Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 12:39:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пролетна и Празнична Седмица - 25.02 - 03.03.2013  (Прочетена 44111 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« -: февруари 25, 2013, 08:03:36 »

Здравейте Дами,

Искам отново да започна снимково предизвикателство. Знаете от миналата седмица, всеки пост със снимка smile

Как смятате да изненадата пролетно вашите близки? Направихте ли мартенички и пролетни картички?

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #1 -: февруари 25, 2013, 08:32:39 »

Аз моите мартеници ги правих още през януари и вече са получени. Не съм ги снимала. Обаче ще покажа снимка, правена от снаха ми. Тя е записала курс по фотография и това е учебна снимка - птицата е трябвало да се движи....Първо не искала, пък после, взела, че много бързо отлетяла. Сега вече ще зная какво да и подарявам по разни поводи Wink. Вече си е купила хубав фотоапарат, но сигурно има още много неща за хобито и, които да се добавят. Е, малко са скъпи, но има къде- къде по- скъпи занимания.


* ptica.jpg (39.47 KB, 480x320 - видяно 213 пъти.)
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 25, 2013, 09:20:32 »

Добро утро и от мен.Аз съм крива и недоспала и незнам как ще успея да изкарам деня.Сериозно се замислям да се прибера вкъщи.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 25, 2013, 09:59:53 »

гучи, не се преуморявай  give_rose
Включвам се към снимките и аз с положителна мисъл и фотос  smile.

Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 25, 2013, 10:11:49 »

Добро утро.
Отдавна не съм се включвала, но ето ме налиния.
Гледам, че Пънк беше питала за мен миналата седмица...

Аз съм зле в ръцете и мартеници купувам, ама още не съм свършила тая работа.

Все пак предлагам една интересна такава:
« Последна редакция: февруари 25, 2013, 10:44:38 от veseto_87 » Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 25, 2013, 10:20:50 »

Добро утро и мерси за темата! нека седмицата ни бъде изпълнена само с добри новини  good
от мен идея http://krokotak.com/2012/02/martenitchki-ot-kubtcheta-po-ideya-na-vihra-razvihreno-com/
и снимки

кафе
fiibi_bg, за кушадасъ сме планирали, днес ако успеем ще идем да питаме  smile за средата на август (т. като септември сме на сватба , живот и здраве)

Аз днес имам приятна среща с моята приятелка (и колежка) на обучение на Биодерма  yahoo
« Последна редакция: февруари 25, 2013, 10:34:22 от _Ezra_ » Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 25, 2013, 10:39:52 »

Добро утро smile
Нашият уикенд не мина по план, нямах и време да пиша в темичката, но сега успях да я допрочета докрай Wink Мариелка, страхотни са сватбените обувки, много ми харесват! Bravo Успях поне наааай-после да се подстрижа, че отдавна не бях и сега за сметка на това косата ми е супер къса pardon Снощи като говорих по телефона с майка ми и й викам "нямам коса" Xixixi Ще порасне Wink Тук времето е като Англия през 18-ти век - ужасна мъгла angry и това действа доста подтискащо ... Доста ми е тревожно, седмицата свърши, но ядовете май се пренасят в тази седмица .. дано поне завърши успешно. И двамата с мъжа ми имаме нужда от почивка, но тази година май за първи път няма да отидем никъде /дано да се бъркам smile/
Веси, радвам се, че се включи give_rose Разкажи ни какво ново около теб? Как е апартамента? smile
Еми, твоите фотоси и цитати винаги много ме радват и някак винаги ги прочитам на точното място в точното време smile
Аз искам да ви "почерпя" с нещо, което мен лично много ме зарежда и ме кара да се размечтавам ...


* 69200_10151368512954232_1397977483_n.jpg (37.29 KB, 497x356 - видяно 206 пъти.)
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 25, 2013, 11:00:21 »

Здравейте, дами smile
Кивчо,мерси за темата  give_rose В една друга тема видях,че питаш дали менчето от сватбата е познало пола на първородната рожба.Даже се зачислих дали да не пусна темичка(нали има дали си хващала булета) На мен менчето ми показа момичe,но в момента на гърдите ми спи едно момченце smile Но като гледам видеото пътва излезе бялата роза,но после менчето се претъркули и червената излезе по-напред.
Пореден дъждовен ден sad Снощи тук беше истински порой придрожен с гръмотевици  angry Но все се успокоявам,че края се вижда идва пролет,слънце,разходки и хубаво настроение smile
Тъй като моя бебчо е доста неспокоен тези дни гледах оскарите или поне най-важните моменти.Помечтах си малко за красиви рокли  Girl_hide

За мартеничките аз обичам да правя,но сега нямам време може би след 1-2 години  blum
Търся ето такава за Алекс (за количката)дано да намеря:


_Ezra_, страхотна пчеличка smile
Мун,много романтично  heart
Веси,добре си се завърнала от доста време не пишеш.Радвам се,че не сме те "изгубили"  give_rose
Гери,почивай сега,че после с бебоците няма да имаш много такива възможности  give_rose

Хубав ден на всички kiss2
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 25, 2013, 11:06:46 »

Привет и от мен  give_rose

Както казва и Веси аз съм вързана в ръцете и всяка гозина си ги купувам мартеничките  blum

Мариелка обувките са много готини..честитоооо  yahoo

Гери ако не се чустваш добре наистина се прибирай  give_rose... при нас някакъв комшия прави купон милия до към 3 чака музиката звучеше...но някак поне за сега не се чуствам много недоспала  pardon

Еми много хубава снимка и цитат  give_rose

Свекърва много хубава снимка си показала  yahoo

Муунче така си е.. косата ще порасне със сигурност  give_rose

Многоооо са хубави мартенициите, които сте показалии  give_rose

Хубав ден на всички и успешена седмица  give_rose



« Последна редакция: февруари 25, 2013, 11:11:41 от cveta_d86 » Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 25, 2013, 11:44:49 »

Здравейте и от мен.
Весе радвем се, че се завърна. От много време не беше писала. Как са нещата при теб? Как върви ремонта? Дай някоя снимчица, че има много ремонтиращи - да кредем идеи! diablo
Гери прибирай се. Няма смисъл да се мъчиш. Както казва моята доки "Жената е браменна веднъж или два пъти в живота си. Трябва да се наслади на това време!"
Муунче вас ви съсипаха от нерви! Не можеш ли да си звемеш малко болнични да полежиш?
Мяуче нама ли накой баба да изплете една мартеничка за бебчо във формата на ританки?
Свекърва нещо хич не те улеснява снахата с подаръци, а? Фотографията си е скъпо хоби като цяло, пък и таланта ако го нямаш, не се получава. Но поне имаш насока какво би я зарадвало де! Моята свеки сигурно и е голам ужас да ми избира подаръци, аз като цяло съм си трудна!
За мартеничките - аз мисля да се пробвам да направя няколко, понеже съм си в къщи и имам време. Мислех днес да се разходя за материали, ама мъжа ми сви колата сутринта. Пък аз съм глезено, с градски транспорт рядко се движа и ако се движа е за удоволствие, а не да върша работа.
Сигурно утре ще ида да пазарувам и ща кача някоя снимчица, ако ми се получи добре ръкоделието.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 25, 2013, 11:50:08 »

И аз цоп тук!

Наспахме се порядъчно и пратих малчо на разходка с баба му.Аз се захващам да спретна едно тирамису .Не,че ми се яде ,ами да има какво да снимам ха ха.Иначе гледам да се ограничавам ,че официалната рокля дето мисля да я обличам след 2-3 седмици нещо ми теснее Girl_hide

Miauka имам същата мартеничка,но е от миналата година.Мога да попитам дали момичето ги прави и тази година да купя една и да ти я пратя.Звучи сложно ,но мога да изпратя с удоволствие за малкото съкровище Алекс.

Кивчо,мерси за предизвикателството.Няма да пропусна

Свекърва,все нещо евтинко ще се намери да подариш на снахата.Я филтър ,я някое по обикновено аксесоарче.Като дойде време питай ще помагам.Снимката е хубава като за начало.

Ezra Кушадасъ звучи добре.А обучение в Биодерма интересно .

Аз почивка не планирам ,но много ми се иска да заведем Явче на планина.

Поздрави на всички останали Цвети,Веси,Муун-че ,Mulan ,Еми,Гери

Снимките са от вчерашната разходка в гората:)





Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.

Пънки ,привет !Как е коремчето?
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 25, 2013, 12:14:48 »

ОО коремчето е добре! Мърда на различни посоки! Даже вчера се смях, понеже като пусна миксера и почва да шава. А като глабяхме модулите на кухнята...никаква реакция, нито от бормашини, нито от отвертки. И сега се чудя дали ще е домакиня или домашен майстор smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 25, 2013, 12:16:08 »

може би просто ще разбира от техника и ще разглобява и сглобява миксери, телевизори  blum
 
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 25, 2013, 12:56:05 »

Муунче вас ви съсипаха от нерви! Не можеш ли да си звемеш малко болнични да полежиш?

Ох, пънки, мен ако питаш не ща вкъщи да си лежа, а да запалим колата и газ нанякъде! Нямам претенции къде! Само малко да се откъснем, че от месеци все камъни носим на гърбовете си
Между другото, толкова съм се вглъбила, че чак днес осъзнах, че края на седмицата е първи март и мартенички трябва да купуваме girl_impossible
Фийбс, благодаря за снимките, пренесе ме на едно много красиво и спокойно място give_rose

... исках и още нещо да кажа, но толкова ми е разсеяно днес, че забравих pardon
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #14 -: февруари 25, 2013, 13:41:33 »

Ето една традиционна мартеничка и от мен. Седмицата почна с хубави новини, надявам се така и да продължи. Сега добре трябва да обмисля нещата, че от хубаво да не стане лошо.
Вие успяхте ли да гледате оскарите? Аз както и предполагах точно когато трябваше повече да будувам, взех че заспах. Събудих се в 6ч. , а ТВ пуснат и още раздаваха Оскар -ите crazy .
Муунче направо при първа възможност палете колата и идете да си починете малко. Имате нужда със сигурност от една релаксираща почивка.
Гери работа цял живот ще има. Гледай да си почиваш, че сте 3-ма не се преуморявай  give_rose
Свекърва поне вече ще знаеш в каква област да е насочен подаръка
Фийби прати малко тирамису и на сам Wink няма да му откажем.


* images.jpg (9.97 KB, 187x269 - видяно 2265 пъти.)
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines