Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 16:30:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пролетна и Празнична Седмица - 25.02 - 03.03.2013  (Прочетена 46866 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: февруари 27, 2013, 20:46:50 »

По повод спомените от детството ето на какво попаднах днес във ФБ

Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #106 -: февруари 27, 2013, 21:00:41 »

Хахаха, Фиййби, много яка снимка! smile

Супер забавни разкази сте споделили smile Моето детство беше страхотно, както на повечето деца smile Ние смятаме, че днешните деца са ощетени, на тях пък нашите забавления им се струват архаични, макар че с  малко повече желание и енергия от страна на родителите може да се възпроизведат някогашните забави smile
Понякога ми се иска да бъда пак дете или тийн, но бързо ми минава - смятам, че всеки етап от живота трябва да се живее във времето си и му се наслаждаваш.

Свекърва мерси за инфото за  книгата. Вероятно  няма да я чета, така като гледам от коментарите.

Муунче, началото на май за 2 седмици, живи и здрави, ще се подвизаваме из родината smile

Езра, да ти е жив и здрав таткото много много години  още smile


Аз днес пообиколих магазините след работа...излезли са пролетните неща вече почти навсякъде и така като гледам никак добре няма да се отрази на банковата сметка lol
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: февруари 28, 2013, 07:25:53 »

добро утро
днес съм като тази лисичка

алексия, какво си купи? На мен също подобни разходки не ми се отразяват добре на портмонето  pardon преди като работех по мн. часове нямах време да си харча парите, сега като се разхождам все нещо ми харесва  blush
аз отивам на Инглиш  blum blum
хубав ден!!!
« Последна редакция: февруари 28, 2013, 07:40:00 от _Ezra_ » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #108 -: февруари 28, 2013, 08:46:16 »

Здравейте, дами!
_Ezra_ , това е препил снощи лисик /има вратовръзка/ Wink.......
Alleksia , ти беше водолей, нали? Питам, за да съм сигурна, че и снаха ми няма да иска да прочете книгата.
Хайде, аз пък да пусна моето пернато да ви сипе кафе. Приятен и ползотворен ден!


* petel.jpg (38.18 KB, 480x359 - видяно 447 пъти.)
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #109 -: февруари 28, 2013, 08:47:49 »

Здравейте, ранобудници smile

Днес ви пожелавам да не ви е малката сряда и да поседнете! Успешен ден, много завършени задачи и отново ягодова закуска:

Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: февруари 28, 2013, 08:52:50 »

Добро утро и от мен!
С тези ягодови закуски и твърдението на Емето, че през ден яде ягоди, ми подсети на мен защи все ягоди ми се ядат!  blum Добре че на съм от тези бадещи мама, дето като видят нещо и веднага им се прияжда ама вие все изкушения показвате.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #111 -: февруари 28, 2013, 09:07:46 »

Добро утро дами give_rose
Мерси за закуската и кафето blum
Мен тези ягоди нещо не могат да ме изкушат nea Много обичам, ама като знам по това време какви са и...

Аз ще ви подсладя blum И да не бягам от ягодовата тема...

П.П. Като заговорихме за пазар, я кажете скоро да сте гледали нещо интересно някъде blum Ама мъжко, че искам да отидем малко да обзаведем мъжа smile (Онова яке от New yorker-a така и не намерихме негов номер sad )


* t.jpg (10.04 KB, 259x194 - видяно 2286 пъти.)
« Последна редакция: февруари 28, 2013, 09:11:11 от casky » Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #112 -: февруари 28, 2013, 09:10:09 »

Добро утро smile

Аз днес съм учудващо несънена  lol

Езра, нищо не си купих, но си набелязах много неща,не обичам така набързо да пазарувам.
Свекърва, водолей съм, да, как си запомнила  give_rose Не знам, мисля, че само познавайки човека може да се прецени. Аз принципно обичам да чета тежки книги, даже много, но сега точно не съм в настроение за такава. Може би по-натам ще бъда, ще видим smile

Тази седмица сме на ягодова тема явно smile Аз също от събота насам всеки ден унищожавам по няколко, пуснаха в магазина испански на прилични цени и аз се възползвам smile
Пънк, според мен си  едо човек, не зависимо дали си бременнна или не. И аз като теб, като слушам за нещо или гледам не ми се дояжда, но понякога ми се случва като чета книга и някое ястие да ми допадне  blush Като бях малка майка ми се чудеше откъде да вземе рецепти за моите приказни манджи smile
Между другото, в тази връзка, в "Пипи Дългото чорапче" се споменават на няколко места лакрицови пръчици и аз умирах да пробвам това чудо на чудесата, което е характерно за скандинавските страни и естетвено нямаше откъде да се намери, но миналата година ходих на едно интернационално изложение на храни, където на шведския и финладския щанд имаше лакриц и най-накрая успях д аси изпълня мечтата  blum Та те ми казаха откъде мога да си купя, оказа се, че при нас е лесно намираем и от време на време си купувам, макар че според мъжа ми било най-гадното нещо, което е опитвал някога  angry

Та, ще ви пожелавам приятен и успешен ден Wink

casky, добро утро  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #113 -: февруари 28, 2013, 09:23:20 »

Alleksia, нали обсъждахме какъв подарък би и харесал зодиакално и твоето мнение беше най- достоверно.
Хехе, аз също се питах какви са тези пръчки...Разкажи малко за вкуса им?
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #114 -: февруари 28, 2013, 09:29:19 »

И на мен ми е интересно smile Разкажи ни give_rose И защо мъжът изобщо не ги харесва blum
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: февруари 28, 2013, 09:37:01 »

Добро утро, обичайната порция за деня и да бягам по задачки! Успешен и хубав ден ( без сняг ) ! good


Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: февруари 28, 2013, 10:12:09 »

Добро утро smile
Еййй, най-после се показа т'ва слънце!!! Sunshine Сега вече не можем да обвиняваме времето за депресивните ни състояния Wink blum
Аз днес съм се наспала и с радост изпращам последния февруарски ден и с нетърпение чакам март, а още повече април yahoo
Хех! Фийби, много готина снимка. И въпреки, че наистина всички тези неща вече се побират в джоба ни, на мен все ми се струва, че пак сме много изостанали Wink
Алекс, май месец е прекрасно време! Радвам се, че ще си идвате give_rose И на мен ми се ходи на пазар, че ми писнаха вече тия зимни дрехи, а и никак не обичам да се навличам, но пък съм страшно зиморничава и вечно съм навлечена blum А и зимните дрехи са в много скучни цветове, а аз обичам цветни дрехи, ярки цветове, носещи настроение girl_wink
Свекърва, ми то на Езра толкова й се спи, че не е видяла вратовръзката Wink Благодаря за тазсутрешните животински кафета Coffe
Благодаря и на Ягодовото Киви за питателната закуска, но ако от сутринта се наплюскаме с торта... не знам! angry
Скай и тя с торта ни черпи - ще преядем blum
Еми, чудесна порция си ни спретнала и днес give_rose
Аз искам да споделя нещо, което много ми хареса heart heart heart
http://www.edna.bg/svobodno-vreme/iz-edna/obich-zavinagi-4629507
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: февруари 28, 2013, 10:23:11 »

Добро утрооо  smile Явно моето настроение е било лошо заради гадната мъгла и настинката, защото днес съм като нова  yahoo Даже смятам да изляза от вкъщи и да купя мартенички  smile
Alleksia и аз като теб с нетърпение чаках да кусам тези лакрицови пръчки /силно повлияна от  Пипи и компания  blush / и останах потресена. Баща ми беше в Швеция известно време и като се върна донесе една торба бонбони, а лакрица - огромното ми разочарование  blum Уточнявам, че съм хапвала само от черия, който има един странен вкус на анасон, примесен с някаква билка.Казват, че червеният е с вкус на ягода или череша - това може би е друго нещо  blum
Муун, развълнува ме  give_rose
Аз също съм се надъхала да пообиколя магазините  Wink Мисля в Одрин да се развихря - имат няколко открити МОЛ-а, та ... горко му на моят мъж  pardon
Прекрасен ден дами  smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #118 -: февруари 28, 2013, 10:31:54 »

Мунче слънцето ми светеше в лаптопа и не съм видяла, че и на Киви е торта biggrin Иначе тук наистина слънцето е прекрасно!  Sunshine Sunshine Sunshine

Слушам Президента. Само аз ли толкова се изнервям от тази политика angry Аз като цяло от цялата си душа мразя несправедливост и май е от това  GROAN Направо сякаш някой ме ръчка от вътре като видя или чуя нещо такова biggrin
Иначе той много ми харесва (и много хубави неща казва, а и изглежда доста искрен), ама всички тези вътре в Парламента... GROAN GROAN GROAN GROAN GROAN

Няма да ви занимавам повече с моите "проблеми", че на вас май не са ви интересни blum

П.П. Мунче направо настръхнах...
« Последна редакция: февруари 28, 2013, 10:57:22 от casky » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #119 -: февруари 28, 2013, 10:45:43 »

InLove_Girl, ха излиза, че и аз съм го яла. Мислех, че са пръчки, поне около педя.....Такива бонбони беше донесъл и мъжът ми, ама кой да прочете....Както го описваш, няма какво друго да е било, леко горчив вкус даже има. Ние едно време дъвчехме асфалт /то нямаше дъвки, само едни гадни, дето се стричваха след 5 минути/ и първото ми хапване на бонбона беше свързано с този спомен. smile Дъвкала съм и захарна тръстика, тя също ми напомня на лакриц. Странно е, но след 4-тия лакриц, взе да ми харесва. Който ги пробва, ги изплю. Хихихи, гледай ти.....
casky , просто не искаме да говорим за политика /поне аз/, не че не се интересуваме. Всяка от нас има различно мнение и само ще се нападаме, нека политиците се трепят взаимно. Нали знаеш кой страда, когато атовете се ритат.....
m0onlight , прекалено романтични и сладникави ми са тези неща  Wink.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines