Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 01, 2024, 02:53:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Сватбени емоции" 3  (Прочетена 139813 пъти)
 
ilijski
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 35


« Отговор #315 -: ноември 29, 2007, 01:09:05 »

 Недейте да пускате резултатите на 30-ти! Не е нормално всеки ден различни снимки да са на първите места, ако искахте конкурса да е обективен и честен не трябваше изобщо да се показват резултатите.
 Какво ще се постигне ако резултатите бъдат показани на 30-ти, освен да се нахъсат недоброжелателите да гласуват с 1-ци срещу всички показани? А и не ми се мисли как ще се чувстват хората, като видят на 30-ти, че са на 1-во или 2-ро място и на следващия ден ги няма изобщо.
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: ноември 29, 2007, 11:32:02 »

И аз съм "ЗА" с две ръце за това да се скрият временните резултати. От началото на конкурса сме свидетели за това, че няма една снимка, която да се задържи поне през повечето време на първо място. Резултатите се манипулират от тези, които ги виждат и това никак ама никак не е честно!!!
Много благодаря на организаторите за това, че резултатите вече ги няма!!! good
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: ноември 29, 2007, 11:39:10 »

дано ни послушат организаторите good
Активен
лин
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



« Отговор #318 -: ноември 29, 2007, 11:57:00 »

а защо трябва да се гласува от 1 до 5,нали ако ни хареса някоя снимка,значи е 5,ако не ни хареса не гласуваме,аз до сега всеки ден само с 5 звезди съм гласувала blush
иначе подкрепям да не се показват резултатите give_rose


Моля организаторите да имат предвид това мнение.Струвами се,че то е най-добро за да се илиминират недоброжелателите и конкурса да не създава съмнения и негативни емоции(целта му е съвсем друга,а вижте какво става).Гласуването трябва да е само положително,а не да носи негативи за някой.Мисля,че е добре да се пусне анкета по този въпрос.
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: ноември 29, 2007, 11:59:16 »

а защо трябва да се гласува от 1 до 5,нали ако ни хареса някоя снимка,значи е 5,ако не ни хареса не гласуваме,аз до сега всеки ден само с 5 звезди съм гласувала blush
иначе подкрепям да не се показват резултатите give_rose


Моля организаторите да имат предвид това мнение.Струвами се,че то е най-добро за да се илиминират недоброжелателите и конкурса да не създава съмнения и негативни емоции(целта му е съвсем друга,а вижте какво става).Гласуването трябва да е само положително,а не да носи негативи за някой.Мисля,че е добре да се пусне анкета по този въпрос.
е да ама така трябваше да е от началото, иначе ако сега се променят правилата няма да е честно
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: ноември 29, 2007, 12:23:20 »

може да стане в някой от следващите конкурси..... Offtopic
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: ноември 29, 2007, 12:26:21 »

дддааа съгласна съм good
Активен
лин
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



« Отговор #322 -: ноември 29, 2007, 12:36:10 »

Разбира се,че става въпрос за следващи конкурси,но се чудя след като този е под номер 3,защо до сега не е направено това.Сега, за първи път ли възниква този проблем? Аз не участвам в конкурса,но исках само да споделя мнението си и видях,че и друг вижда решението на проблема. Та затова го подкрепих, за да се вземе под внимание и да не се трупат негативни емоции,а само положителни сватбени емоции.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: ноември 29, 2007, 13:07:26 »

Разбира се,че става въпрос за следващи конкурси,но се чудя след като този е под номер 3,защо до сега не е направено това.Сега, за първи път ли възниква този проблем?
ееееееее най-после някой да го каже.И аз това се чудя 2 конкурса минаха,но грешката не се поправи girl_impossible
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: ноември 29, 2007, 13:09:01 »

Разбира се,че става въпрос за следващи конкурси,но се чудя след като този е под номер 3,защо до сега не е направено това.Сега, за първи път ли възниква този проблем?
Този проблем го имаше и в предишните издания и пак във форума коментирахме същото, но явно така са решили организаторите, макар че и на мен не ми се струва добре така!  Girl_sing
Активен
лин
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



« Отговор #325 -: ноември 29, 2007, 13:23:03 »

Точно за това предложих анкета,за да се вземе под внимание мнението на форумците.Та нали форума също е съорганизатор на този конкурс?Това е едно предложение,което може да се подкрепи или отхвърли след като се видят резултатите от анкетата.
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: ноември 29, 2007, 13:35:33 »

Като гледам този път какво стана. Със сигурност, ако има следващ конкурс няма да има такова показване на резултати и такова оценяване. От описа се учим.  Wink
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: ноември 29, 2007, 16:23:13 »

 =]Ами и аз го казах отдавана:

....какво да ви кажа...аз си мислех че вобще не трябва да има 1, 2 или 3 или 5 звезди. Просто на който му харесва дадена снимка гласува за снимката, дали със звезда, със слон или с цвете формата е без начение. Харесва ти снимката гласуваш, не ти харесва не гласуваш. А не да седи някой и да цъка еденици само и само да дръпне назад водещите снимки....все едно може организаторите да го помислят за следващото издание на конкурса.
И аз подписвам виртуалната подписка да не се виждат резултати и овременни оценки. Може пък това да накара други да не гласуват негативно....

Силно се надявам в следващите издания на конкура (Тео няма "АКО"  Wink ) са се направи именно така!
« Последна редакция: ноември 29, 2007, 16:25:18 от Little_Sweet_Didka » Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: ноември 30, 2007, 08:34:15 »

временно класиране отново има NO NO NO NO
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: ноември 30, 2007, 10:49:44 »

временно класиране отново има NO NO NO NO

 shok Oh my ... shok huhhuh.gif
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines