Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 18:55:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани летни бебчета Юли,Август,Септември!  (Прочетена 55297 пъти)
 
diminioni
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #180 -: юни 26, 2013, 11:57:58 »

Здравейте, момичета, писах в другата тема, но тук май е по -подходящо. Имам една опаковка чисто нова Лефакс - 50 мл, закупен от Германия, ако някой има нужда нека ми пише ЛС или меил К[email protected] - от София съм.

И виждам, че обсъждате превръзките за след раждане. Аз родих секцио и лекарят ми изрично забрани употребата на превръзки, каза че е по-добре да се използва лигнина, не случайно го давали в болницата. Превръзките запарвали и водели до проблеми. Преди да купувате /не че няма да влязат в употреба/ посъветвайте се с докторите си  Wink
Аз си купих и бельо за еднократна употреба на Канпол - е гащите се свличаха и ластика отиваше точно на операцията или аз нещо не съм уцелила или са пълен боклук
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #181 -: юни 27, 2013, 15:00:45 »

Хилоуууу, мамита  blum

Аз нямам търпение да дойде др седмица, за да си видя бебка колко е пораснала. Този месец не съм ходила на преглед (освен ЖК), която аз не зачитам, защото я посещавам формално пък и тази ме гледа 2 пъти за по 30сек. на видеозон  sad Док е в отпуск до неделя, бебка е доста активна да ми е жива и здрава, а уж нямали място в края на бременността  pardon  Сега ми предстои и АГ преглед на шийката да се види дали има готовност....... ми то не остана от днес съм в 9ти мес.  yahoo yahoo yahoo
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #182 -: юли 17, 2013, 12:18:20 »

Момичета, пишете какво става с всички ви. Ние сме си в ежедневно трепетно очакване. След дълъг и мъчителен ремонт на новото ни жилище, едва от 2-3 дни спим до късно и събирам сили за предстоящото събитие
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: юли 17, 2013, 12:49:46 »

Слънчогледче, кога ти беше термина на теб, че нямаш тикерче да те следим....а аз си мислех че само аз съм останала неродила в тази тема smile
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: юли 17, 2013, 16:24:28 »

И аз не съм родила и май ще съм последната от темата.

Ние бяхме в болница и от вчера сме си вкъщи, не се чувствам особено добре и след този болничен престой, но се успокоявам, че скоро всичко ще свърши. Отоците по краката ми все още са си там и едва ходя. Поне намерихме решение за повишаващото се кръвно, но докога ли?
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #185 -: юли 17, 2013, 22:18:35 »

ооо, Супер - тук не съм сама, която си чака още smilesmilesmilesmile

 Josephine, термина ми е 21.07 - сега в неделя smilesmilesmilesmilesmile. Бебока се отнесе с голямо разбиране към мама и татко и ни изчака да приключим с ремонта. Сега ми дава и шанс да се понаспя след  голямото пренасяне и чистене smilesmilesmilesmile. А вие как се чувствате и кога си чакате  големия ден ?
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: юли 18, 2013, 07:39:31 »

Слънчогледче, аз съм 2-3 дни след теб smile Моята бебка си седи на топло, така е инструктирана да си чака термин smile Първо за да влезе в Лъвчетата, и второ за да довършим ремонта че имахме малко забавяне и едни проблеми тука с тоя ремонт smile Та сега се надяваме до края на седмицата ремонта да приключи smile
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #187 -: август 15, 2013, 12:39:47 »

МОмичета, какво става с темичката. Реших аз да я побутна smile.  Ние сме вече трима и сме гордни родители на нашето сладко момченце.  Пишете какво става с всички вас
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: август 15, 2013, 21:44:25 »

Слънчогледче,честито ви детенце.Разкажи как сте,как се справяте.Аз съм писала за нас с Юлианка в нашата тема,затова няма да се повтарям тук.Общо взето има ли още някой останал от тази тема дето не е родил.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: август 19, 2013, 13:27:40 »

и ние сме 3-ма smile Не знам дали има някой останал неродил...някой за август, септември?
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: август 20, 2013, 01:55:44 »

Мисля, че всички момичета от нашата темичка родихме. Bravo
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #191 -: август 21, 2013, 21:36:28 »

Честито на всички мами. Ние сме добре. Гледкаме се, гушкаме се и си се радваме на малкия сладур. В началото беше по- лесно и малкия беше доста  спкоен - ядеше и веднага заспиваше. А сега с всеки следващ ден, става все по-мрънкалив, но като цяло май бебето ни засега е спокойно, въпреки че явно коликите го тормозят (но даваме биогайа и еспумизан  и това е) Това е около нас- щастливи сме с малкото ни момче. МОмичета, пишете и вие как се справяте с малките човечете.
Josephine, пиши вие как сте
ra_di, ще намеря и прочета темичката ти

Успех и много гушки на всички мами и техните слънчица
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: септември 07, 2013, 13:10:03 »

и ние сме така касто вас, морят ни колики, боли ни коремчето, помрънкваме, понякога не искаме да спим а искаме само да ни носи някой smile Ама като цяло сме спокойни, раздаваме усмивки smile
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines