези, които поръчаха от там. Днес милото трябва да ми вземе мерките, че не мога да намеря шивач и по това как са описали в сайта мерките, така ще ми ги вземе. Когато ходих по Пиротска за рокля, честно казано се отвратих от нещата които мерих - ужасни материи и шевове, ужасно отношение и си казвам, че ще прежаля 200 лева, макар че с милото не разполагаме с големи финанси. Ох дано всичко да е ок!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #156 -: март 27, 2013, 14:55:00 »

Хаха, Evriala, не се шашкай - винаги ще има недоволни smile Тук в нашия форум обаче, всичките, които сме поръчали оттам сме мнооого доволни  good Понякога става въпрос и за твърде високи очаквания... аз лично смятам, че съотношението качество/цена е повече от перфектно... страхотни материи, изработката е нелоша, единствено, че понякога има малки разминавания с оригиналния модел, който виждаш, но според мен не са фатални, освен ако не си твърде вманиачена. Аз пак бих поръчала от тях и по друг повод smile
Е, нали е ясно, че ако някой иска 100% оригиналния модел трябва да се бръкне 10 пъти повече...дайте да не се заблуждаваме girl_wink scilla много точно го е казала good


Това с милото да ти взема мерките, аз лично съм много против...освен ако не е шивач. Или ако не си склонна после на разминаване. Аз въпреки, че майка ми е доста навътре с "шев и кройка" и ни е шила доста неща си отидох при шивач girl_wink
« Последна редакция: март 27, 2013, 14:58:41 от casky » Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: март 27, 2013, 15:05:54 »

А да ви питам, обиколката на бюста как ви я взеха, тъй като в сайта пише през най-широката част, а аз когато ми се е налагало  винаги са ме мерили под мишниците? А и пише да си със сутиен.
Не мога да намеря за толкова кратко време шивач в квартала, затова ще се доверя на Милото - не е шивач
« Последна редакция: март 27, 2013, 15:07:46 от Evriala » Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #158 -: март 27, 2013, 15:11:31 »

Взема се през най-широката част, но то има и такава през мишниците. Бях със сутиен, защото и на сватбата бях със и то при вземане на мерките бях със същата марка, за да съм сигурна че е точно girl_wink


Мерки пратих повече от колкото те искаха, за по-сигурно girl_wink По тази таблица
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: март 27, 2013, 15:18:15 »

Благодаря ти
Активен
maiunkova
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #160 -: март 27, 2013, 16:06:17 »

Защо от Milanno ми начисляват доставка, въпреки съобщението за free shipping crazy
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: март 27, 2013, 16:17:53 »

Защо от Milanno ми начисляват доставка, въпреки съобщението за free shipping crazy
Днес ги попитах същото, значи, shipping-а е безплатен само за продукти на пълна цена (Free shipping on full-price purchase over 99 $) над 99 долара, т.е. продукти, които имат друга отстъпка или ползваш купон са си с шипинг с 40 % отстъпка, както беше преди това.

Хора аз този шипинг го чакам от миналия път, което значи от края на февруари. Утре смятах да поръчам чрез PayPal, ама сега леко се стресирах пак. И аз съм чела гадории доста, даже има цял блог на тази тема - OhNoMilanoo мисля че се казваше. Обаче аз там видях лоши работи само за карнавални костюми (Cosplay), а за булченски никой нищо лошо не беше писал и затова се навих. Сега обаче пак се прокрадват съмнения  sad Утре ще разговарям с банката да видя дали ще ми вземат такса превод и после...не знам, ще има "мечка страх, мен не страх" май  blum
« Последна редакция: март 27, 2013, 16:20:49 от adi4ko » Активен
jutka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #162 -: март 27, 2013, 16:24:18 »

Лелееее, сега прегледах коментарите от английския сайт за Миланоооо...изплаших се!!! Нима наистина е така?!?!?!  sad cray angry
Активен
sindylo
Любопитен
*
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: март 27, 2013, 16:29:31 »

Е аз съм от доволните  , които са поръчали от milanoo и добре че не съм ги чела тези негативни коментари преди това.
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: март 28, 2013, 23:13:50 »

Мацки, може и да съм малко оф топик, ама искам да питам нещо! На 25.02 си поръчах пробно една рокличка от Ибей с надеждата, ако пристигне и всичко е ОК да си поръчам булчинската рокля и разни други аксесоари  girl_impossible Само, че моята поръчка още не е пристигнала и вече почвам да се ядосвам....не пука за 20-те лева за рокличката, а за това, че ако не пристигне няма да се престраша да си поръчам сватбената по интернет  NO
Според вас дали се е загубила някъде по пътя или е нормално да се позабави повече от месец?!
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines