Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 18:01:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани пролетно празнични бебчета Април,Май,Юни-2  (Прочетена 109612 пъти)
 
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #450 -: май 08, 2013, 12:00:33 »

Пънки добре дошла в клуба на "Така и не разбрах какво точно е "да ти изтекат водите"" biggrin Сигурно втория път (живот и здраве) и да изтекат няма да разбера biggrin

Джози добре, че бебка е наред, а секциото както и Пънки е казала не е болка за умиране girl_wink Е, дано не се стига до там, ако не искаш, ама и да се стигне важно е здравото бебче на финала heart

За оттоци - аз лично нямах, но доста се бях стреснала дали ще имам, защото пия много вода, а знам, че тогава се ограничава. А за мен без вода е все едно съм на мъчение...

Успех на всички мамчета, скоро да гушкате сладките си бебчета heart

П.П. Пънк заинтригуваме с този нов метод, ще прочета из нета blum
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: май 09, 2013, 16:34:46 »

Привет от мен коремчета. Радвам се , че сте добре. Чета какви терзания имате, да ви кажа аз от 8-мия месец все си мислех, че ми изтичат водите. Както и при теб Гери и аз имах едно постоянно мокрене на бельото, четох че това пак си е изтичане на води , но постепенно и няма от какво да се притесняваш. Вечер докато спях и като се събудех мокра...от топлите вълни, само проверявах кревата дали случайно няма нещо по-мокро. Но и аз като Пънки не разбрах какво е да ти изтекат водите.
Цвети и на мен ми се подуваха само ръцете, халката свалих в началото на 9-ти месец и в болницата на втория ден след секциото ми стана, до тогава си я носех на връта.
Джоузефинче страхотни резултати от ФМ дано успееш да задържиш поне до 36г.с. и всичко да ви е наред. Това с увиването на пъпната връв не е предпоставка за секцио, доста мами са родили нормално и с 3 пъти увита пъпна връв така, че спокойно, а и дори и да е секцио както Пънки казва не е болка за умиране. Даже статистиката ми е , че повечето родили нормално искат второто им раждане да е секцио.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: май 09, 2013, 17:21:04 »

Жозефинче,няма какво да гомислиш,много по добре секцио при увита пъпна връв,важно е бебето,ти на колко си години,ако е по млада майката може и да рискуват лекарите с естествено, но ако си по възрастна,просто не си заслужава риска.ние бяхме с увита пъпна връв и след консултация с поне 10 лекаря,мнението на всички беше секцио.
Относно подуването,аз стоях само на климатик и е много важно да си почивате и краката да са нависоко,въобще не ми отекоха краката, а халката до последно си я носих,но аз качих само осем килограма.
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: май 10, 2013, 08:00:29 »

Здравейте момичета, току що видях че са ми излезли резултатите от БХС-2 тм.
Трябва да се обади на лекарката ми след 12 часа а до тогава, ако някой знае какво означава това да ми каже. Благодаря предварително.
Free- BC G- 0,64
AFP- 0,49
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: май 10, 2013, 08:44:37 »

Мерси за куража момичета smile

Руми, на 28 години съм не съм от най-възрастните все още smile Може и да се навият за нормално...
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: май 10, 2013, 10:08:24 »

Вчера ми дойде поръчката от Асда и съм много доволна от бодитата.Материята е страхотна ,да не говорим че цената е повече от добра.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: май 10, 2013, 10:32:13 »

Перличка нямам си и идея какви са тези показатели ..да пишеш Док какво ти е казал...а ти защо си прави втори БХС...аз само един си правих  pardon

Гери покажи някоя и друга красотия от дрешките  give_rose

Джозефинче вярвам, че всичко ще е наред с бебчето  give_rose

Аз съм на преглед другата седмица при моята Доки и еддвам ще дочакам...исренно се надявам след като се храня предимно с белтъчини дали бебка е наддала. Тука като се рових из нета чета, че някои мами даже им изписват инжекции когато бебто върви по-малко...но пък моята Доки нищо не ми е споменала та ще видим...аз се надявам да си е пораднала  pardon
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: май 10, 2013, 10:46:43 »

Перличка аз също съм ходила само на един БХС-1 триместър.Според мен това,което гледаха най вече беше дали има носни костици и NT да е по-малко от 3мм.Най -добре ще ти каже лекаря.Успех,сигурна съм,че всичко е наред  good.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: май 10, 2013, 10:47:02 »

Снимките са с много лошо качество за което се извинявам но имам проблем със свалянето на снимки от телефона и снимам с един стар фотоапарат.Розовия комплект е за една малка госпожица която се роди преди 2 месеца.


Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: май 10, 2013, 10:49:21 »

За БХС тези показатели нищо не ми говорят.
cveta_d86  стискам палци да е пораснала госпожицата.А и ти не си някоя грамадна ,че да се очаква 4 кг бебе.А и то видеозоните понякога лъжат защото все пак мерят коремчета и дължина и не са толкова давностни.Важнто е да си нараствате добре.Аз също съм на преглед другата седмица.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #460 -: май 10, 2013, 11:15:14 »

gucci , аз все още не съм изгубила надежда /втората снимка/ Wink.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: май 10, 2013, 11:37:44 »

Гери много са красиви.....а пък розовото за малката г-ца, което си взела е направо невероятнооооо  give_rose
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: май 10, 2013, 12:13:38 »

Гери нещата са страхотни smile Много са сладки.
Цвети не се притеснявай, сигурна съм, че бебка си е наддала, пък и мисля че Гучи е права, ти не си огромна, че бебка да е 4 кг. smile
Говорих с доки, продиктувах резултатите и каза, че всичко е наред. Показателите са за някакви гени, но не разбрах какви. Аз правих само БХС-2 тм. С тези доктори, които се консултирам и ме следят, предприемат всичко след трети месец.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: май 10, 2013, 14:37:04 »

Гери нещата са наистина страхотни smile Много добре си уселила покупката значи smile
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: май 14, 2013, 14:46:23 »

Момичета не съм ви се похвалила, че вече си имаме легълце за нашето малко съкровище това е само, че е с цветове бреза и венге, понеже и другите неща в нашата спалня са венге. Много си го харесвам и чакам само да се мине времето и малката г-ца да се появи   danceg
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines