Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:15:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пролетна и Празнична Седмица - 25.02 - 03.03.2013  (Прочетена 44106 пъти)
 
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 25, 2013, 13:52:30 »

Здравейте и от мен в този мрачен ден, поне не толкова студено навън smile
Преди малко се прибрах от болницата , в която ще раждам- резултат ще се ражда секцио, бебо е мързелив и не ще и не ще да се обърне!
Уикенда не мина в почивка, а в работа, с мъжа подреждаме стаята и се опитваме да я пригодим така,че да има и място за бебо за в началото и всичко се прережда, нарежда и какво ли още не...ама поне сега аз си почивам, а милото ми съкровище е не работа. Ама нищо майчето ми си идва на 07.03, поне няма да съм самичка в къщи, а и ще има кой да ме извежда smile
Ето ви една мартеничка и от мен, моята приятелка ги прави-няколко пъти съм поствала нейни неща, който му харесва във ФБ пише Шарено и разглежда smile


* мартеници1.JPG (14.6 KB, 360x270 - видяно 2179 пъти.)
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 25, 2013, 13:57:40 »

Еме няма ли шанс да се завърти или вече си е заело окончателната позиция?
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 25, 2013, 13:58:42 »

Тирамисуто е готовоооо.Сега чакам да стегне и ако Явор ми даде възможност ще го снимам.

Emetoem има време ,може бебчо да се обърне.А и да не се обърнем предполагам не те е страх от секциото - звучиш спокойна.

Миши и аз ги проспах тези Оскар-и пък как им се бях наточила.

Муун няма ли как да забегнете някой уикенд.На мен тези бягства страшно положително ми действат.
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 25, 2013, 14:05:30 »

Фиби Явчето иска него да снимаш не тирамисуто smile
По МЦ излиза, че съм почти в 36-та седмица, как става това не знам, така и не се научих да ги следя тези седмици, но за всеки случай другата седмица пак ще го погледнат дали не се е обърнал, ако не ще се определя дата. Звуча спокойна защото не знам какво ме чака и все още имам време дето се вика, иначе като настъпи момента ще се спека яко, а и аз каквато съм шаш и паника, и както не харесвам мед. лица, и има  страхове от игли и какво ли още не....ама трябва да се оправим друг избор нямам.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #19 -: февруари 25, 2013, 14:07:00 »

Добър ден и от мен! Пожелавам ви усмихната седмица give_rose И дано е малко по-слънчева Sunshine Че вече съм си с пролетно настроение, а това време ми разваля плановете blum (Много обичам пролетта във Варна, всичко се съживява отново. Все пак сме си летен град и зимата е доста заспало sad )
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 25, 2013, 14:12:40 »

Фийбиии страшни снимки си направила  heart

Еме дано се обърне, ако ли пък не - секцио и така..важното е ти и вашият мъж да ста добре..иначе то няма как да не те е страх  give_rose

Миши аз много исках да ги гледам ама си знаех, че няма да издържа до 24.00  pardon

Муунче миличка ако можете си направете поне една съботна или неделна разходка извън Варна  give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 25, 2013, 14:33:22 »

момичета, снимките от Оскарите са излезнали и намерих супер ясни такива. поствам любимите ми рокли:


чакам и вашите фаворити!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #22 -: февруари 25, 2013, 14:40:58 »

Em, тази актриса вампир хич не ме впечатлява с визия. Дори гримирана изглежда, все едно са закусили с нея преди малко sad

Ето тази приятелка обаче ми хареса, мина 40, но хич не и личи:



Сходен тоалет от Глобусите:



« Последна редакция: февруари 25, 2013, 14:42:42 от Kiwi » Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: февруари 25, 2013, 14:45:17 »

Не че не ми мина през ум този път аз да спретна изненада на моето мъжле със сигурност много ще се зарадва, но да видим дали ще успея да организирам нещо, че има доста фактори, с които трябва да се съобразя.  Иначе идеята е повече от прекрасна Sunshine
Така, в 2 и 30 успях вече да си изпия сутрешното кафе - не знам от времето ли е, но напоследък съм страшно дезорганизирана и разконцентрирана, което е страшно нетипично за мен scratch one-s head Вие как се чувствате?
Много красиви мартенички сте показали, дано тази година има такива хубави и на пазара Wink
Мише, какво стана? Да не би резултатите, за които стискахме палци вече да са излезли? Разкажи, разкажи give_rose Между другото онзи ден като ходих при нашата фризьорка разбрах, че сватба ще вдигат, че дори вече е и бременна! Много се зарадвах! yahoo Те двамата са ми големи сладури Girl_hide
Еме, то по-добре, че не знаеш какво точно те чака, защото иначе хем ще знаеш, хем няма мърдане и пак трябва да минеш по тоя път. Така че както бебчо реши да излиза, нека така да е, а ти запази спокойствие /доколкото ти е възможно, то и аз съм една бъзла, ама иначе кураж ти давам blum/
Фийбс, дали тирамисуто, дали Явчето, снимай каквото можеш - ние на всичките ти снимки се радваме Bravo
Надявам се Гучи вече да се е прибрала вкъщи на спокойствие give_rose
Киви е постнала една от любимите ми актриси, затова си спестявам снимката smile
Кивчо, сменила си подписа Wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 25, 2013, 14:47:42 »

Ан Хатауей ми е много симпатична



Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #25 -: февруари 25, 2013, 15:06:51 »

.... Между другото онзи ден като ходих при нашата фризьорка разбрах, че сватба ще вдигат, че дори вече е и бременна! ....
Кивчо, сменила си подписа Wink

Тя за това ли те подстрига като да не ходиш два пъти по-дълго на фризьор smile Сметнала е, че ще си има допълнителни ангажименти smile

А подписа го смених, като част от промените по Ягодка и все пак е актуален!
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #26 -: февруари 25, 2013, 15:09:18 »

Муунче още нямам резултати  cray Ще се побъркам защото ми връзват много ръцете, но пък за късмет без да искам съм оцелила друга програма, по която мога да започна работа. Лошото е че говорим за много малко пари и не знам дали ще успея да се справя. Все пак ще се консултирам довечера да видим семейния съвет какво ще реши / ще помагат или да търся друго /. Знам за Сефи много се радвам и аз  yahoo Датата беше за юни, но я преместили за май.
Цвети търся сега клипове да си до изгледам оскарите ама не мога да ги намеря.
Киви 2-та рокля която показа ми беше фаворита от всички , които видях. Много ми хареса и цвета и модела. Просто мн добре й стои.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 25, 2013, 15:26:07 »

Ето го и моят фаворит за рокля  smile

Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 25, 2013, 15:27:32 »

Хаха, Киви, не затова ме подстрига като за 2 пъти - аз й дадох разрешение - нали знаете, че фризьорките много обичат да режат по много Wink
Миши, дано скоро да излязат и другите резултати, че да можеш да избираш give_rose
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #29 -: февруари 25, 2013, 15:37:42 »

Ето какво ми хареса и на мен от мааалкото видяни тоалети smile


* oscars-2013-jessica-chastain-armani-prive-h724.jpg (58.67 KB, 516x724 - видяно 225 пъти.)
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines