Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 08:22:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани пролетно празнични бебчета Април,Май,Юни-2  (Прочетена 109636 пъти)
 
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 26, 2013, 14:16:52 »

Привет, мами как сте.ВИждам, че сме на тема упойки, на мен доки ми каза, че ще е със спинална упойка и след операцията ще ми сложат катетър и ще ме обезболяват по този начин, каза че първия ден няма да усетя никаква болка, но вече като дойде раздвижването ...да му мисля....както сестра ми каза вчера и при едното и при другото боли, няма как да избягаш, тя е раждала и нормално и секцио.
Активен
malia
Ентусиаст
**
Публикации: 136



« Отговор #16 -: февруари 26, 2013, 14:34:39 »

За упойките аз съм била с пълна и не я препоръчвам изобщо само в краен случай на мен явно не ми подейства много добре събудих се след 5 часа и повръщах след това.Сега за секциото сигурно ще съм със спинална другата седмица ще говоря с анестезиолога. Иначе да се отчета от днешния преглед малчо е много добре рита си плацентата си е още млада и може и да си изкарам до края на март месец.Малко съм се подула в лицето и краката уж не съм качила много килограми 15 са за сега,но явно за моята фигура са си доста.Относно за раждането и аз съм със същото мнение като Гери повече ме е страх от нормалното раждане не знам защо сигурно защото вече съм се настроила за секциото  smile
Да си имаме живи и здрави бебчета на края пък  другото е без значение.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 26, 2013, 20:48:11 »

мамчета,препоръчвам ви спинална упйка,ако може да избирате,аз раждах така и съм много доволна,през цялото време сибуден,виждаш бебенцето,велико е,някак си за мен се доближава до естественото раждане,после възстановяването също е много по лесно ибързо.въобще не е страшно,напротив.
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 27, 2013, 12:28:00 »

Здравейте,момичета!То си е ясно,че раждане без болка няма-било то нормално или секцио.По принцип казват,че няма нищо по хубаво от едно нормално раждане,но като се налага секцио ще изпълняваме,какво да се прави.Важен е финалния резултат.
Еми само трябва са си спокойна (не че аз ще бъда де) и да си повтаряш,че всичко ще бъде наред.

П.п Може ли да продължавам да пиша тук,защото в нашата темичка никой не публикува и трябва да си говоря сама  crazy.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 27, 2013, 14:04:42 »

ra_di разбира се че може и си добре дошла тук.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 27, 2013, 15:24:23 »

Май в другата тема повечето мами са родили и не пишат. Но пък ние тук сме си сговорна дружина и всеки е добре дошъл  smile
Аз  съм в дилема днес. Нещо не ми понася желязото, което пия и от две три дни едва хапвам без да си го върна  sad Днес не пих желязо и стомаха ми е добре. То сега се чудя желязо или храна  huhhuh.gif
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 27, 2013, 15:48:21 »

Пънки защо не говориш с лекаря и да споделиш проблема.Незнам мисля че има различни разновидности на желязото като препарати.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 27, 2013, 16:05:41 »

Звънях й, ама не вдига. Сигурно си има работа и не може да говори. Пък и вече купих цяла опаковка с 100 хапчета. Какво да ги правя?
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: февруари 27, 2013, 16:29:41 »

Пънки , ако ти ги смени хапчетата тези, които си ги купила ги прати на някой, аз така направих с моя Огестан, който само така ми стоеше, а все пак една опаковка струва 30лв. Аз пия сега след като се видя, че ми е нисък хемоглобина Малтофер Фол- има вкус на ефизол и се дъвчат. Аз съм малко трудна на хапчета не мога да ги гълтам, та съм много довлна, че точно тези се дъвчат. Отделно от това си пия 3х2 магнерот, че тоя корем не спира да се стяга и да ми създава дискомфорт и то много често.
Гери ти как си, добре ли си ? smile
Аз в петък съм на ЖК и ще ми връчат вече документите....а в понеделник на тонове в другата болница.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 27, 2013, 16:43:49 »

Мерси Еми!
Как е настроението при теб, като лидер в групичката?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 27, 2013, 20:12:01 »

Емче добре съм.На 5.03 сме на преглед да ги видим юнаците.
Еми ти в друга болница ли ще раждаш .
Пънки дано си намериш твоите хапчета.
Аз мисля да говоря с лекарката да увеличим магнезия-гледам че вашите дози са доста по сериозни.Аз често да си призная си мисля понякога ,че няма да усетя че имам контракции , а определено ме е страх от тях.
Сега съм се разтърсила и за неонатологията как стоят нещата ,защото май цените са доста сериозни и ако се наложи седене повечко финансово ще е доста трудно.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 27, 2013, 20:43:35 »

Момичета,имам няколко блистера ферофолгама ,както и витамини .Мога да ги подаря на някоя бъдеща мама .Ако някоя има интерес може да ми пише на лични.В срок на годност са.
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 27, 2013, 21:40:06 »

Аз също да се включа момичета имам витамини Pregnacare +,купувала съм ги юни и са годни до 2014 мисля края. Но ги бях забравила и така и не са отваряни. Ще ги изпратя на някоя от вас,само да ми пише.
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 27, 2013, 23:28:27 »

А бе да ти кажа Пънки не се чувствам лидер на групата smile, ако може някой да ме смени...хихих да си поседя още малко на това положение.
Гери ходя на ЖК в една поликлиника, а гинеколожката ми там не изражда, за това ще раждам на друго място с друг доктор.Избрала съм частна клиника МБАЛ Надежда на д-р Стаменов.А защо да увеличаваш магнезия ...има ли причина. Аз продължавам да го пия заради стягането на корема.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 28, 2013, 08:39:02 »

Еми то божа работа кой ще е пръв  smile
Гери защо искаш да увеличаваш магнезия? Аз примерно пия по една таблетка дневно и то не защото имам някакви проблеми. Имам контракции от време на време, но установих, че ако пия достатъчно течности контракциите изчезват. Може да си въобразявам, но имам такива наблюдения.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines