Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 19, 2024, 00:20:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пролетна и Празнична Седмица - 25.02 - 03.03.2013  (Прочетена 46939 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: февруари 26, 2013, 17:21:17 »

Разписвам се на бързо, че после с милото излизаме; днес говорих с доцента и няма да ходя повече в дисекционната  danceg обичам приказката`ако не си поискаш, няма да ти се даде`, та срам не срам питах, помолих, вярно че сега не е ясно как ще ме изпитва и трябва да уча, но страхът ми е от другото бе мн по-голям.
Иначе ходихме да питаме за почивката, вероятно тия дни ще платим, дано всичко да е наред  heart
иве, стискам палци всичко да мине бързо и да го забравите  Good luck прегръщам те! знам колко ти е трудно понякога (поне предполагам, съдейки по себе си)
хубава вечер и ... обичайте се
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #61 -: февруари 27, 2013, 08:27:27 »

Закуска smile

Прекрасна сряда!

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #62 -: февруари 27, 2013, 08:30:32 »

.....ДНЕС НЕ СЕ СЯДА! Wink
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: февруари 27, 2013, 08:33:51 »

Красива закуска,Киви, ама хляб с ягоди girl_impossible biggrin

Днес преди работа ще ходя с приятелка да гледаме плоскости за мебели, че нещо не мога да намеря подходящ гардероб и май ще ми го прави един познат.

Искам слънцеее Sunshine
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #64 -: февруари 27, 2013, 08:36:33 »

Добро утро и от мен give_rose
Тук вали дъжд, преди малко чак го мина на сняг sad
Искам вече слънце Sunshine Sunshine Sunshine
Киви мерси за закуската  blum

Миши, заглавието е Майките, автор Надежда Димова.

Може ли само да попитам това същата книга ли е? Защото тук пише Теодора Димова, предполагам е станала грешка, но все пак да съм сигурна smile Благодаря give_rose

П.П. Сега се усетих, че линк не съм сложила write Това ли е книгата?
http://liternet.bg/publish17/ev_lambreva/t_dimova.htm
« Последна редакция: февруари 27, 2013, 09:10:59 от casky » Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: февруари 27, 2013, 09:01:11 »

Добро утро!  give_rose
Напоследък съм на носталгична вълна! Всеки път се просълзявам сещайки се за безгрижното ни и вълшебно детство! Ето една много хубава статия за българските детски филмчета от нашето време

http://www.beu.bg/%D0%B4%D0%B5%D1%86%D0%BA%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BA%D0%BE%D0%B8%D1%82%D0%BE-%D0%BD%D0%B8-%D0%B2%D1%8A%D0%B7%D0%BF%D0%B8%D1%82%D0%B0%D1%85%D0%B0-news7505.html

И аз искам слънце... girl_wink
Хубав ден на всички!
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #66 -: февруари 27, 2013, 09:11:43 »

Добро утро и от мен  oversleep
Хич не мога да се събуждам тия дни сутрин и не спя спокойно и в резултат на това ме боли глава по цял ден... И каот го комбинирам с работа на компютър по цял ден...
Наоплаквах се girl_wink

Вчера едвам ви изчетох!
Иве, стискам палци за баща ти!

Киви, дано не си права, че не се сяда, макар че миналата сряда  беше такава, дано да не с еповтори тази smile

Кажете, тази книга, Майките, твърде тежка ли е? Аз я гледах, чудих й се, но в крайна сметка си взех други български и реших на следващото ходене да я купя.

Много съм щастлива, взехме си билети за Бг и вече почвам да правя полека планове къде какво lol

Пожелавам ви много хубав ден
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: февруари 27, 2013, 09:13:09 »

Добро утро..присъединявам се към искащите слънце...че това време много ме успива  nea

Иве всички сме с теб и вярваме, че всичко ще се развие добре з атвоя тати  Good luck Clover Clover Clover

Езра браво, че човека се е оказал разбран  yahoo

Киви страхотна закуска  give_rose

Гледам някаква хубава книга обсъждате, но ще изчакам да ми мине чуствителния период, че сега не съм много много за по тежички книги  smile

Хубав ден от мен  give_rose
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: февруари 27, 2013, 09:40:55 »

Привет, сладурки!
Днес съм в доста добро настроение /пак без причина Wink/ напук на дъжда tease ... май сняг прехвърча вече blum
Нека ви почерпя с едно тематично и меланхолично кафе



Аз пък не искам в сряда да не се сяда, нека сряда бъде малък петък Wink
Еми, къде си? Чакаме сутрешната дозичка give_rose

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: февруари 27, 2013, 09:53:26 »

Добро утро и успешен ден на всички give_rose! Ето какво ме впечатли днес :


Слагайте обувките за танци!

Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: февруари 27, 2013, 10:02:24 »

хехе, харесаха ми тия кИкошки  yahoo Да, тук като че ли вали нещо между сняг и дъжд, пожелавам ви въпреки че няма слънце навън, да има много и винаги в сърцата ви  Sunshine
черпя ви, моят тати днес има РД  heart
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: февруари 27, 2013, 11:11:55 »

Езра, да ти е жив и здрав татко ти и винаги заобиколен от щастието и усмивките на своите близки!
Тортата е от любимите ми - шоколад с ядки, така че веднага си гризвам! blush
Аз тези дни много сънувам и до сега два различни съня ми се тълкуват по един и същи начин (от съновника), че ще имам заслужени успехи и похвали в работата yahoo Дано да е така и поне това да ме зарадва, че имам нужда да ми се случи нещо хубаво smile
Забравих да ви благодаря на всички за стиснатите палчета - страхотни сте  give_rose yea Clover
Ето го моят слънчев поздрав
« Последна редакция: февруари 27, 2013, 11:15:11 от ivelka » Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: февруари 27, 2013, 11:34:31 »

Езра, честит рожден ден на твоят татко! Да ви е жив и здрав, много да ви подкрепя, както и вие тях /родителите/ Birthday
Еми, страхотни прически имат тия кокошки Wink
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #73 -: февруари 27, 2013, 11:53:29 »

Здравейте и от мен,ако има още свободни места на опашката и аз ще се наредя в очакване на хубавото и слънчево време Sunshine На мен също ми действа много потискащо и удрямано това време ,особено и като е примесено с дъжд и сняг angry
Езра ,честит рожден ден на твоя тати  Birthday ,пожелавам му да е здрав,много щастлив и в най скоро време да се радва и на нов член от семейството blum Тортата,която си постнала ми е любима и винаги като ходим в сладкарница Неделя ,си поръчвам такава с лешници Torte
Еми ,тези кокошки са едновременно толкова смешни и сладки,че как човек да не му дръпне един танц danceg
На всички ви пожелавам приятен ден с повече добро настроение give_rose
Ето това за работната седмица много ми хареса и си мисля ,че наистина си е вярно smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: февруари 27, 2013, 12:10:01 »

Днес преди работа ще ходя с приятелка да гледаме плоскости за мебели, че нещо не мога да намеря подходящ гардероб и май ще ми го прави един познат.
Къде ще ходите ако не е тайна? Питам понеже ние доста обикаляхме и мога да кажа, че по-богат избор от Съливер/до КАТ/ няма! Ако там не си харесаш цвят, едва ли ще го намериш.

Ерза да ти е жив и здрав таткото!

За сланцето....и на мен ми е домъчняло за него. Понеже аз уж съм в болнични, че да мога да обикалям наляво надясно, а не да си седя в къщи. А сега с това време, къде да ходя? girl_impossible
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines