Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 18:21:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пролетна и Празнична Седмица - 25.02 - 03.03.2013  (Прочетена 46882 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: февруари 27, 2013, 12:58:19 »

Привет!И тук е мрачно .Днес няма разходки ,ще се гушкаме вкъщи.Явче спи ,пък аз да направя един тур из нет-а.
Муун-че страхотна снимка ,направо ми взе окото.
Иве,дано имаш успехи в работата.Трябва да има положителен заряд от някъде.
Днес сте много скромни ,дайте някоя тема за разговор.
Аз да си пльосна и тук тирамисуто ,ама не мога да не се изфукам ,че стана чудесно.



Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #76 -: февруари 27, 2013, 13:06:49 »

Езра да ти е жив и здрав таткото give_rose И всички вие покрай него heart

Свекърва, моля те каже ми тази ли е книгата (че май никой друг няма да ми отговори!)
http://liternet.bg/publish17/ev_lambreva/t_dimova.htm

Благодаря ти предварително give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #77 -: февруари 27, 2013, 13:08:16 »

Ето ме пак тук в обедната почивка! Не се притеснявайте, писах, че днес не се сяда, само защото има рима Wink
casky, да, това е книгата.
Alleksia , за мен книгата е много натоварваща емоционално. Не мога да кажа защо, но аз я четох, оставях, пак започвах....Макар да не попадам в нито една група от децата, имащи тези майки, историите им застават като буца в гърлото.
Пак ви предлагам да я изпратя на този, който я иска. Аз няма да я чета втори път, не искам да седи по разни шкафове из къщи. Бях решила да я дам на някоя библиотека.
Езра, да ти е жив и здрав таткото!
Еми, най- готино е октоподчето под текста с танцувални обувки. Стана ми смешно за стъпките "мили без тоалетна". Това лято го изживях по магистралата към Бургас, че имаше задръстване и пътувахме почти 4 часа. Е нема такъв ужас! Wink
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: февруари 27, 2013, 13:13:27 »

Привет и от мен и аз се присъединявам към поривите ви за слънце smile
Фийбс страхотно изглежда тирамисуто, като от каталог излезнало smile
Езра да ти е жив и здрав таткото smile
Иве стискам палци за твоя татко, всичко ще се оправи, а за хубавите неща нали знаеш...позитивизъм smile и всичко става.
С тия ягоди ще ме убиете, през ден ям ягоди вече...то пък едните ягоди, ама като ги видя и после ги мисля, минава ден, минават два и карам мъжа да купува.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #79 -: февруари 27, 2013, 13:17:44 »

Свекърва, благодаря отново! Както винаги много отзивчива give_rose

Иве дано сънищата покажат blum Пожелавам ти го от все сърце heart

Фийби тирамисуто е супер good Още вчера видях рецептата, но ми се стори, че ще ми излезе по-скъпо да го направя, отколкото да го купя blush

Днес смятах да подхващам една тема, ама се отказах. Лек ви ден!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: февруари 27, 2013, 13:39:56 »

Ауууу Фийбс, съжалих, че поисках снимка на тирамисуто! Сега искам тирамису - само снимката не ми е достатъчна blum
Скай, завършека на поста ти прозвуча малко като теглене на майна blum Хайде, не се обиждай, кажи каква тема искаше да подхванеш give_rose Че без тема сме доста заспали май в унисон с времето boredom
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #81 -: февруари 27, 2013, 13:48:51 »

Ами не точно blum
Не ми се занимава сега, друг път smile
Муунче, я влез в темата с Фотоепилацията и ми отговори, ако може biggrin

Лек ден  give_rose
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: февруари 27, 2013, 14:08:13 »

Аз се опитах да подхвана една тема (за носталгията към детството), ама никой не я отрази  blush
С всеки ден ми става все по-мъчно за простичкия, но щастлив живот, който водех в детството и тийнейджърството - беше ми толкова уютно да хайманосвам улиците и да клюкарствам по женски с приятелки cray Водехме си дневници, пишехме си в лексиконите, пращахме си любовни писма heart ...ходехме по хижи, екскурзии и зелени училища yahoo Очаквахме с трепет Милион и едно желания, за да гледаме любимо филмче... Затова обожавам да се видя с най-добрата ми приятелка (тя живее в София) и да говорим с часове за онези дни  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #83 -: февруари 27, 2013, 14:09:47 »

Аз забравих, къде се загуби Влюбеното момиче? Нямам време да гледам сватбената и тема, ама тя не правили едни бонбони, набучени на пръчка за десертна маса? Миналата седмица споменах, че моя приятелка ще жени син и снахата искала да има такава маса на тържеството. Младите живеят в чужбина и ще се върнат седмица преди сватбата. В темата за украса на ресторанта получих много снимки, като идеи, но ми се иска да зная и за практическото изпълнение на българска почва- къде какви подходящи сладки и други вкусотийки има?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: февруари 27, 2013, 14:20:52 »

Ивелка, аз често мисля за този период. за мен е най -красивият дотук. чиста радост и наслада от дребните нещица- зрънчо, писане по разни тетрадки, слушане на музика на касетофон в двора на вилата и дефилета с роклите на бабите ни (смятай що за гледка сме били ) badgirl
И съм щастлива че не съм от поколение на тъч скрийна и компютрите, ползвани от 3 годишни деца. Просто си харесвам поколението и неговите малки забавления-табла,шах, игри навън, печене на ябълки зад блока или песни във входа ни ( горките съседи на 1вия етаж) angry
понякога намирам стари касетки на които сме се записвали как пеем на два гласа.а, имахме и някакво банково монополи, спечелено от мен от Радио игра Xixixi, брояхме хартиени пари и се карахме хахаха.
Никви телефони- ако ни скимнеше да се разхождаме, здраво да им е сърце pleasantry на родителите ни, особено ако е без да предупредим. Имахме един общ лак за коса и един оцветяващ в блондинско. на вилата ми го изпръскаха по косата, като ме видяха после в София, щяха да паднат децата пред блока.  bad
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: февруари 27, 2013, 14:23:39 »

Аз забравих, къде се загуби Влюбеното момиче? Нямам време да гледам сватбената и тема, ама тя не правили едни бонбони, набучени на пръчка за десертна маса? Миналата седмица споменах, че моя приятелка ще жени син и снахата искала да има такава маса на тържеството. Младите живеят в чужбина и ще се върнат седмица преди сватбата. В темата за украса на ресторанта получих много снимки, като идеи, но ми се иска да зная и за практическото изпълнение на българска почва- къде какви подходящи сладки и други вкусотийки има?

Свекърва, погледни тук, ползвала съм услугите им и съм много доволна! Имат голямо разнообразие и работят с качествени продукти:
http://charmybride.com/index.php?cPath=3_12&sort=4a&filter_id=
http://charmybride.com/index.php?cPath=3_10
http://charmybride.com/index.php?cPath=154
« Последна редакция: февруари 27, 2013, 14:25:11 от ivelka » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: февруари 27, 2013, 14:26:07 »

Иве ,на мен темата за детството ми е болна,защото наистина бяхме много щастливи.С моя съпруг едно от любимите ни занимания е да се разхождаме някъде и да си разказваме случки от детството или на чаша вино пък.Не,че сега не съм щастлива ,но друго беше ,някак си много мило ми става.Хм,сетих се .Може всеки да разкаже по една две бели ,които е правил като малък.
Когато бях на 5 бях решила да подстрижа съседското момче.Е,така го бях остригала ,че майка му не можа да го познае.Веднага го заведох на тогавашния бръснар и му удариха нула номер.То друго не можеше да се направи .Съседката само крещеше в двора ;Ваня,Ваня ,пък аз се бях скрила и не смеех да се покажа докато нашите не се прибраха от работа.

Муун-че като минаваш по нашия край свиркай ще пием по едно кафе с тирамису.

Casky по скъпо излиза да си го направиш,но пък удоволствието е по пълно,Аз тирамису не ям ,но много ми е приятно да кулинарствам и после да си снимам произведенията,а съпруга се занимава с унищожаването им.

Свекърва сещам се за едни домашно правени бонбони ,които Магито прави .Разкошни са.

Внимание - 2 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.

Ем и аз така .Най хубаво беше ,че нямахме телефони.Не могат да ни намерят къде скитаме .
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #87 -: февруари 27, 2013, 14:27:02 »

Иве на мен темата от детството ми навява тъга за баща ми, така че ни ми е приятна. Нека другите отговорят. Предпочитам да мисля за детството на детето ми, отколкото за моето smile

Свекърва за Пловдив ли става въпрос? Имам една бегла позната, която прави страхотни неща и миналата година "избяга" натам до колкото помня - сега погледнах, там е smile

https://www.facebook.com/pages/Cakes-and-Handmade-by-Nadia/217753458295750?fref=ts


Фийби и аз така реших, при положение че само виното е 14-15лв, но пък звучеше доста добре good И аз бих се пробвала smile А относно мъжа ти - голям е късметлия, че само той унищожава biggrin Ей такъв късмет искам и аз biggrin biggrin biggrin За мое съжаление винаги всички в нас са били сладко-унищожители biggrin

П.П. От моето детство ще споделя нещо, което винаги ме е кара да се смея с глас. Понеже си бях доста палава, винаги наравно с момчетата, колелета, скейтове и каквото дойде. Та бях на около 4, не мисля че имах 5. Спускам се по един голям баир със Зайката - такива бяха колелетата по моето време (точно където е къщата на мъжа ми), но в края на улицата е дере и трябва да се завие или наляво или надясно. Аз така се бях засилила, че не можах да взема завоя и направо се хвърлих в дерето biggrin Дърпам си аз колелото нагоре и по едно време едни дядовци над мен се чуват - мале, това дали оживя biggrin biggrin biggrin В тоя ред на мисли майка ми винаги казваше -аз исках момиче, то ми се паднаха три момчета biggrin
« Последна редакция: февруари 27, 2013, 14:47:25 от casky » Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: февруари 27, 2013, 14:37:57 »

Ем, това за пеенето във входа и роклите на баба ми звучи мнооого познато!
Фийбс, много забавна случка! Представям си реакцията на майка му  shok Xixixi
И аз да разкажа една историйка - бяхме в 3-4 клас и все се катерехме на една череша пред блока да хапваме черешки. Един път бяхме аз, комшийката/съученичка и едно момче с година по-голямо от нас. Аз по принцип си бях много пъргава, но тогава какво направих, не знам, ама се подхлъзнах и се сгромолясах от един метър височина по очи на голата пръст angry Моята приятелка стоеше и ме гледаше супер уплашено - бях си разбила носа и цялото ми лице - в кръв. star А момчето почна да се смее с глас и да ме сочи с пръст, чак се просълзи от смях и каза, че съм се разбила като самолет на земята. Аз както бях бясна, разревана и окървавена, откърших от близкия храст една от онези жилави пръчки и почнах да го налагам по д-то Xixixi Той се разрева и се оплака на дядо си, който после дойде да ми се накара едно хубаво diablo
Casky, разбирам те и се надявам нашите истории да не те натъжат, а разсмеят  give_rose
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #89 -: февруари 27, 2013, 14:42:23 »

Разсмяха ме Wink Щом чак споделих и една моя... blum (влязох да я допиша smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines