Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 05:45:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 5 част  (Прочетена 148750 пъти)
 
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 01, 2013, 20:16:11 »

Наистина е много хубава!
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #16 -: март 01, 2013, 23:32:44 »

Много хубава рокля! Честито! smile
Активен
iskrichkavn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: март 02, 2013, 00:50:25 »

Това с шлейфът ще е малко трудно, но ще го уредя тези дни. Просто трябва да я изкарам от калъфа, доста си е дълъг. Направо е  почти перфектно качеството, казвам "почти", понеже не съм видяла оригинала. ОБожавам я!!! smile
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 02, 2013, 08:38:51 »

Iskrichka, роклята ти е страхотна  good А още по-хубавото е, че ТИ я обожаваш  girl_wink
Активен
skuki
Ентусиаст
**
Публикации: 70



« Отговор #19 -: март 02, 2013, 09:48:00 »

момичета, аз съм се насочила към нещо такова

 http://www.dhgate.com/new-custom-size-classic-sexy-victoria-jane/p-ff8080813b92b8e7013bb760d7f77b34.html#s27-15-null

харесах си доста рокли от този сайт, но сега почнах да разглеждам милано и там виждам, че пише без митнически такси. Наистина ли е така? Вече съвсем се обърквам! Никога не съм си поръчвала нещо по нета, днес ще ходим до банката, за да си поръчам международна дебитна карта, моята е само за бг. В милано не виждам и цена на доставка, всичко ли е включено?

iskrichkavn, би ли споделила как беше при теб? Поздравления за роклята! Надявам се да е точно такава, каквато си си я представяла!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #20 -: март 02, 2013, 11:35:44 »

Роклята е много хубава good
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 02, 2013, 18:02:37 »

Аз в Миланоо освен това от страни, че доставят до 170 страни в света, нищо друго не прочетох за доставките, като цени с какво се пращат и т.н. Изпратих им вече две запитвания относно цените на доставките, но все още нищо. А на първите въпроси за повече снимки на една рокля и дали е възможно да се направи с връзки бяха доста бързи. Ето роклите, на които аз съм се спряла, обаче така и не мога да разбера цвета ivory слонова кост, ама колко точно се различава от обикновеното бяло не знам. Ето ги :
1.http://www.milanoo.com/White-Sheath-One-Shoulder-Floral-Chiffon-Bridal-Wedding-Dress-p258368.html
2.http://www.milanoo.com/Ivory-A-line-Spaghetti-Strap-Beading-Chiffon-Bridal-Wedding-Gown-p258378.html
3.http://www.milanoo.com/White-Sweetheart-A-line-Organza-Satin-Wedding-Dress-p41385.html
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 03, 2013, 00:44:12 »

Аз в Миланоо освен това от страни, че доставят до 170 страни в света, нищо друго не прочетох за доставките, като цени с какво се пращат и т.н. Изпратих им вече две запитвания относно цените на доставките, но все още нищо. А на първите въпроси за повече снимки на една рокля и дали е възможно да се направи с връзки бяха доста бързи. Ето роклите, на които аз съм се спряла, обаче така и не мога да разбера цвета ivory слонова кост, ама колко точно се различава от обикновеното бяло не знам. Ето ги :
1.http://www.milanoo.com/White-Sheath-One-Shoulder-Floral-Chiffon-Bridal-Wedding-Dress-p258368.html
2.http://www.milanoo.com/Ivory-A-line-Spaghetti-Strap-Beading-Chiffon-Bridal-Wedding-Gown-p258378.html
3.http://www.milanoo.com/White-Sweetheart-A-line-Organza-Satin-Wedding-Dress-p41385.html
Здравейте,
Моята е от Миланоо и е в Ivory. Въобще не жълтее и не е тъмно  - направо си е меко, нежно бяло. Четох, че на снимките излиза много по-добре. А и прави кожата на булката по-хубава.
Относно митата - не, ще си платите митото. Няма начин. Те наистина ви пращат фактура за 20-3о долара, но на митницата са се усетили и искат разпечатка от поръчката и като видят, че не съвпадат цифрите, губите време да пишете на Миланоо да ви пратят официална фактура с реалната стойност. Знам го от опит с моята булчинска рокля и с тази, която поръчах за майка ми (две поръчки отделни бяха...)

« Последна редакция: март 03, 2013, 00:46:54 от milenuity » Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: март 03, 2013, 09:46:04 »

Здравейте и добро утро на всички!Аз отново имам въпрос, някоя от вас използвала ли е EMS за доставка, не само за сватбена рокля, а изобщо при пазаруване онлайн.Чудя се, ако в митницата се усещат, че не е написана реалната стойност, то в пощите пише, че ако стойността е над еди каква си, тогава се изпраща на митница и аз си мисля, че така може и да се получи номера. От друга страна то митото и ДДС ако не са големи суми, не си заслужава  да се занимавам с EMS, а и май не са много сигурни тия пощи. Лошото е както казваш ти milenuity, че китайците пишат фалшива стойност, а хич не искам да си имам разправии с митничари.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #24 -: март 03, 2013, 15:51:22 »

milenuity моята рокля беше  White и изобщо не синееше, а на снимките точно Ivory си изглеждаше жълтеникаво. Виждала съм синеещо бяло и точно заради него не исках бяла рокля, но пък нямаше как да се върже друга на лилаво и за това се смилих. То пък си беше супер good

Вие в тоя сайт директно с продавачите ли комуникирате? Защо не питате дали ги няма и в ибей. Тези неща с тоя сайт ми изглеждат прекалено сложни и не виждам особен смисъл...
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: март 03, 2013, 18:59:46 »

milenuity моята рокля беше  White и изобщо не синееше, а на снимките точно Ivory си изглеждаше жълтеникаво. Виждала съм синеещо бяло и точно заради него не исках бяла рокля, но пък нямаше как да се върже друга на лилаво и за това се смилих. То пък си беше супер good

Вие в тоя сайт директно с продавачите ли комуникирате? Защо не питате дали ги няма и в ибей. Тези неща с тоя сайт ми изглеждат прекалено сложни и не виждам особен смисъл...

Съгласна съм - има рокли в Ivory, които си бият на жълто, а има и бели, които синеят и такива, които не. Само казвам, че на Миланоо Ivory е много, много светло Ivory и не жълтее. Аз правих на моята снимки на нормална светлина и на лампа - не жълтееше. Направих и една в помещението, в което я съхранявам (един неизползваем офис) и там осветлението беше една много слаба крушка, единствено сега като гледам на тази снимка жълтее, но то и всичко друго в стаята изглежда жълтеникаво. smile
ето малко инфо за това какви са предимствата на Ivory и какви на "бялото" бяло.
http://www.weddingbee.com/2007/02/13/white-vs-ivory-wedding-dresses/#wp-polls-283
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #26 -: март 03, 2013, 19:15:39 »

То това си е някакъв форум. Няма предимства и недостатъци, има кое на какъв цвят стои. Ако форума е на скандинавци едно, ако е на азиатци друго, така че...

Като цяло бяло не стои много добре на много бели хора, прави ги още по-бели (в повечето случаи) smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: март 03, 2013, 20:21:39 »

Като цяло бяло не стои много добре на много бели хора, прави ги още по-бели (в повечето случаи) smile

Да, форум е - пише точно това, което си казала - на кой цвят кожа какъв нюанс на бяло стои. От тази гледна точка е хубаво преди да поръчва някой онлайн да прочете всички отзиви за дадената рокля, ако има такива или да пита. По-бялото бяло стои супер на по-тъмни кожи, а по-мекото, тип светло айвъри, на светличките. 
Както и да е, минаваме  Offtopic Просто исках да помогна на девойките информирайки ги за айвъри-цвета на Миланоо.
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: март 04, 2013, 09:28:22 »

Снежното бяло не стои добре и на по-мургави по мое мнение, подчертава контрастта между кожата и роклята, особено ако и косата е черна. Аз съм си жив пример - тена от лятото ми седи до другото лято (макар и избледнял) и с естествено тъмна черна коса, като се видях в бяло - ми се искаше да не съм  nea Но с цвят шампанско вече беше друго.

Според мен преди да поръчате, трябва да се видите с  тези цветове на живо и тогава да прецените кое да поръчате!
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #29 -: март 04, 2013, 09:39:20 »

Няма нищо кой знае колко сложно при поръчка на рокля от милано, аз съм още една от булките, чийто рокли са закупени от там и е изключително доволна. Това с ДДС-то и евентуално митото няма как да се избегне. За рокли до 150 евро се плаща само ДДС, над се плаща и мито. В milanoo - имат два метода на доставка - с куриер-експресна (DHL - както си поръчахме и двете с milenuity) и обикновена поръчка, която може би е по пощата - не съм 100% сигурна, защото не съм ги разпитвала за тази опция.

С milenuity си бяхме поръчали една след друга роклите и на двете ни се оказаха много сполучливи и двете рокли са ivory - както тя самата е писала, изобщо не жълтеят, а са нежно бяло и много много отива на всякакъв тен според мен, снимките, които аз бях пускала също са на жълта светлина в стая обзаведена с кафеви мебели и паркет и затова може би не се вижда реалния цвят на роклята. Някъде по-назад обаче бях пуснала снимка само на предницата на роклята и си се вижда, че не жълтее изобщо, беличка си е. Аз ако трябва да си поръчвам рокля - пак бих си избрала ivory smile Иначе роклята на casky също беше много сполучлива (поне от снимките, които успях да видя) - та в крайна сметка всеки решава дали иска снежно бяло или "меко" бяло - и двете могат да стоят добре  good
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines