Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 18:11:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пролетна и Празнична Седмица - 25.02 - 03.03.2013  (Прочетена 44112 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: февруари 28, 2013, 19:52:49 »

вече си платихме почивката, нямам търпение  yahoo
mulan, ние от Варна пътуваме, за края на август месец за Кушадасъ- вие?
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #136 -: февруари 28, 2013, 20:27:00 »

Еха, моя лакриц голяма дискусия предизвика  Girl_hide
Аз не съм виждала червен и не знаех, че има. Знам, че има солен и сладък, под форма на бонбони за смучене и меки бонбони/пръчици. Соленият е малко странен, ама не е лош.  Дори тези за смучене солените бонбони са полезни при болно гърло и настинки, както ме уведоми въпросната датчанка smile
А мъжа ми не ги ахресва, защото му бил много откачен вкуса и не му харесал.

Киви, да ти донеса май месец  tease

Ох, нямам търпение да се стопли вече, писна ми от студддддддд.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #137 -: февруари 28, 2013, 20:49:53 »


Киви, да ти донеса май месец  tease

Ох, нямам търпение да се стопли вече, писна ми от студддддддд.

Алексия, благодаря за офертата, но аз от червения бях изкушена smile Все пак ако наистина е с вкус на ягоди или череши.... пък може и да е вкусен. Иначе другите и двата вида съм ги пробвала, дъвчещия се е почти поносим  blush bad

Аз вчера нямах много време да се включа, но пък исках да ви споделя мое любимо занимание в детските години, което сега с умиление си спомням - Да обикаляме с хлапетата по градините на бабите и да ядем зелени джанки smile По вкусни са от Лакриц - гаранция smile

Еме, да пратиш мъжа за ягоди се оказа готина идея. Моят взел та се прибрал с ягоди и със цвете във саксия от съседния магазин пак в новото блокче smile
« Последна редакция: февруари 28, 2013, 20:52:43 от Kiwi » Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: февруари 28, 2013, 21:46:41 »

Е виждаш ли сега и твоя мъж колко е съобразителен, браво на него да го похвалиш smile Ние с моя излезнахме заедно , тъкмо и да разтъпча малко, току ще изядохме ягодките, ммммммм страхотни този път съм супер очарована , имаха и аромат и вкус , абе супер smile
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #139 -: март 01, 2013, 00:16:10 »

mulan, ние от Варна пътуваме, за края на август месец за Кушадасъ- вие?
Ние смятаме да пътуваме юни месец и все още разглеждаме офертите,защото ми се иска да успеем да посетим повече места.Планирали сме го по-скоро като екскурзия ,от колкото като почивка,но милото ще си вземе повечко дни отпуска,така че ще има и време за релакс в родният ни град smile
Нямам търпение да дойде юни месец...така ми се пътувааа ,ако имах възможност сигурно щях да обиколя целия свят moto Което ме подсеща да ви попитам,ако ви се отдаде възможност за по-далечно пътуване къде бихте отишли? Аз си мечтая да посетя Тайланд и Мексико,смятам ги за много екзотични и интересни girl_wink Ето и една снимка ,която много харесвам :
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: март 01, 2013, 06:38:12 »


Добро утро!
Мулан, ние също мислим да се вкл. в някои екскурзии, да отидем пак до Адаланд, но ни се иска повече да е  като почивка  heart иначе би отишла до Австралия  smile smile
Пожелавам ви хубав ден!
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: март 01, 2013, 07:53:35 »

Добро утро, дами! Честит първи март от мен! Пожелавам на всички да се бели и червени! smile И да не могат да се отървете от здраве!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #142 -: март 01, 2013, 08:41:23 »

Добро утро и честита Баба Марта give_rose
Пожелавам ви първо здраве, на вас и всички около вас! Много щастие, късмет и много любов (все пак сме сватбен форум Girl_hide ). Бъдете усмихнати и нека слънцето, което виждам в момента топли винаги сърцата ви!

Тук както вече споменах е страхотно и слънчево Sunshine Sunshine Sunshine Много обичам това време heart

На нас от сутринта ни е много празнично Girl_hide Изпратих си синчето на градина, сложих му мартеничките и той тоооолкова много им се радва (с Бакуган и Спайдърмен blum ), занесохме почерпка да си похапнат след като Баба Марта мине smile Толкова е хубаво да си дете, като го гледам и си спомням аз как се радвах на тези малки неща и ми е толкова приятно, че доставям на него тази същата радост heart
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #143 -: март 01, 2013, 08:54:24 »

Добро утро и честита Баба Марта! Бъдете живи и здрави, много весели и засмени smile

Направила съм мартенички за колегите, днес ще връзвам наред  tease  Сега ще отида да вържа на мъжо една, тъй както си спи  blum

Винаги като дойде март месец и колкото и да  е студено, имам чувството, че пролетта е дошла smile Затова, макар навън да е 1 градус, вадя пролетните дрехи и в събота и неделя -пролетно почистване lol

Пожелавам ви приятен и весел ден и надявам се да мога да се включа по-късно smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #144 -: март 01, 2013, 09:24:52 »

Честита баба Марта и от мен с една нестандартна "мартеничка" smile

Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: март 01, 2013, 09:35:26 »

Добро утро! Честита Баба Марта!!! Бъдете бели и румени като мартенички, щастливи и много влюбени  give_rose give_rose give_rose
Мулан, страхотна е дестинацията... Аз бих отишла до Куба или Нова Зеландия, Кения.. tease Някакви такива неща  blum
В този ред на мисли с пътуванията, днес правим прощално парти на мъжа на сестра ми..заминава за 6 месеца в Африка иии...доста ми е криво  nea Замислих се как младите хора сме принудени да се отделим от всичко, което обичаме и да отидем в забравени държави, само за да получим отношението, което искаме в собствената си държава huhhuh.gif Все повече се надъхвам да си събираме багажа и ние с мъжо  girl_impossible Както и да е, няма да си развалям слънчевият ден blum Сега се забавлявам с котарака, който е потресен от мартеницата, която ми сложих на вратлето  Wink
Хубав и успешен ден!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: март 01, 2013, 09:38:36 »

Добро утро, да сте здрави ! give_rose

Моите поздравчета за вас smile

Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #147 -: март 01, 2013, 09:43:35 »

Ние също много искаме да отидем в Мексико heart На мен ми се ходи в Дубай, бих отишла и на о.Бали Girl_hide От Европа много ми се ходи на Испанската ивица, мъжа иска на Френската ривиера girl_wink В Бразилия ми се ходи, също в Китай...абе има къде biggrin Както Ивето беше казала - живота е пред нас, дано отидем heart И много искам да отида поне още веднъж в Калифорния *INLOVE*Не мога да си представя, че няма да видя всичко това поне още веднъж heart Някак си като си тръгнах от там не се сбогувах. Винаги съм имала чувството, че ще се върна пак, дано това чувство не ме лъже heart
« Последна редакция: март 01, 2013, 09:46:15 от casky » Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #148 -: март 01, 2013, 09:47:47 »

Честита Баба Марта, скъпи дами!!!

Да сте живи и здрави, румени, засмени и от красива любов окрилени!!  heart  heart  heart
Отново хубава тема сте подхванали, но ще се разпиша малко по-късно. Тази седмица съм малко "зад кулисите" поради технически причини ( зарядното на лаптопа е за смяна, а много трудно пиша на таблета и се изнервям), но си ви чета с голямо удоволствие.

Прекрасен ден на всички!!!  give_rose





* marta03.jpg (39.76 KB, 640x357 - видяно 312 пъти.)
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: март 01, 2013, 10:11:16 »

Честита Баба Марта, момичета!
Много ми е празнично днес, много обичам март месец и ето че дойде danceg

За пътешествията- аз съм била в Дубай два пъти и мога да ви кажа, че не е кой знае какво biggrin -лъскав космополитен град. Искам да обиколя Европа, а вече екзотичните острови са ясни biggrin

Хубав и усмихнат ден на всички!!!!!!!!!
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines