Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 11:48:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 5 част  (Прочетена 158267 пъти)
 
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #165 -: март 28, 2013, 23:16:56 »

Пиши на китайците girl_wink След месец вече изобщо не се притеснявай да ги притесняваш biggrin И после кажи какво са казали blum Те следят поръчката smile
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: март 29, 2013, 00:16:53 »

Casky, аз го тормозя тоя от преди 10 дена....и тогава ми отговори да не се притеснявам...щяла да пристигне роклята! Да почакам още няколко дена....но ми писна да чакам sad Днес пак му писах! Да видим какво ще ми отговори!  beating
Активен
jutka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #167 -: март 29, 2013, 09:36:47 »

Mucka<3, аз моите рокли пуснах на 08.02.2013...но тогава хванах празниците около Новата им година...Ако това ще те успокои, още не са пристигнали...и аз си чакам.  blush Поне са шипнати от миналата седмица smile Смешното е, че ги шипнаха на 18.03.2013 (датата, когато трябваше да са при мен), но реално пощите в Китай се колектват всяка сряда, като се препращат от сортинг центъра най-рано на следващия ден. Писах си с китайците толкова много, че спокойно мога да отида да поработя при тях.  pleasantry
Като си поръчвала от Ebay, колко време ти е била времето за изработка, може това да забавя нещата... И провери ли селъра от коя част на света е?
На моя приятелка роклите пристигнаха 30 дни след шипването, защото тогава хванахме нашата Нова година...
С две думи, за месец дори ти е още рано да се притесняваш...но не се колебай да им пишеш, тормози до последно. На мен ми обещаваха намаления, купони с 10$ и какви ли още не глупости...В края на краищата си клиент и си в правотото си!  Успех! good
За поръчките от Интернет, просто е нужно да си предвидим повече време...Дано поне след толкова чакане, си е заслужавало всичките тези нерви!
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: март 29, 2013, 10:07:07 »

Mucka<3 и аз поръчах една рокличка за племенницата ми и едно було на 23.02 и пристигна вчера. Пише,че е изпратена чак на 3 март мисля .... Така, че не се притеснявай понякога и по 2 месеца се бавят  smile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: март 29, 2013, 10:14:47 »

Хорааа, току що поръчах от Миланоо..Сега започва великото чакане, искам всички да стискате много палци всичко да е наред, че вече треперя  angry Направи ми много странното впечатление, че само натиснах бутона Confirm на PayPal, и след секунди си проверих в Райфайзен сметката и ги нямаше вече парите, а статуса в Миланоо скорострелно ми беше на Preparing for shipping (Преди това има още 2 статуса, които са Awaiting payment и Awaiting confirmation)  Wink Когато става въпрос за плащане, явно са доста бързи biggrin На мен ми пише 26 дена изработка и 12 дена шипинг - 38 дена общо. Вчера ги питах и казаха че дните са календарни, а не работни. Дано всичко да е наред  good
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: март 29, 2013, 10:21:11 »

А, и да си покажа роклята - http://www.milanoo.com/Ivory-Ball-Gown-Strapless-Beading-Floral-Tulle-Bridal-Wedding-Gown-p240432.html  Girl_hide
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: март 29, 2013, 10:23:59 »

страхотна е ! чакаме с теб, стискаме палци. smile
Активен
jutka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #172 -: март 29, 2013, 10:36:46 »

adi4ko, при мен Awaiting payment и Awaiting confirmation бяха 2 дни...А роклята е разкошна! И аз я заглеждах, но после реших, че ще съм много огромна и трудно подвижна с такъв модел...но пък те са многооооооо красиви! Винаги съм си представяла, че се оженя в такъв тип токля, но още нищо не се знае...Чакам си аз  Wink
Успех!  girl_wink
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: март 29, 2013, 10:44:22 »

Мерси момичета, много ми хареса на мен деколтето и като цяло горната част  Girl_hide Аз също винаги съм се представяла в такава рокля и реших, че ще си сбъдна мечтата, ако ще да не мога да влизам през вратата biggrin Всъщност аз съм доста висока и на мен не ми стоят толкова пищно и красиво другият тип рокли - по тялото и много дълги, или къси. Аз съм пищна девойка с пищна гръд и такива рокли ми седят убийствено biggrin

Jutka, аз много се учудих наистина, че толкова бързо беше на етап 3 поръчката, даже им зададох въпрос, да не е нещо объркано...В смисъл точно платих и след секунди вече бяха дръпнали парите и им ги бяха дали. Притеснявам се да не се е объркало нещо, ама ще видя какво ще ми отговорят. В PayPal акаунта ми всичко изглежда добре, пише си че са изтеглени парите и е платено на Миланоо вече.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #174 -: март 29, 2013, 10:45:19 »

adi4ko пейпал взема парите веднага girl_wink Не само от милано smile А роклята е супер Girl_hide

Муцка, всичко ще е наред, споко girl_wink Наистина това е нормално забавяне от Китай girl_wink
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: март 29, 2013, 10:55:13 »

Да аз видях сега в PayPal че пише Express Checkout Payment Sent, тоест явно е някакво експресно плащане. Но мисълта ми беше, че те ги взимат бързо парите го знам, но от Милано ми казаха, че потвъждението на парите от Пейпал става в рамките на 3 дни, а те го направиха за секунди...Може би аз се психясвам нещо излишно заради негативите за Миланоо, които четох напоследък  crazy
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #176 -: март 29, 2013, 10:58:47 »

По принцип е до три дни, ама главно връщането  biggrin Т.е. ако нещо е станало и трябва да ти връщат парите girl_wink Даването веднага се отразява, поне при мен е било винаги. А съм купувала доста неща girl_wink
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: март 29, 2013, 11:10:55 »

Ох мерси casky, че вече се  crazy crazy crazy
Активен
sindylo
Любопитен
*
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: март 29, 2013, 11:40:53 »

adi4ko супер рокля си избрала.Стискам палци и чакам с нетърпение резултата.
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #179 -: март 29, 2013, 13:44:42 »

adi4ko, разкошна рокля! Пробвах подобна в Aegean миналия месец, наистина е много пищна. За моята малка фигура, не беше подходяща но наистина мн хубаво деколте smile Стискам палци и ще чакаме снимки на твоята разкошотия  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines