Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 13:04:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Сватбени емоции" 3  (Прочетена 145144 пъти)
 
Emma
Ентусиаст
**
Публикации: 55



« Отговор #270 -: ноември 08, 2007, 18:14:16 »

аз малко се обърках вече blush
нали си има един конкурс за форума, където участват снимки на хора от форума тях ги слагат админите (само дето не знам те как разбират снимката дали е на някой от форума)
другото си е публичната част където участват всички
наистина това, че се виждат временни резултати помага на разни злобни хора да гласуват против, само за да смъкнат дадена снимка diablo
а дали снимките да са портрет или не, всеки си е преценил коя снимка му е мила и иска да участва с нея, емоциите които носят снимките може да са толкова различни... Wink
трудно е един конкурс да угоди на всички, но лошото е че няма коректност от страна на някои участници beating
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: ноември 08, 2007, 20:41:56 »

аз малко се обърках вече blush
нали си има един конкурс за форума, където участват снимки на хора от форума тях ги слагат админите (само дето не знам те как разбират снимката дали е на някой от форума)
другото си е публичната част където участват всички
Не е точно така - в конкурса за форума, както го наричаш участват всички снимки, а не само тези, които сме от форума и точно това смятам, че не е много правилно, но това не зависи от модераторите, а по-скоро от администраторите!  pardon
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: ноември 08, 2007, 21:25:09 »

Не е точно така - в конкурса за форума, както го наричаш участват всички снимки, а не само тези, които сме от форума и точно това смятам, че не е много правилно, но това не зависи от модераторите, а по-скоро от администраторите!  pardon

Ха, сериозно ли?!  huhhuh.gif crazy Чак сега разбирам... аз уж четох на няколко пъти правилата, ама това не ми беше станало ясно. А бе здраве да е, то всичко е доста объркано, така че вече даже не се страря да питам и да се информирам...каквото стане..."ще поживеем и ще видим" е казал народа  pardon
Активен
Emma
Ентусиаст
**
Публикации: 55



« Отговор #273 -: ноември 08, 2007, 23:08:17 »

maria_lakova, мда правя си и на мен не ми се струва редно, нали точно за това има такава част от конкурса, и аз малко се чудех как разбират коя снимка е на човек от форума и коя не, даже не съм ходила да видя там сложили са ме Wink, така или иначе исках да участвам в другата публична част(ако мога така да се изразя blush), но както и да е няма какво да го дъвчем...
сега ще гледаме резултатите pardon
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: ноември 09, 2007, 00:52:24 »

Гласуването за награда на форума е една част от конкурса. Като ограниченото е регистрация във форума и 20 мнения. Идеята е да се провери този начин на провеждане на конкурса. Като гледам колко са гласували там до момента мисля, че най-удачния вариант.
Обмисляме вариант последната седмица да оставим 20 или 30 снимки с най-високи оценки. Това решение ще се вземе до понеделник.
Последната седмица със сигурност ще бъде на "тъмно", без класиране и оценки.  Wink

Между другото мислите ли, че конкурс с жури би бил по-интересен на публиката?
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: ноември 09, 2007, 01:17:42 »

Между другото мислите ли, че конкурс с жури би бил по-интересен на публиката?
Знам ли...за целта журито трябва да е многобройно и разнородно(напр. от сайта;от сватбено,от модно,от "женско",от "мъжко" списания;фотографи;хора от "гилдията";някоя и друга известна личност от различни области;някой обикновен безпрестрастен човечец също;омъжени;неженени,всякакви...),с коментарите им по снимките-защо тази да,другата-не и т.н.Но тогава пък става още по-сложно и ще има още повече недоволни и реално публично обидени,пък и ще има към кого да бъде обърнат негативизма....
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: ноември 09, 2007, 09:29:37 »

то винаги ще има недоволни  Wink но може да се направи освен с публика да има и с жури - предимно модни фотографи според мен  good
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: ноември 09, 2007, 09:46:15 »

И аз съм на това мнение!Ще бъде най-добре да има и професионалисти в журито, които хем да са безпристрастни, хем да ни разяснят някои техники и особености от фотографията, поведението, емоцията, които трябва да излъчва една снимка...Защото все пак конкурса наистина е за емоция...а доста от снимките са много нагласени.И тук, ако има едно такова жури би могло най-добре да разясни на участниците какво се гледа, изистква, интригува и т.н.Тези съвети биха могли да бъдат много полезни и за бъдещите младоженци.По този начин те ще знаят какво да изискват от фотографа, как стават най-емоционалните снимки, да почерпят идеи и т.н.
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: ноември 09, 2007, 09:53:35 »

... .хем да ни разяснят някои техники и особености от фотографията, поведението, емоцията, които трябва да излъчва една снимка...Защото все пак конкурса наистина е за емоция...а доста от снимките са много нагласени.И тук, ако има едно такова жури би могло най-добре да разясни на участниците какво се гледа, изистква, интригува....

точно ей тва искам да напиша ама ще е след конкурса за да не ме претрепи някой с камъни сега blush , ще кажат хората "тая па за каква се мисли, да се види кви снимки е пратила първо и тогава да ни ги говори"  tease

но абсолютно съм ЗА да има и професионалисти в журито  good good good
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: ноември 09, 2007, 09:59:06 »

Ами mandarinka аз не се притеснявам да си кажа каквото си мисля,защото много добре съзнавам,че и моите снимки не са никак перфектни и дори любимите ми снимки от конкурса са най-непринудените,ама аз моята сватба не мога да я върна назад и да се щракам наново,а така бъдещите младоженци ще знаят и ще се учат от нашите грешки...Сега ме е яд за някои неща,ама като те грабне сватбения ден и ти малко като по инерция...Мисля,че така е с всички и за това като погледнеш доста от позите ни са еднакви blush *crazy*Та за това ставаше дума...И аз да поясня,че наистина не искам пак да стават спорове и скандали girl_wink
Активен
Emma
Ентусиаст
**
Публикации: 55



« Отговор #280 -: ноември 09, 2007, 10:20:22 »

ами на конкурси с жури винаги се почва, че всичко било нагласено и недоволните са още повече от публичния конкурс pardon оценяването на снимки както и на картини е много субективно мнение, но когато са от професионални фотографи те гледат не само емоцията, а и професионални елемнти на фотография в снимката.
а за конкурса във форума, дето казва Тео, че е най-удачния вариант според него, да, най-малко може да се злоупотребява, но пък тогава няма да има и популярността на публичния, зависи какво се търси с този конкурс, дали да се раздадът някакви награди или и да се привлекат нови потребители и да се популяризира сайта. pardon
а това дето последната седмица ще е на тъмно good
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: ноември 09, 2007, 10:20:46 »

Ами mandarinka аз не се притеснявам да си кажа каквото си мисля,защото много добре съзнавам,че и моите снимки не са никак перфектни и дори любимите ми снимки от конкурса са най-непринудените,ама аз моята сватба не мога да я върна назад и да се щракам наново,а така бъдещите младоженци ще знаят и ще се учат от нашите грешки...Сега ме е яд за някои неща,ама като те грабне сватбения ден и ти малко като по инерция...Мисля,че така е с всички и за това като погледнеш доста от позите ни са еднакви blush *crazy*Та за това ставаше дума...И аз да поясня,че наистина не искам пак да стават спорове и скандали girl_wink

като знам колко притеснен си на сватбата си и не ти е  до снимки laugh много си права Тони  good Bravo
аз имах предвид да напиша какво се изисква за да е добра една снимка  blush  ама това става с много предварителни уговорки между младоженците и фотографа

Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: ноември 09, 2007, 10:32:35 »

Ами аз вече съвсем се обърках :laugh:Всички имат право, така че май си е най-добре хем да има награда на професионално жури, хем на публиката, хем на форума...При всички случаи си вадим поуки и някакви изводи, така че все е полезно girl_wink
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: ноември 09, 2007, 10:35:43 »

Ами аз вече съвсем се обърках :laugh:Всички имат право, така че май си е най-добре хем да има награда на професионално жури, хем на публиката, хем на форума...При всички случаи си вадим поуки и някакви изводи, така че все е полезно girl_wink
Момичета, вие прочели ли сте как се разпределят въобще наградите?  tease
Има публично гласуване, гласуване от форума, има и жури!  blum
"Освен това този път журито няма да сте само вие, ние също ще вземем участваме. Част от наградите ще бъдат излъчени от нас и нашите партньори."
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: ноември 09, 2007, 10:52:00 »

Да,аз знам за това и за това просто се включих в дискусията кое е най-подходящото,а и не съм съвсем запозната кой е в журито(освен вас) и ще има ли компетентно мнение и дискусия изказани по повод снимките,освен "браво,ау,иха.... yahoo" за победителите :laugh:Иначе съм чела аз за правилата girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines