Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 09:41:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Сватбени емоции" 3  (Прочетена 145021 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: октомври 30, 2007, 23:38:44 »

аз пратих снимки и нямам търпение да гласувам за някоя хубава буллка и нейното мъжле DANCE
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: октомври 31, 2007, 16:20:23 »

Днес в последния срок на конкурса (но не в последния час) най-после изпратих 2 наши снимки  blush. Какво му се чудих до сега незнам  pleasantry
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: октомври 31, 2007, 16:25:22 »

Днес в последния срок на конкурса (но не в последния час) най-после изпратих 2 наши снимки  blush. Какво му се чудих до сега незнам  pleasantry
Ама днес ли беше последният срок, да беееееееее то има специален подсещаш банер...ами аз не съм пратила...май се чудя crazy още...но докато се начудя, май ще е къснооо laugh
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: октомври 31, 2007, 17:50:13 »

ами аз не съм пратила...май се чудя crazy още...но докато се начудя, май ще е къснооо laugh

Ааааа, какви са тези работи!!!  beating А бе аз днес съм се заканила да нашляпам някой, така че внимавай... много съм бойна шъ знайш!  hunter Да пращаш снимки по най-бързия начин, че като си дойда другия път, те почвам още от вратата със шамарите! Ааамаха  ANGRY
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: октомври 31, 2007, 17:55:56 »

Ааааа, какви са тези работи!!!  beating А бе аз днес съм се заканила да нашляпам някой, така че внимавай... много съм бойна шъ знайш!  hunter Да пращаш снимки по най-бързия начин, че като си дойда другия път, те почвам още от вратата със шамарите! Ааамаха  ANGRY
А уж я гледаш, една такава, усмихната и добричка...а то какъв побойник излезе  girl_impossible ...хехе...само дето това последното емотиконче, когато го видях се пукнах от смях, как сладко се врътка и заканва... ANGRY ANGRY
Сега ще видя мъжът ми какво ще каже (ама как си търся оправдание) защото пак ще каже после, че си действам на своя глава..  Girl_hide...а той как не обича публичните изяви...хехе... pardon
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: октомври 31, 2007, 18:04:28 »

а той как не обича публичните изяви...хехе... pardon

А бе то никой мъж не обича, ама ние жените нали сме хитри и все намираме начин да ги прилъжем с нещо и да ги убедим в правотата си. Пък колкото и да не обича изяви, не вярвам да му е много "гадно" ако спечелите някоя друга наградка. Няма да му е зле ако се излежава за един уикенд на плажа, така че почвай да го обработваш!  girl_wink
Активен
Благовеста
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #126 -: ноември 01, 2007, 00:32:43 »

Конкурсът вече почна и искам да пожелая на всички успех! Аз лично съм много тъжна, защото снимките, които пратих не са публикувани. Надявам се, че просто са забравили да ги качат и утре ще са там! Girl_sing
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: ноември 01, 2007, 00:37:23 »

и нашите ги няма sad
успех на всички младоженци good
« Последна редакция: ноември 01, 2007, 01:16:38 от maslinka » Активен
Благовеста
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #128 -: ноември 01, 2007, 06:19:17 »

Росина, вашите са вече качени girl_wink Много сте сладки  Dance
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #129 -: ноември 01, 2007, 09:06:56 »

Има страхотни снимки yahoo Успех на всички, предстои труден избор Hmmm
Активен
Vanity
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 112



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: ноември 01, 2007, 09:27:09 »

лелеееееееее ама те са много shok.............я да се съсредоточа за гласуването
Активен
Христина Минчева
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: ноември 01, 2007, 09:32:49 »

 BravoСнимките са страхотни! Успех на всички учасници!  give_rose Bravo
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: ноември 01, 2007, 10:52:58 »

мале колко много снимки има само Oh my ... и са коя от коя по-хубави  Bravo обаче(винаги има обаче щом се касае до мен blush)може ли някой д ами обясни с тея звездички под всяка снимка кликвам върху някоя(която е в последствие оценката)или с влачене стигам до желаната звездичка!аз съм много зле а и не искам да окепазя някоя красива снимка с лоша оценка от незнание! Girl_sing
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: ноември 01, 2007, 11:13:45 »

оле снимиките са супер много Oh my ... и супер сладки попадения има страхотни са girl_in_love
а може ли да питам какви са точните правила за гласуване:това че от един компютър може да се гласува само веднъж на ден е ясно,не разбрах всеки за неговота си снимка може да гласува само веднъж ли или това е само за вътрешното гласуване или и за двете?и всеки ден ли си остава да можеш да гласуваш за две снимки?
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: ноември 01, 2007, 11:29:49 »

Искам да поздравя всички участници.   Bravo
Много снимки получихме придружени с много приятни пожелания за организаторите. good

Конкурсът ще продължи по-малко от предишните издания. Този път ще приключи на 1-ви декември.

Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines