Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 07:26:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Сватбени емоции" 3  (Прочетена 144917 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: ноември 01, 2007, 17:59:46 »

за 2 на ден!! за собствените и аз питам не искам да гласувам за моята прекалено е банално и пошло според мен аз не ис ги харесвам pardon не сай-подходящите pleasantry а за утрешното гласуване ако може някой да ми обясни и на мен няма да се разсърдя tease
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: ноември 01, 2007, 18:02:59 »

Както винаги съм натоварен със задачата да обеснявам. Утре ще обесня всичко подробно.  Wink
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: ноември 01, 2007, 18:18:20 »

Тео извинявай че така те тормозим ама нали за да не сгафим pardon
Активен
Emma
Ентусиаст
**
Публикации: 55



« Отговор #153 -: ноември 01, 2007, 20:54:23 »

Здравейте,
Извинявам се, че се намесвам тук - не съм от най-редовните, но имам проблем.
Към кой мога да се обърна относно конкурса "Сватбени емоции" и аз участвам в него, но са ми объркали снимката sad Под нашите имена има чужда снимка, а докато го разберем такова чудене беше с цял отбор приятели blush
Не знам дали Teo трябва да питам за това, виждам че към него се обръщате.
Моля, който се занимава с конкурса ми пише на лични, да видим дали ще може да се направи нещо и да си участвам и аз smile Пратих майл на konkurs (a) svatbata.bg, но още нямам отговор.
Още веднъж извинявам се за нахлуването в темата ви give_rose
« Последна редакция: ноември 01, 2007, 21:05:19 от Teo » Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: ноември 01, 2007, 21:07:29 »

Fixed
Благодаря
Извиняваме се


p.s. Издирват се програмистите на Thunderbird boxing boxing boxing
Активен
siska_rs
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35


Важно е да има кого да обичаш!


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: ноември 01, 2007, 21:10:41 »

Аз все пак не разбрах!Какво ще стане ако някой гласува за една и съща снимка няколко пъти??????????????????Няма да е честно,ако може да се гласува многократно за една и съща снимка! Mad girl
Активен
Emma
Ентусиаст
**
Публикации: 55



« Отговор #156 -: ноември 01, 2007, 21:14:37 »

Fixed
Благодаря
Извиняваме се
p.s. Издирват се програмистите на Thunderbird boxing boxing boxing
good много мерси и сори че тук точно писах Wink
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: ноември 01, 2007, 21:17:11 »

Отговор:
а) просто неможе да се гласува за една и съща снимка;
б) ако може, ще го хванем с лог файловете за гласуването там всичко се вижда. След което го оставяме на bad admin  beating
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: ноември 01, 2007, 21:20:27 »

Отговор:
а) просто неможе да се гласува за една и съща снимка;
б) ако може, ще го хванем с лог файловете за гласуването там всичко се вижда. След което го оставяме на bad admin  beating
нищо не разбрах  :(последно от един компютар можеш да гласуваш само за две снимки и до края на месеца повече не можеш да гласуваш за тях от друг компютър така ли?
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: ноември 01, 2007, 21:42:56 »

Милички, защо вие толкова трудно да разберете това с гласуването?
От един компютър може да се гласува за 2 снимки на ден! За същите снимки същия ден може да се гласува от друг компютър (макар че ако са в мрежа с един IP адрес няма да стане) и всеки ден може да се гласува отново или за същите 2 снимки или за други 2, както вие си прецените!
Не може да се гласува няколко пъти за една и съща снимка от един компютър един и същи ден!  NO То по принцип системата не позволява, но ако това стане чрез някаква измама, администраторите ще го забележат и няма да се вземат предвид тези гласове!
При общото гласуване, което е в момента, няма ограничение да не се гласува за собствената снимка - няма как да стане, защото тук не се взема предвид профила, а в гласуването, което ще е само за потребители на форума, ще можем да гласуваме само за чужди снимки, защото гласуването ще се свързва с профила!  good
Дано съм успяла да разясня някои неща и дано поне някой да ме е разбрал, че и аз като чета написаното вече се обърквам  tease
Плюс това под звездичките за гласуването си пише: "Можеш да гласуваш 2 пъти"; "Днес си гласувал 1 от 2 пъти"; "Днес си гласувал 2 от 2 пъти. Утре може пак, за днес стига!"  pardon
Когато сте гласували 2 пъти под снимките, за които сте гласували ще се вижда каква оценка сте им дали, а под останалите ще се виждат постоянно 3 жълти звездички и няма да можете да гласувате вече!
Активен
Emma
Ентусиаст
**
Публикации: 55



« Отговор #160 -: ноември 01, 2007, 21:51:51 »

аз го схванах DANCE, но така или иначе всичко си зависи от коректността на участниците pardon
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: ноември 01, 2007, 22:00:28 »

много благодаря за обеснянието мария,никъде няма ясно написано как се гласува,от този въпрос и отговор съвсем се обърках(а съм гласувала в предните 2конкурса и всики си беше ясно)а си представям някой който за пръв път разбира за конкурса.
Аз все пак не разбрах!Какво ще стане ако някой гласува за една и съща снимка няколко пъти??????????????????Няма да е честно,ако може да се гласува многократно за една и съща снимка! Mad girl
Отговор:
а) просто неможе да се гласува за една и съща снимка;

то е очеизвадно че не може на ден да гласуваш за една и съща снимка,нали системата не го позволява,и едва ли някой е толкова ....crazy* че да пита дали може да го прави,очевидно се питаше във въпроса не за всеки ден,а по принцип!
прочетох цялата тема за конкурса,видях сумати предложения за гласуването,кои прите кои не,нищо не е ясно,мисля че преди да се пуснеше конкурса имаше нужда от едно такова хубаво и ясно обеснение което си дала ти сега Wink
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: ноември 01, 2007, 22:12:02 »

Много се радвам, че някой е схванал какво искам да обясня  yahoo
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: ноември 01, 2007, 22:15:36 »

Аз също схванах *THUMBS*Благодарение на Мария give_rose
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: ноември 01, 2007, 22:16:17 »

Бе май аз съм от малкото на които всичко ми беше ясно...то нали си пише в "Оценяване".
Както и да, надявам се че всички вече са разбрали правилата и пожелавам на всички  Good luck
Толкова много снимки, аз просто незнам.....разглеждам, разглеждам и докато стигна до края и вече съм забравила кои съм гледала и почвам отначало! Страхотни снимки!
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines