Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 18:25:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пролетна и Празнична Седмица - 25.02 - 03.03.2013  (Прочетена 46890 пъти)
 
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #30 -: февруари 25, 2013, 15:42:28 »

Понеже не можах да кача двете снимки на едно място ще пусна още една снимка  blush
Много сладка със страхотна чантичка - куче на Гучи smile И разбира се най - младата актриса номинирана някога за Оскар. Едва на 8г.


* q-wallis-oscars-2013-2.jpg (66.96 KB, 360x539 - видяно 230 пъти.)
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #31 -: февруари 25, 2013, 16:08:34 »

 Днес, докато стигна дотук да ви напиша "добро утро", скоро ще е време за "добър вечер"  smile
 Муунче, честита нова прическа! Как я прие половинката? Чувала съм, че мъжете са или много чувствителни на тема промени във вида на любимата жена, или не ги отразяват изобщо. В тази връзка се сещам за две истории. Едната за моя колежка, която си сменила цвета от тъмно кестеняво на бакърено червено-кестеняво. Минало близо месец, докато съпругът й се усети, че има нещо. При това се е усетил чак, след като тя, вече изгубила търпение, го попитала дали не забелязва нещо различно в нея. Какво ли разбират мъжете от цветове  blum Другата история е за мой познат, който винаги дълбоко се възмущава, че приятелката му не го предупреждава преди каквато и да е промяна във вида й  crazy Видите ли, трябвало да съгласува тази жизнено важна подробност от съвместния живот...
 Муунче, ти снимка едва ли ще покажеш, ама подскажи ни тук каква е новата прическа  Wink
 svekarva, много хубаво и творческо хоби е избрала снаха ти. Искам и аз такова  smile
 Фийби, браво на теб, че покрай грижите за дребосъчето, намираш сили за кулинарстване и снимки  give_rose Като ги направиш, показвай.
 Миши, няма да се притесняваш за резултатите. Понякога ни се случва не каквото очакваме и искаме, но често е за добро. Убедила съм се, че така животът ни дава полезни уроци или ни помага да научим нещо, с което не бихме се захванали при други обстоятелства. А повечето умения и знания, макар и при по-ниско заплащане, никога не са излишни.
 И аз се надявам Гучи да си почива вече у дома.
 Като гледам вече сте показали повечето хубави рокли от Оскарите. Ама тази не сте  blum
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: февруари 25, 2013, 16:29:18 »

Мишел, радвам се, че се включваш тук give_rose
Хехе, за прическата - моят мъж не е нито един от двата описани типажа ... и слава богу Girl_hide Честно казано той забелязва всяка една малка подробност, а иначе каза, че ме харесва с новата прическа, докато аз се жалвах, че "нямам коса" biggrin Самата прическа не е нищо особено - на разни раздвижени пластове е, но тъй като я скъси повечко, а моята коса се чупи като е по-къса и елате да видите каква борба пада сутрин с пресата Makeup Иначе аз лично с цветове не съм експериментирала особено - правила съм я по-светла(руса) и по-тъмна(тъмно кестенява) и до там smile То честно казано май по принцип не обичам много да експериментирам с косата си (като изключим единствения път, в който от дълга до кръста я подстригах малко над раменете и фризьорката 1 час ме пита "ама сигурна ли си, че искаш" biggrin)

----

П.П. Ей тази рокля много ме изкефи!
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 25, 2013, 16:36:05 »

fiibi_bg много си мила  give_rose Не искам да те притеснявам,знам какво е с малко бебе!Още веднъж благодаря,много ми стана хубаво,че има такива хора като теб smile Тук по целия център има сергии с мартеници ще потърся Wink
Киви,втората рокля ми е любима!Невероятна е!
Мун,честита нова прическа  give_rose

На мен и тази ми допада:

Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #34 -: февруари 25, 2013, 17:14:56 »

Добър ден и от мен smile
Пожелавам на всички ви успешна седмица , изпълнена само с добри вести и положителни емоции give_rose
Аз днес цял ден прекарах в гледане на филми и хапване на пуканки popcorn , не ми се излизаше никъде ,но и тук във Варна е толкова мрачно и мъгливо ,че каквото и настроение да има човек,ще му се скапе sad
По въпроса за мартеничките,всяка година купувам,защото някак си не ми идва от вътре да ги правя сама  pardon и предпочитам да направя един тур по сергиите и да избера за всички нещо индивидуално.
Сега успях да разгледам част от снимковия материал от Оскарите и ви поствам моя фаворит

За съжаление не успях да ги гледам по телевизията sad Малко преди да започнат съм се пренесла в страната на сънищата  blum Сега ще изчакам видеото и ще го гледам smile
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #35 -: февруари 25, 2013, 17:50:10 »

За всички, които са пропуснали Оскар- ите 2013г. / като мен / ще има повторение в неделя от 10 - 16:30ч.  danceg И аз разгледах какво съм пропуснала като мода и май всичко ми харесва не мога да избера  blush
Мишел разбира се , че е така. Просто това, което ми предлагат като възнаграждение не стига за покриване на месечните ми разходи за квартира, да не говорим храна или излизане, още по - малко дрехи. Но пък ми писна стоенето в къщи и мисля да приема. Притеснява ме факта, че е до септември месец и след това на ново по мъките с търсенето на работа. 
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 25, 2013, 19:43:54 »

ето роклята, която ми хареса
http://www.google.bg/imgres?start=89&um=1&hl=bg&sa=N&biw=1920&bih=965&tbm=isch&tbnid=aNd38oJD8NJstM:&imgrefurl=http://www.ibtimes.co.uk/articles/438862/20130225/oscars-2013-live-red-carpet-coverage-update.htm&docid=FeoSupLh7Md4dM&imgurl=http://img.ibtimes.com/www/data/images/full/2013/02/25/347712-oscars-2013-red-carpet-arrivals.jpg&w=950&h=1385&ei=-6ErUe5Mxue1BsP4gPAL&zoom=1&ved=1t:3588,i:11&iact=rc&dur=264&sig=111156653112949209971&page=3&tbnh=176&tbnw=121&ndsp=52&tx=69&ty=97
  smile smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: февруари 25, 2013, 20:11:47 »

Здравейте и от мен Girl_hide
Вчера поканихме официално кумовете, вече почвам повече да се вълнувам danceg
Със свекървата си говорихме и като и казах, че след взимането ми ще има 2 часа кафе пауза за тях и другите гости, тя ми предложи да дойдат направо в 17 часа за подписването. Супееееееееееер yahoo .Честно казано винаги съм искала да ме взимат само младоженца,кумовете и няколко приятели, но нямаше как да го предложа. Сега остава само и свекърът да е съгласен и да няма "Ама какво ще кажат хората...". У нас ще са само млади приятели и братовчеди и моите родители.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #38 -: февруари 25, 2013, 21:25:05 »

Мариелка честито за кумовете give_rose

П.П. Другите постове не съм ги чела много, защото тази кино-тема не ми е много интересна blush Лека вечер give_rose

Забравих да кажа, че мартеници днес правих...та за това и не се вясвах много blum Направих и 30 за градината за малчовците yahoo yahoo yahoo
« Последна редакция: февруари 25, 2013, 21:35:54 от casky » Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: февруари 25, 2013, 22:13:26 »

Аз пък харесах най-много Джейн Фонда. Макар да е на години, класата си личи:



За мен това бе единствената нескучна и нетрадиционна рокля.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: февруари 26, 2013, 09:45:14 »

Здравейте и от мен, дами!
Липсвахте ми миналата седмица, но отново нямах време да пиша...а и не ми се пише много, само ви четях.
Вчера взехме татко от болницата в Плевен и си го докарахме в Габрово най-накрая. Много се беше измъчил горкия, един такъв отслабнал sad а само седмица не сме го виждали. Лошото е, че излезе хистологията и има  клетки и в уретера, което значи, че след 2 седмици пак ще го водим за операция. Ама аз съм си позитивна smile Трудно е, но и такива моменти има...
Днес не ми е никак работно, особено като видях темата с мартеничките и продължението на темата с Холивуд и роклите. Март е моят месец, винаги съм го обичала, макар, че е все още студено, светът се събужда от зимата smile
Любимата ми рокля от показаните е тази на michelle  Bravo
Мартеници още не съм купувала, ама има време до петък smile
Хубав ден, момичета!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: февруари 26, 2013, 09:48:14 »

Ивелка, молим се вкъщи с вас всичко да си дойде на мястото, много скоро. give_rose

На мен ми е едно мрачно в това сиво време. Дано дойде пролетта и с нея -нови хубави емоции в позитивна посока.

Както повелява напоследък традицията, цитатът и снимката които ме впечатлиха днес в интернет пространството:


‎"Човек не е само добър или само лош, зависи на коя страница ще отвориш душата му и пред какви изпитания ще го поставиш."
Мишел дьо Монтен


Хубав ден на всички!
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: февруари 26, 2013, 10:15:36 »

Еми, много ми хареса цитата от снимката Bravo Благодаря за подкрепата! smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: февруари 26, 2013, 10:38:28 »

Иве имаш стисанти палчета и от мен. Дано скоро всичко се нормализира.
А искам да ви попитам за вешето мнение за сурогатството? Мислите ли, че трябва да се узакони?
АЗ лично мисля, че ако дадено семейство иска дете толкова много, може да осинови, а не да прибягва до такива методи. Вашето мнение какво е?
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: февруари 26, 2013, 10:47:59 »

Добро утро!
Днес сте доста лаконични всички smile Ама то и това сиво време край няма! Дано наистина към края на седмицата да се оправи вече, че и на мен започна да ми става пролетно butterfly
Мариелка, честито за кумовете Bravo
Иве, с вас сме и продължаваме да стискаме палци и да пращаме положителна енергия give_rose
Еми, благодаря за "дозата" - отново много ме зареди! Sunshine
Тук от толкова рокли пропускаме сутрешното кафе Wink

Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines