Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 16:03:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Сватбени емоции" 3  (Прочетена 137909 пъти)
 
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: септември 25, 2007, 13:44:27 »

Между другото, ако сте се чудили защо две снимки. А не една или три.
Идеята е, ако имате разногласия, то всеки да си избере по една снимка. И така да няма сърдити.  Wink
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: септември 25, 2007, 14:00:54 »

Между другото, ако сте се чудили защо две снимки. А не една или три.
Идеята е, ако имате разногласия, то всеки да си избере по една снимка. И така да няма сърдити.  Wink
Ха-ха-ха това ми хареса  laugh
При нас нямаше разногласия - аз избрах, реших и пратих  pardon tease Чак след това казах за конкурса  blum
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: септември 25, 2007, 16:37:03 »

Аз бих искала да се включа с предложение за минималния брой публикации, които потребителя трябва да има, за да гласува. Нека бъдат 50 публикации! (Това е само предложение, разбира се!  smile )
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: септември 25, 2007, 16:41:08 »

Между другото, ако сте се чудили защо две снимки. А не една или три.
Идеята е, ако имате разногласия, то всеки да си избере по една снимка. И така да няма сърдити.  Wink
Ха-ха-ха това ми хареса  laugh
При нас нямаше разногласия - аз избрах, реших и пратих  pardon tease Чак след това казах за конкурса  blum

Май повечето така са направили.  laugh 
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: септември 25, 2007, 17:53:30 »

Аз бих искала да се включа с предложение за минималния брой публикации, които потребителя трябва да има, за да гласува. Нека бъдат 50 публикации! (Това е само предложение, разбира се!  smile )

супер яко предложение!!! аз съм "за"!  good Bravo
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: септември 26, 2007, 08:08:25 »

Аз бих искала да се включа с предложение за минималния брой публикации, които потребителя трябва да има, за да гласува. Нека бъдат 50 публикации! (Това е само предложение, разбира се!  smile )

супер яко предложение!!! аз съм "за"!  good Bravo

и аз съм зааааа !!!!! smile
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: септември 26, 2007, 08:14:28 »

да ,това е интересно предложение(за минимален брой публикации) и трябва да се обмисли внимателно от администраторите.и аз съм ЗА!!!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: септември 26, 2007, 08:31:52 »

Да аз също съм ЗА това да има ограничение.Другите награди освен наградата на форума ще се гласува публично нали и всеки ще може да гласува.Защо не се направи да се вписват някакви данни при даването на гласа.Ще се ограничат злоупотребите.
Защо този път няма разказ или стихотворение за конкурса.Все пак при снимките оценяваме качеството на даден фотограф.А при разказа личното участие.
« Последна редакция: септември 26, 2007, 08:33:50 от gucci » Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: септември 26, 2007, 11:30:28 »

Между другото, ако сте се чудили защо две снимки. А не една или три.
Идеята е, ако имате разногласия, то всеки да си избере по една снимка. И така да няма сърдити.  Wink
Ха-ха-ха това ми хареса  laugh
При нас нямаше разногласия - аз избрах, реших и пратих  pardon tease Чак след това казах за конкурса  blum

Е да ама при нас точно това се получи! Тео за това написа. Защотото мъжът ми като стана въпрос за конкурса и вика-"ми ти си участвай с 2, аз ще си пратя други 2. Ти си пишеш във форума, аз ще си ги пратя отделно" Но след като питах Тео и разбрах че няма да стане...сега ще трябва да стигнем до консенсус. pardon Еми кво да се прави...а на мен ми беше ТОЛКОВА трудно да избера 2, та сега и от тези 2 да избера само една, за да може втората да си е такава каквато той иска..... girl_impossible
Иначе и аз съм съгласна за минималния брой публикации при гласуването. Също се замислих и за това тези с повече публикации да имат право да речем на повече гласове примерно...и какво стана в крайна сметка? имаше май идея да не можеш да гласуваш за себе си ли...какво беше...
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: септември 26, 2007, 17:17:40 »

Искам да направя едно предложение, тъй като днес забелязах внезапно и много активно вземане на участие на хора, които досега въобще не са били активни. Според мен прочитайки, че ще има ограничение на мненията на участниците в гласуването, много неактивни , но регистрирали се хора, ще направят всичко възможно да си качат мненията над този минимален лимит по възможно най-бързия начин преди започването на конкурса и по този начин форума ще се разводни от потребители, които ще бъдат активни само до започването на конкурса и после отново ще се изпарят. За да е най-честно към всички редовни съфорумци и участници в конкурса, мисля че ще е най-добре мненията да се засекат днес, за да се избегне такова шмекеруване. Който си е редовен, си е редовен постоянно, а не само преди конкурс  Mad girl. Нека да има справедливост, защото иначе всеки, който се е регистрирал може да си направи 50 мнения за нула време само заради конкурса, а не защото много му се пише!
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: септември 28, 2007, 15:27:30 »

Това за броя на мненията ще го направим.

Но къде се скриха булките от 07.07 много малко участия има заявени от сватби на тази дата.
Къде сте? Защо си криете?  laugh 
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: септември 28, 2007, 16:32:37 »

Тео, и аз това се питах къде са всичките многобройни двойки от 07.07 ама преди месец се запознах с двойка която ама грам не е чувала за форуми за сватби  crazy пфууу къв интернет, това яде ли се, пие ли се  crazy а са си от София, млади и интелигентни хора, които сключили брак на 11.08, та според мен мноооооооогоооооо хора в България все още гледат ПС-тата като полезно изкопаемо и се чудят къде е бутона за "влизане у интернетъ"  laugh laugh laugh
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: септември 28, 2007, 16:43:20 »

E това е нечовешко. Майка ми ползва вече интернет.  pc_love А е много скарана с техниката. Дори ме пита да си купи ли лаптоп, че да й е под ръка.  laugh

Ще пуснем по едно писмо на всички. Възможно е да нямат време да влизат.

Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: септември 28, 2007, 16:48:54 »

Абе я не им пускайте нищо! Така ще имаме по-голям шанс другите!!! Шегувам се разбира се! Хайде булкииии събудете сеее!
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: септември 28, 2007, 18:37:58 »

аз съм от булките на 07.07.07  и зная за конкурса и ще участвам, но все още си почиствам сниките от слънчевите петънца...и става бавно и славно... angry
Но нали подаването е до 31 Октомври?

Тео, а последно колко гласа решихте?50 или 40..и на коя дата ще засечете или сте засякли....Аз с моите 47 гласа за къде ли съм... cray
« Последна редакция: септември 28, 2007, 18:40:13 от anichka » Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines