Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 08:27:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Сватбени емоции" 3  (Прочетена 144956 пъти)
 
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: ноември 07, 2007, 01:06:41 »

не по скоро (в което за пореденм път се обеждавам),че като липсва интонацията на гласа и все има неразбрали,вслучая аз  blush
благодаря ти prin4ipessa ,но въпреки всичко има къде къде по заслужаващи от нас Wink
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: ноември 07, 2007, 07:45:37 »

с риск да закъснея за английският ще кажа, щото немога да не коментирам а снощи заспах рано и съм ви изпуснала писанията  Wink... 1000% съм убедена че има хора които гласуват с 1, и съм абсолютно ЗА да се скрият оценките, българина е подло човече, знаете приказката за Вуте и Геле, и аз ще каза, че според мен достойните снимки са назад. Изключително подло е да се гласува с 1, ама то за мене това е същото като да си пускаш линка със снимката в разни форуми и да агитираш разни хора да гласуват, който иска да се обижда, всичко е свързано с възпитанието и много други нещица. Едва ли има човек, които да не вижда качествените снимки, ама заради това да ги буташ назад щото няма кой да гласува за твойте някак си не върви, да се скриват оценките, че закъснявам за английски.  crazy
Целувки на вас  kiss2  kiss2 kiss2 kiss2
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: ноември 07, 2007, 10:58:25 »

е толкова е гадно да се гласува с 1 за първите 3 снимки по добре да не се гласува за какво да си хабим гласовете за да му е зле на Вуте както каза Мандаринка crazy crazy crazy *crazy*крийте ги тея временни оценки вече че и аз мисля че така няма смисъл д абъде!!!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: ноември 07, 2007, 11:12:56 »

И аз гласувам с две ръце резултатите да не се виждат... *THUMBS*Даже мисля да не влизам да ги гледам до края,защото само се чудя какво става всеки ден,а и нали не я знам тази "специална формула...".на мен само ми стана много странно,че в началото даже бях забравила за класирането и като се сетих влизам и Oh my ...-имахме 5 гласа и даже горе-долу ан предни позиции,а тия дни много момичета от форума ми споделиха,че гласували за едната ни нсимка,защото им харесала,както и някои приятелки,които четат форума и когато днес влизам да видя какво става и пак ohmyдоста по-надолу сме :girl_wink:Същото е станало наистина и с доста други снимки...Не че нещо,ама не мога да разбера и аз какво става и за това няма да гледам пък каквото стане 8PПък и така взех и аз да се паля като ви чета,защото не искам да повярвам,че има хора,които ще искат да навредят на когото и да било и да си правят специално труда за това...би било направо ужасно! crazy
така че хайде да не се ядосваме! give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: ноември 07, 2007, 11:18:48 »

аз изобщо не ги гледам вече мисля че каквото и да пише сега няма никакво значение!ама ако накрая спечели снимка която даже не зная на кого е (сещате се какво имам в предвид0ще се разочаровам и не за себе си ами защото има наиситна много стойности снимки които за мен са пшобедители въпреки резултатите
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #230 -: ноември 07, 2007, 11:27:46 »

Аз също съм "За" да не се виждат резултатите от временното класиране!
  А иначе мисля че едва ли някоя от нас не е гласувала и за себе си
И не съм гласувала за себе си! И според мен достойните снимки на доста назад!
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: ноември 07, 2007, 16:33:08 »

моля ви,нека конкурса бъде една приятна емоция за всички,не бъдете прекалено мнителни или докачливи smile

Подкрепям с две ръце Росистела good
За едни едно е подло , за други друго нещо , няма смисъл заради един конкурс да разваляме приятната форумска компания и да създаваме допълнителни дразги .Затова подкрепям момичетата - да не се виждат оценките good
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: ноември 07, 2007, 18:11:04 »

аз днес се замислих, не е ли по-добре форумките изобщо да не гласуваме иначе не е много удачно всеки гласува за себе си или за приятел и да може да се гласува по веднъж, а не по веднъж на ден. Не знам, ама става малко объркано Girl_sing
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: ноември 07, 2007, 18:18:05 »

ама аз мисля че ако не гласуваме ние от форума накрая ще спечели и момиче коеот не  е от форума и какво се получава форумския конкурс вече няма да е такъв  pardon някак си не ми звъчи добре като се замислих!
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: ноември 07, 2007, 18:26:53 »

Има ли снимки на момичета, които не са от форума?
аз мислех, че сме само ние girl_wink
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #235 -: ноември 07, 2007, 18:30:17 »

ами има..и то не една..... sad
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: ноември 07, 2007, 18:34:02 »

хм, лоша работа.
е здраве да е!
който и да спечели важното е че гледаме такива сладки снимчици tease
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: ноември 07, 2007, 18:58:10 »

ти сериозно ли си мислела че сме само ние  =]ох милото то аз ти убих детските мечтички!!!еми така е какво да се прави!
Активен
siska_rs
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35


Важно е да има кого да обичаш!


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: ноември 07, 2007, 20:53:27 »

И аз гласувам с две ръчички да не се виждат временните резултати good И моля отбележете махнала съм постовете,направих го единствено ,защото мислех че и вие го правите! blush
Мисля,че сте прави и ако не се виждат резултати ще е по-обективно! pardon
Активен
Благовеста
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #239 -: ноември 07, 2007, 22:51:02 »

Може би това да не се виждат резултатите е добра идея, от гледне точка на това, че хората ще дадат собственото си мнение за определени снимки. Оценките ще са по-неутрални. Все пак е добре през определено време -седмица или две да излиза и временното класиране и участниците да видят каква е текущата оценка. Някой ще каже: оценката не е важна - важно е участието. Според мен той ще е напълно прав, защото всички, който са пратили снимка вече са победители и наградата им няма цена, още по-малко оценка... Dance
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines