Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 01, 2024, 02:21:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Сватбени емоции" 3  (Прочетена 139811 пъти)
 
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: октомври 07, 2007, 12:12:59 »

Мале голям майтап!Не знаех!Съжелявам,но на мен и четирите пъти ми пишеше,че не са пристигнали и писмото не може да се прочете!извинявам се за атаката,добре,че спрях с опитите laugh laugh laugh
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: октомври 07, 2007, 18:16:57 »

Ау, какви мераци има за участие в конкурса нашето Тони, че чак 4 пъти изпраща снимки!  laugh laugh laugh
Е, така поне ще си сигурна, че няма да те пропуснат!  tease tease tease
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: октомври 07, 2007, 18:43:36 »

Ох, аз все още не мога да избера само две снимки, а и искам да попитам задължително ли е лицата на младоженците да се виждат, защото в много от забавните и наистина неподправени моменти не се виждат лицата, както на снимките тип "фотооо щракк"?!
Посъветвайте ме моля give_rose
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: октомври 07, 2007, 19:03:55 »

Ами да-голям мерак :laugh:И казвам какво е това нещо бе-пращам ли пращам,а все не може и не може! P-(И съвсем се отчаях и вече реших да не пращам,а то какво станало! laugh
Ами мила spirit и аз си харесвам още куп снимки,ама като са само 2 и бързо избрах пък да става каквото ще!Нали участието е важно,а и аз така се привързах към форума,че искам навсякъде да се бутна :laugh:Сигурно досадих даже с моите снимки,ама така си ги харесвам....като всяка булка предполагам!А и като гледах предните снимки май не е задължително да се виждат лицата ви,важното е да отговаря снимката на темата-и щом емоциите са сватбени какво значение има на кого са?Ама ще е хубаво и ти да присъстваш каквато си ми хубавица! give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: октомври 07, 2007, 20:07:16 »

аз май ще се запиша за сватбени емоции4
милички дано да има такова издание
а на сегашните учатници желая късмет всички са ми много мили и красиви give_rose
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: октомври 07, 2007, 20:29:46 »

kleo_20, срока е 31.10 и ще имаш време, защо ще чакаш друго издание?  girl_wink
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: октомври 08, 2007, 09:32:52 »

аз май ще се запиша за сватбени емоции4
милички дано да има такова издание
а на сегашните учатници желая късмет всички са ми много мили и красиви give_rose
Дано да има друго издание, че за такива като мен от ноември нататък да има възможност  cray
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: октомври 08, 2007, 13:09:43 »

Друго издание тази година няма да има.  smile
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: октомври 08, 2007, 14:11:15 »

Друго издание тази година няма да има.  smile
Е, то така или иначе годината е към края си  pardon Ще почакат и до 2008, пък дано тогава има "Сватбени емоции" 4, 5 и т.н.  blum
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: октомври 08, 2007, 14:27:30 »

Друго издание тази година няма да има.  smile
Е, то така или иначе годината е към края си  pardon Ще почакат и до 2008, пък дано тогава има "Сватбени емоции" 4, 5 и т.н.  blum
Жалкооо  cray cray
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: октомври 11, 2007, 11:36:58 »

аз много се чудих дали да пращам снимка.преди бях споделила на една приятелка за конкурса и казах да прати снимка а тя знаете ли какво ми отговори"да да знам го този конкурс,всичко е нагласено и наградите са раздадени предварително,а сега още повече щом и организаторите,ще вземат решения кой ще побеждава пък съвсем връзкарско е станало" sad
и така стана ми много неприятно че хората така си мислят,но вкрайна сметка реших че нищо няма да загубя,ако си покажа снимката която си харесвам blum,само че ми е много трудно да си избера втора снимка huhhuh.gif,ей защо само две снимки tease,поне да беше само една,така знаете ли как се измъчвам pardon
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: октомври 11, 2007, 11:40:43 »

За мен е все едно какво казват хората!Аз си участвам във всичко тук,защото си обичам форума и просто си смятам,че както пиша в темичките,естествено е да участвам и в конкурса 8PА Дали ще спечеля или не ,все тая!Ако спечеля нещо ще съм най-щастливата на света! girl_in_love :DANCE:А,ако не-пак ще съм щастлива,че съм имала възможност да участвам girl_wink
Така че Маслинка ще се радвам да имам такава конкуренция като теб!Пращай смело! give_rose
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: октомври 11, 2007, 18:44:48 »

аз още не съм избрала и като гледам май или нищо няма да пратя защото нямам време да избирам или с последният момент ще бъде  crazy
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: октомври 11, 2007, 22:14:53 »

Ами мила то може това да ти е късмета :girl_wink:И аз реших много да не омувам.Пратих там 2,а каквото стане!Ако се харесат и имат успех ще е чист късмет и ще е още по-яко laugh
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: октомври 12, 2007, 10:00:52 »

аз обаче нали съм тъпо и русо не схванах къде и как се пращат снимките! blush blush blushизвинете ме много ама....
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines