Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 01, 2024, 03:41:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Сватбени емоции" 3  (Прочетена 139814 пъти)
 
nadina_81
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: ноември 27, 2007, 10:54:40 »

И аз искам да изкажа възмущението си от такива недоброжелатели! Един ден бяхме на 3-то място, и изведнъж изчезнахме в дебрите, като не мога да разбера сега изобщо каква моментна оценка имаме!! Много, много е подло!!
Разочарованието ме е голямо като цяло!! Hmmm
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: ноември 27, 2007, 10:58:59 »

хора има всякакви!това не може да се спре ей така!!!не е важно на мен да е добре важно е на Вуте да му е зле!!! crazy crazy *crazy*не се впечатлявайте!нищо няма да променим като се ядосваме хорската злоба е безгранична и понякога ме удивлява!
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: ноември 27, 2007, 11:45:31 »

Мили мои и аз съм възмотена от тези недоброжелатели защо трябва така да правят. Ние с милото веднъж даже бяхме на първо място и после за един ден да изчеснем съвсем някак си ни е странно. А и друго нещо което не ми допада в конкурса е в краина сметка защо има снимки на които на младоженците не им се виждат лицата -това е кофти или други на които е само единия,мисля че трябва да го обмислите. smile
Активен
ani_perla
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: ноември 27, 2007, 15:39:45 »

Аз съм съгласна с Rodi по отношение на това,че е странно как снимките от първо място отиват незнайно къде  nea.Но що се отнася до това да няма снимки само на единия младоженец не съм съгласна .Щом организаторите са решили,че дадената снимка отговаря на зададените критерии значи има защо да е в конкурса(ако помните във второто издание на конкурса на второ място е именно подобна снимка)
Активен
Христина Минчева
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: ноември 28, 2007, 08:30:49 »

Момичета не се ядосвайте! И аз се ядосвах на тези, които гласуват с една точка в предишните конкурси, но после реших, че няма смисъл! Много се радвам,че организаторите скриха временното класиране, защото сега няма да се знае кой е на пъво място и няма да могат да гласуват с 1 точка. И предлагам на 30 да не се показва класирането, а направо на 1-ви декември да се покаже окончателното класиране! Снимките на всички са много хубави, да не се дразним на кой е по-хубава!   Wink Bravo give_rose
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: ноември 28, 2007, 10:28:36 »

съгласна съм с Хриси
няма нужда от временни класирания good
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: ноември 28, 2007, 12:16:28 »

И аз съм "ЗА" да не се показва временното класиране в последния момент, защото пак някой може да седне да гласува с еденици! diablo
Активен
ekita
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: ноември 28, 2007, 14:16:56 »

И аз искам да изкажа възмущението си от такива недоброжелатели! Един ден бяхме на 3-то място, и изведнъж изчезнахме в дебрите, като не мога да разбера сега изобщо каква моментна оценка имаме!! Много, много е подло!!
Разочарованието ме е голямо като цяло!! Hmmm

И ние бяхме на 5-то място и от тогава повече дори и в тая 13-ка не се видяхме.Много странно99 huhhuh.gif
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: ноември 28, 2007, 15:01:57 »

И аз съм "ЗА" да не се показва временното класиране в последния момент, защото пак някой може да седне да гласува с еденици! diablo

Подкрепам напълно!  good Ако се покажат пак на 30-ти резултатите, на 1.12 тези които са били "злочестите" да попаднат в първите места на 30-ти ще бъдат запратени зад 100-ното място. Няма смисъл да се показват на 30-ти, нека всички се изненадаме директно на първи!  smile
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: ноември 28, 2007, 15:04:08 »

права си Принчипеска good
дано не ги показват
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: ноември 28, 2007, 15:08:04 »

подкрепям мацките да не се показва класирането последния ден good
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: ноември 28, 2007, 16:07:15 »

подкрепям мацките да не се показва класирането последния ден good
и аз съм за good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: ноември 28, 2007, 16:32:35 »

а защо трябва да се гласува от 1 до 5,нали ако ни хареса някоя снимка,значи е 5,ако не ни хареса не гласуваме,аз до сега всеки ден само с 5 звезди съм гласувала blush
иначе подкрепям да не се показват резултатите give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: ноември 28, 2007, 16:36:06 »

за мен да се покажат резултатите ден преди края на гласуването е безумие  Oh my ... ohmyми че така злобарчетат ще се нахъсат и ще съсипят всичко!!!я ги крийте тея резултати до последната секунда на гладсуването и отгоре дажеее  Wink good
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: ноември 28, 2007, 20:02:40 »

и аз подкрепям идеята да не се показват резултатите до последно  good и наша снимка беше на 4 място и после повече не се появи в 13-те,така че явно има недоброжелатели
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines