Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 07:36:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Сватбени емоции" 3  (Прочетена 139764 пъти)
 
siska_rs
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35


Важно е да има кого да обичаш!


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: ноември 03, 2007, 15:11:22 »

Ами аз въобще не виждам оценки crazy.Показва ми кои са на първите три места и отдолу тези след трето! sad Като отида на снимка ми показва имената на участниците ,но не и временните оценки! pardon Така ли трябва да бъде? blush
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: ноември 03, 2007, 15:49:48 »

Ами аз въобще не виждам оценки crazy.Показва ми кои са на първите три места и отдолу тези след трето! sad Като отида на снимка ми показва имената на участниците ,но не и временните оценки! pardon Така ли трябва да бъде? blush

Мацка, виждам че си прочела темата"отворено писмо", а там пише че софтуера трябва да се пипне и това ще стане в понеделник, щото пичовете са на обучение и няма кой да ги оправи оценките. Спокич само  girl_wink
Активен
siska_rs
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35


Важно е да има кого да обичаш!


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: ноември 03, 2007, 17:58:28 »

Да прочетох отвореното писмо но след като писах тук! smile Може би станах досадна с въпросите си,но така и не разбрах какво ще стане ако от един и същи компютър всеки ден е гласувано за една и съща снимка? crazy Има ли наистина контрол и наистина ли не можеш повторно да гласуваш? :mad_girl:Надявам се че не може! pardon
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: ноември 03, 2007, 18:16:52 »

От един и същ компютър неможе да се гласува няколко пъти, освен може би ако IP-то не се променя, ама си мисля че пак има някъв контрол, тва си зависи от интернет доставчика. Само някой луд ще си рестартира компютъра по 150 пъти да пробва дали му се сменя IP-то и да прави тънки сметки с доставчика да му сменя IP-то...  crazy crazy crazy
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: ноември 05, 2007, 11:43:17 »

има оценки вече, енджой  good
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: ноември 05, 2007, 12:33:10 »

Ами аз въобще не виждам оценки crazy.Показва ми кои са на първите три места и отдолу тези след трето! sad Като отида на снимка ми показва имената на участниците ,но не и временните оценки! pardon Така ли трябва да бъде? blush
мила след като пусна в поне три форума линкове да гласуват за теб мисля че скоро ще се качиш в тези три и няма да те притеснява че нямаш оценки.
Активен
Emma
Ентусиаст
**
Публикации: 55



« Отговор #186 -: ноември 05, 2007, 14:08:47 »

gucci много са така, чета ли чета по форумите, голяма реклама правят на сайта  blum
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: ноември 05, 2007, 14:15:39 »

Смятам че това е тъпо и грозно.Ако хората решат ще влизнат ще видят ще си харесат някого и ще гласуват и тези агитации са смешни.Явно някой хора им е фикс идея да гласуват за тях.Аз също мога да пусна из доста форуми да гласуват за мен ама за мен това е много подло.Надявам се да спечели една наистина готина снимка а не такива хора.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: ноември 05, 2007, 14:16:37 »

къде има оценки??? crazy аз съм много зле и не виждам
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: ноември 05, 2007, 14:18:03 »

ето http://www.svatbata.bg/konkurs/topten.html
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: ноември 05, 2007, 14:25:02 »

аз имам един проблем.Снощи кам 12:30 гласувах за две снимки,сега гледам един линк в един форум и кликам отгоре му  нашия конкурс с едн аснимка за коята ммога да гласувам,пак уж сам си израходвала 2та гласа за деня,злизам в конкусра и се оказва че мога да гласувам за всяка една снимка освен за двете за които съм гласувала и малко съм обаркана честно да ви кажа.можели някои да обясни какво става
и аз мога тaka да гласувам за всяка една снимка освен за двете за които съм гласувала crazy защо???
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: ноември 05, 2007, 14:29:13 »

а аз нямам още 5 гласа хехеххехехе тамън да не се следя така ми олекна
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: ноември 05, 2007, 14:30:46 »

хаа ама аз не видам и 2та ни снимка  crazy
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #193 -: ноември 05, 2007, 14:34:49 »

Ми то с тия агитации май не е много правилно.Нещо стана като на изборите. За мен истинският победител ще е този избран от форума.
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: ноември 05, 2007, 14:38:56 »

Ми то с тия агитации май не е много правилно.Нещо стана като на изборите. За мен истинският победител ще е този избран от форума.
като гледам как гласуват новорегистрирани потребители с 1 мнение за вътрешните номинации...едва ли  Wink Wink Wink Wink
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines