Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 04:57:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Сватбени емоции" 3  (Прочетена 139756 пъти)
 
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: ноември 07, 2007, 23:34:04 »

Ох, аз от понеделник съм командировка в Барселона и чак сега се добрах до нет. И разбира се влизам да видя моя си форум и конкурса....какво да ви кажа...аз си мислех че вобще не трябва да има 1, 2 или 3 или 5 звезди. Просто на който му харесва дадена снимка гласува за снимката, дали със звезда, със слон или с цвете формата е без начение. Харесва ти снимката гласуваш, не ти харесва не гласуваш. А не да седи някой и да цъка еденици само и само да дръпне назад водещите снимки....все едно може организаторите да го помислят за следващото издание на конкурса.
И аз подписвам виртуалната подписка да не се виждат резултати и овременни оценки. Може пък това да накара други да не гласуват негативно....
Поздрави от прекрасната Барселона и до скоро!
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: ноември 07, 2007, 23:41:38 »

Дидка, много точно си го казала! good
Добра препоръка е и според мен или да има "гласувам за снимката" и накрая просто да се броят всички гласове, получени за дадена снимка или ако се държи на оценяването от 1 до 5, поне да няма временното класиране, за да се избегнат единиците NO
Активен
Благовеста
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #242 -: ноември 08, 2007, 00:24:25 »

А случвало ли ви се е да гласувате и да отчете "Днес си гласувал 2 от 2 пъти. Утре може пак, за днес стига." при положение, че гласувате за първи път?
Активен
Emma
Ентусиаст
**
Публикации: 55



« Отговор #243 -: ноември 08, 2007, 09:50:55 »

Дидка напълно съм съгласна с теб good това с гласуването с 1-ци е толкова подло hysteric явно за да се избегне трябва да има просто гласуване. Не ми е много ясно с това антигласуване до къде ще стигне развитието на конкурса, но да им е сладко на спечелилите по този начин pardon
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #244 -: ноември 08, 2007, 10:15:11 »

А случвало ли ви се е да гласувате и да отчете "Днес си гласувал 2 от 2 пъти. Утре може пак, за днес стига." при положение, че гласувате за първи път?
Аз гласувах 3 пъти всичко на всичко, но не съм срещала този проблем.
И понеже съм безпристрастна към конкурса, към вашите забележки и наблюдения ще прибавя факта, че с оценки 4.9 и 4.88 са класирани снимки, на които ЛИЦАТА НА МЛАДОЖЕНЦИТЕ СА ОТРЯЗАНИ!
Направо като гледам какво става с този конкурс, ми се убива желанието да участвам в друго издание, когато вече ще съм булка. Mad girl
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: ноември 08, 2007, 10:25:18 »

Току що направиха така, че да се виждат снимките само от 1 до 13 място  good
Преди малко се виждаха всички и след минута само тези  tease
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: ноември 08, 2007, 12:36:25 »

Току що направиха така, че да се виждат снимките само от 1 до 13 място  good
Преди малко се виждаха всички и след минута само тези  tease
и каква е логиката???

искам да кажа че до вчера имах малко съмнения дали вообще има наказателни гласове за снимките от първите места,но като видях снощи новото временно класиране,пак същата истороя снимката от първо място беше на двеста педесет и някое си.Така че не виждам смисъл,че са го направили да се виждат само първите 13 снимки.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: ноември 08, 2007, 13:00:36 »

Каква е логиката нямам представа, но на първото издание на конкурса май беше така  pardon
Аз нямах никакви съмнения дали се гласува с "отрицателен" вот - бях сигурна, че ПАК ще има такива  Girl_sing
Остава да се надяваме нашите снимки да отиват на първите места, за да не са на другия денс ниска оценка  crazy Много шантаво, но аз вече не се паля много, защото няма смисъл  End
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: ноември 08, 2007, 14:03:38 »

Права си Мария че няма смисъл да се ядосваме pardon аз така и не съм видяла новото "подобрение" в конкурса сега чувам (чета)за него!!!и аз не зная каква е логиката!!!
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: ноември 08, 2007, 14:08:57 »

определено конкурса трябва да е само за форумци и то доказани:)
като се докажат новите ще участват в следващ конкурс tease
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: ноември 08, 2007, 14:11:06 »

няма да има следващ  blum поне така беше споменал Тео
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: ноември 08, 2007, 14:18:54 »

няма да има следващ  blum поне така беше споменал Тео
Ааа, не е така! Няма да има до края на тази година, но догодина може и да има!  good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: ноември 08, 2007, 14:21:02 »

да аз това имах в предвид ама верно е малко неразбрано написано  blush
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: ноември 08, 2007, 14:30:54 »

Аз гласувах 3 пъти всичко на всичко, но не съм срещала този проблем.
И понеже съм безпристрастна към конкурса, към вашите забележки и наблюдения ще прибавя факта, че с оценки 4.9 и 4.88 са класирани снимки, на които ЛИЦАТА НА МЛАДОЖЕНЦИТЕ СА ОТРЯЗАНИ!
Направо като гледам какво става с този конкурс, ми се убива желанието да участвам в друго издание, когато вече ще съм булка. Mad girl

мене ме сърбят ръцете да напиша едно дълго писъмце не само за тия с лицата ами и за много други....като например за тия с датата и часа останали от фотоапарата  crazy (не се стърпях blush), ама именно щото участвам, ще кажат хората че не съм безпристрастна, въпреки че негласувам за себе си tease  и като свърши конкурса ще напиша каквото ме човърка DANCE
Активен
nelsan
Ентусиаст
**
Публикации: 66


skype-nelivailo


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: ноември 08, 2007, 16:21:45 »

от доста време само чета публикациите ви и не знам какво да напиша.струва ми се че конкурса не ни радва а само се заяждаме с новите регистрирани и с модераторите-това защо е така,тази защо участва.ами в крайна сметка не всеки работи в офис с компютър и има време да седне и да е нонстоп в форума.чудя се защо не си направихте един конкурс само между вас си-тези с публикации над 1000 и да се радвате.аз като прочетох условията никъде не пишеше че трябва да си денонощно тук,да не казваш на никoй да гласува за теб(говоря за онова момиче което бяхте обвинили че агитирало да се гласува за нея).аз също сам казала на познати които имат време да гласуват за мен-защо пък не.също сам гласувала за себе си и за мойта фаворитка.участвам и в конкурс в друга страна е там никoй не ме пита защо сам си сложила снимката като не съм испанка или защо за мен гласува баба ми и т.н. толкова го чаках тоя конкурс и вече ми се убива желанието да следя развоя на нещата.за едно само се радвам че скрихте временните резултати.
 good
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines